Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Camila
    Kakva steta za prvi set...

    Dupli brejk u drugom setu za Kornet...ovo je izgleda gotovo
    Last edited by Zzz; 13-04-14, 15:21.

    Comment


    • Ajde Jelena
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Izgubi prvi set jelena
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • E Jelena, Jelena... 3 bl a nakon toga raspad.

          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Vidim da je Camila izvukla treci set i tek u zavrsnici izgubila ... to je gore nego da je izgubila u dva seta.

            A Jelena se ocekivano muci...dva puta je igrala sa Garcijom i ukupno je morala 5 mec lopti da spasava

            Comment


            • Tek sad citam ovaj podatak...

              Saturday's win was Jankovic's 550th career match win. She has the third-most career match wins among active players, after Venus Williams (who has 651) and Serena Williams (who has 647).
              Svaka cast Jeco
              Bori se za 551!

              Comment


              • Bori se koliko moze, a izgleda ne moze bas mnogo
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Nazalost
                  Cestitke Garcii.

                  Comment


                  • Neko rece pjeske...
                    Jeco, Jeco nisi uspela da uzmes pehar sa tacne nego si samo tacnu dobila

                    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • E svašta

                      Comment


                      • Originally posted by earthSRB View Post
                        E svašta
                        Mnogo mi je krivo... nemoj misliti da likujem ...


                        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Kakve kvale u najavi za Štutgart i Marakeš

                          Lepo je videti Morderger sestre i Lotner u kvalifikacijama kao i Zarah Razafimahatratru u Marakešu!
                          Last edited by wanderer; 18-04-14, 21:11.

                          Comment


                          • Originally posted by earthSRB View Post
                            Kakve kvale u najavi za Štutgart i Marakeš

                            Lepo je videti Morderger sestre i Litner u kvalifikacijama kao i Zarah Razafimahatratru u Marakešu!
                            ako nisi uradio c/p onda
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pricajte vi sta hocete ali od kada sam obelodanio auditorijumu da Tigrica Ciba ima naklonost srca mog ona gazi li gazi.
                              Evo opet igra minimum SF, sada je u pitanju Malezija.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Nisam. Za nju sam čuo pre par godina kao jedan od najvećih afričkih talenata. A pošto pratim FED kup redovno na svim nivoima, njeno ime je jedno od najlakših. Mogu u jednom dahu da kažem i otkucam ime Nantenaina Ramalalaharivololona.

                                Ovo je Zarah

                                Comment

                                Working...
                                X