Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vika Azarenka ce da ih dere sad sve redom zato sto je konkurencija slaba zenski tenis nikad slabiji nije bio.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • JJ lako protiv Cetkovske,idemo po titulu
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Vredi napomenuti da je mlada Bosanka Jasmina Tinjic prosle nedelje uzele ITF Rabat, a u finalu je dobila Kirsten Flipkens...Od nje bi mozda moglo da bude nesto
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • Cura ima talenta,i sam Goran Ivanesvic je za nju govorio u superlativima dok je igrala za Hrvatsku,ali je prosle godine pocela da igra za BIH Vec je osvojila dva turnira 25000$ i jednu desetku,ali su je povrede zezale prosle sezone pa je propustila kraj.IGrala je i polufinale pedestke u Istanbulu Agresivna teniserka,vidjelo se to i na ovom turniru,ali je sljaka bila jako spora,ali je uspijela pobjediti Flipkens u finalu (teniserku koja se dobro drzala nedavno sa Jelenom Jankovic).Ovaj turnir su obiljezili njeni comebakovi,u polufinali je gubila sa 1:0 u setovima i 4:0 u drugom i uspijela je osvojiti taj set sa 7:5,i u trecem setu je gubila 3:0,ali se vratila i prosla u finale Takodje i u finalu je gubila na pocetku svih setova po break,u prvom 4:0 ali ga uzela u TB Ako je zdravlje posluzi ove godine,mogla bi napraviti fine rezultate Evo i slika iz Rabata

          jasmina1.jpg jasmina2.jpg jasmina3.jpg

          Posto ne znam u kojoj temi,da to ovdje pomenem,da je nasa najbolja juniorka Dea Herdzelas (1996.) na novoj listi 157. juniorka,a godinu je pocela kao 350.,ali je odigrala dva finala na G2 tunirima u Tunisu i Spaniji i uz dva slicna rezultata naci ce se na Roland Garrosu

          dea.jpg
          Last edited by hamza_TM87; 21-02-12, 14:30.

          Comment


          • Bravo Ana...
            Ivanović - Skjavone 2:0 (6:1, 7:5)...
            Last edited by Deki94; 21-02-12, 17:40.
            sigpic

            Comment


            • Zanimljiv podatak da Ana nije dobila mec u 3 seta gotovo godinu dana. Drugim rijecima,ako izgubi jedan od prva dva seta,tada gubi i mec. Sve dok se to nastavi,ovakve pobjede od 2-0,kada igra relativno dobro,joj nece mnogo znaciti na dizanju samopouzdanja. Pod hitno su joj potrebne neke tijesne pobjede,protiv trenutno boljih igracica,kako bi joj se vratila vjera da moze opet do zavrsnica velikih turnira.

              Comment


              • Princeza razbila (ne mogu reci teniserku) najneprijatniju pojavu sto moze da krochi na terenu..ima ih jos,ali ona je kraljica tog 'voda' Jedva joj ruku pruzi chak..Kakvo je ono zivo bice u svakom smislu.
                Dakle Ana,na trenutke igra kao niko,bukvalno,a na odredjene trenutke igra tako smijesno,da se covjek sprda na taj racun...Kontinuitet ona i dalje nema,plasim se...no,sacekajmo nastavak..


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Meni je Skjavone bas slatka. Volim tu sirovu lepotu. Zato sam i "uletio" na nju da preokrene, i sad mogu da gledam u sunce, ako ga bude ovih dana.
                  Onaj gem od nekih 30-ak poena, koji je Skjavone izgubila, a imla je 10-ak gem lopti, je odlucio pobjednika.

                  Comment


                  • Azarenka se povukla, nece igrati Dubai:

                    Tennis Facts @TennisFacts
                    Azarenka withdraws from Dubai with an ankle injury, the second withdrawal (Federation Cup Vs USA) since she has become World No.1.
                    A trenutno igra JJ protiv Penete, tek su pocele i ovaj 4. gem bas dugo traje, JJ je spasila nekoliko brejk lopti, ali je na kraju Peneta ipak uspela da joj oduzme servis.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da li neko gleda JJ, evo Peneta pravi brejk, ali Jelena odmah uzvraca i servira pri rezultatu 2:3

                      Comment


                      • Od 1:3 do 5:3 u prvom setu, idemo Jelena

                        Comment


                        • Uzima Jelena 1. set, a vec ima brejk na pocetku 2. seta
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • I 5:2 u drugom uz svoj servis, idemo Jelena bez opustanja, zavrsavaj ovo...

                            Comment


                            • I Ana je prosla dalje, dobila je Kirilenko sa 2:0 u setovima 6:2 7:6.
                              Jos uvek nije ispunila ono sto bi shminka zeleo, da izgubi set ali da dobije mec, ali je makar dobila TB, sto je isto pozitivan znak
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Jelena jako i konstantno,vidi se veliki napredak.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X