Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Betani Matek je kraljica

    Od nasih devojaka Bojana i Jelena idu Senzen, Dolonc nije prosla kvalifikacije u Brizbejnu (umesto da je lepo otisla u Kinu ili na Novi Zeland), Ana igra Hopman Cup.

    Sto se tice druge nedelje, JJ je u Sidneju, Bojana u Hobartu, Ana nece nigde
    sigpic

    Comment


    • Dolonc juce vodila 4-0 u trecem setu protiv Martinez Sanchez i izgubila u tie-break-u.
      Bas mi je drago za Bouchard, igrace protiv Vesnine u prvom kolu

      Zreb za WTA Auckland

      http://www.asbclassic.co.nz/media/up...ngles_draw.pdf

      Lepo je videti Kuznjecovu na terenu ponovo. Nadam se da ce dogurati do Age

      Evo i zreba za WTA Brisbane

      http://www.brisbaneinternational.com...omens-draw.pdf

      Odlican turnir u najavi, Serena protiv Viktorije u SF
      Last edited by wanderer; 29-12-12, 12:20.

      Comment


      • Bilo bi odlicno da Kuznetsova dodje do Age i ima lepe sanse, posto joj je zreb ok, ali bas dugo nije igrala, treba gledati mec po mec
        A bas mi je drago sto se konacno vratila, jedna od teniserki koju bas volim da gledam
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jeste, ima igru koju volim. A pravi je penicilin za Radwansku
          Ove godine na RG-u sam se ponadao da ce dogurati daleko posle odlicne igre protiv Agnjeske, i dobro se drzala protiv Errani donekle da bi se posle samoubila. I jako je specificna-ili dogura do zavrsnice ili ispada u 1-2. kolu

          Comment


          • Ruskinje su definitivno u padu, samo je Sarapova u vrhu, a Petrova i Kirilenko se mrcvare tu oko top 20.

            A pre koju godinu u vrhu su bile i Safina, Zvonareva, Kuznjecova...jednostavno je bilo cudno kada neka ruskinja ne igra samu zavrsnicu

            Meni nedostaju takve igracice, a ne sad kad su u top 10 Erani, Stosur, Voznjacki...jednostavno te primore da ih ne gledas
            sigpic

            Comment


            • U jednom trenutku bilo je 6 Ruskinja u top 10, Serena, Venus i nase dve

              Comment


              • Originally posted by earthSRB View Post
                U jednom trenutku bilo je 6 Ruskinja u top 10, Serena, Venus i nase dve
                pa da, o tome i pricam

                ali ipak najlepsi period mi je bio kada su bile Enan-Devenport-Morezmo-Kaprijati-obe Wilijams-Klajsters

                to je bilo zlatno doba zenskog tenisa
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Heartbreak View Post
                  pa da, o tome i pricam

                  ali ipak najlepsi period mi je bio kada su bile Enan-Devenport-Morezmo-Kaprijati-obe Wilijams-Klajsters

                  to je bilo zlatno doba zenskog tenisa
                  Jeste. Kvalitet je bio mnogo veci nego poslednjih par godina.
                  Meni je za sto se nisam rodio ranije pa da uzivam u mecevima Graf, Seles, Vikario, Sabatini...

                  Comment


                  • Uh Brisbane ima odlican zreb, bice svega odmah na pocetku Jel ima prenos od 1 kola ili tek od 1/4 finala?

                    Comment


                    • Shenzhen Open, glavni zreb.

                      I Bojana i Jelena bi trebale relativno lagano do 1/4 finala.WC su dobile: Wing-yau, Yingying i Saisai Zheng.

                      Spoiler
                      Li v Minella
                      Bratchikova v Cohen
                      Duan v Q
                      Cadantu v Jovanovski

                      Hsieh v Czink
                      Muguruza v Beck
                      Chan v Morita
                      Q v Peng

                      Robson v Hall
                      Zheng v Niculescu
                      Espinosa v Chang
                      Q v Jankovic

                      Zakopalova v Hlavakova
                      Peer v Svitolina
                      Babos v Q
                      Chan(HKG) v Bartoli


                      Shenzhen Open, 1.kolo kvalifikacija, GALERIJA

                      Spoiler








                      WTA Brisbane International, glavni zreb.


                      Spoiler
                      (1)Victoria Azarenka (BLR) v BYE
                      Sabine Lisicki (GER) v Lucie Safarova (CZE)
                      Urszula Radwanska (POL) v Tamira Paszek (AUT)
                      Q v (8)Caroline Wozniacki (DEN)

                      (3)Serena Williams (USA) v Varvara Lepchenko (USA)
                      Alize Cornet (FRA) v Q
                      Sloane Stephens (USA) v Dominika Cibulkova (SVK)
                      Sofia Arvidsson (SWE) v (7)Samantha Stosur (AUS)

                      (6)Petra Kvitova (CZE) v Carla Suarez Navarro (ESP)
                      Lucie Hradecka (CZE) v Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)
                      (wc)Olivia Rogowska (AUS) v Q
                      Anna Tatishvili (GEO) v (4)Angelique Kerber (GER)

                      (5)Sara Errani (ITA) v Q
                      Daniela Hantuchova (SVK) v Lourdes Dominguez Lino (ESP)
                      Roberta Vinci (ITA) v (wc)Jarmila Gajdosova (AUS)
                      BYE v (2)Maria Sharapova (RUS)


                      WTA Brisbane International, 2.kolo kvalifikacija, GALERIJA

                      Spoiler










                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Neverovatna nesreca...Andrea ne moze da igra u Melburnu....
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Andrea sigurno ne igra u Melburnu, u najboljem slucaju pauza ce da bude 3-4 nedelje
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bojana prosla u drugo kolo Senzena, 6-3,6-1 pobedila Kadantu.

                            Ceki ispala u prvom kolu Ouklanda Treba ce joj jos dosta meceva da pronadje svoju igru.

                            Voznjacki ispala u Brizbejnu Stosur takodje
                            sigpic

                            Comment


                            • Dosta iznenadjenja je bilo nocas, a ja jedino sto sam gledala od tenisa, i muskog i zenskog, je ocajan mec izmedju Vesnine neke Kanadjanke, koja je prilikom servisa promasila lopticu i ista joj je pala na glavu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Povredila se Maria Sharapova i nece ucestvovati na turniru u Brizbejnu

                                Second seed Maria Sharapova has withdrawn from the Brisbane International with a right collarbone injury ... http://www.brisbaneinternational.com...ed-to-withdraw
                                Ona veruje da moze da se oporavi na vreme za AO

                                Comment

                                Working...
                                X