Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clijsters out of Indian Wells

    ovo joj je poslednja sezona na tour-u a ne moze da sastavi par nedelja da je bez povrede
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Trenutno JJ igra u Dohi protiv Peer, ali na terenu no.3, tako da nema ni strima.
      Peer je vodila 5:2 u 1.setu, JJ je uspela to da stigne, dosli su do TB, ali je Peer uzela TB sa 7:3.
      Kasnije igra i Ana, ali na terenu no.2, tako da isto nece biti penosa, a igra protiv Cetkovske.

      Danas su vec prosle dalje Bartoli i Radwanska, i to poprilicno ubedljivo.

      edit:
      JJ je ispala, izgubila je 2. set sa 6:2.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jel neko pratio mec Peng-McHale...vodila Amerikanka 5-0, a set zavrsio 5-7....
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • Zasto je Golovin tako rano prestala da igra tenis???Pa kakav je ona potencijal bila...sa 16 godina je igrala 1/8 AO i 1/8 na Vimbldonu.
          Cuo sam jednu lepu vest, nije 100% proverena, ali postoji mogucnost da se OGROMNI potencijal Vaidisova vrati na teren....
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Originally posted by Aleksa9 View Post
            Zasto je Golovin tako rano prestala da igra tenis???Pa kakav je ona potencijal bila...sa 16 godina je igrala 1/8 AO i 1/8 na Vimbldonu.
            Cuo sam jednu lepu vest, nije 100% proverena, ali postoji mogucnost da se OGROMNI potencijal Vaidisova vrati na teren....

            Comment


            • Danas poprilicno iznenadjujuci rezultati u Dohi, ispala je Wozniacki od Safarove, Skijavone od Vikmajer, Zvonareva je predala Niculescu, Penneta je izgubila od Bondarenko, Goerges od Lepchenko,...a i ove 2 nase su izgubile, ali to vec odavno nije iznenadjenje
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Aleksa9 View Post
                Zasto je Golovin tako rano prestala da igra tenis???Pa kakav je ona potencijal bila...sa 16 godina je igrala 1/8 AO i 1/8 na Vimbldonu.
                Cuo sam jednu lepu vest, nije 100% proverena, ali postoji mogucnost da se OGROMNI potencijal Vaidisova vrati na teren....
                Cini mi se da je Golovin prestala zbog ledja, ali valjda je sad teniski komentator.

                Comment


                • Au jesam ja to negdje čuo da bi se Vaidisova mogla da vrati .Jao kako bi ja to voljeo ,što se tiče Wozniacki gledao sam taj meč i Sfarova je igrala dosta oštro linije su sjevala sa svih strana ,a Wozniacki je nekoliko puta iz ocaja tražila provjeru.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Danas poprilicno iznenadjujuci rezultati u Dohi, ispala je Wozniacki od Safarove, Skijavone od Vikmajer, Zvonareva je predala Niculescu, Penneta je izgubila od Bondarenko, Goerges od Lepchenko,...a i ove 2 nase su izgubile, ali to vec odavno nije iznenadjenje
                    Nikulesku Penneta se polako gubi,ne moze nikog vise dobit,a kamoli neka zavrsnica Goerges ispala,phe nece biti ni od nje nista.Karolina,uvjek srecan kad izgubi,dusa puna Skijavone,ma nek se gubi vise ne mogu je gledat a ove nase


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Cirkus se nastavlja

                      Comment


                      • U Dohi Stosur je prosla u SF, pobedila je Niculescu sa 6:2 2:6 6:3.
                        A Azarenka nema milosti prema svojim protivnicama na ovom turniru, vodi 5:0 protiv Vikmajer u 1. setu i servira.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • bravo za bartoli ,uz dosta muke je dobila safarovu ,ali ide u polufinale

                          Comment


                          • Ovo sto radi Azarenka od 2:2 u drugom setu je herojski.
                            Mada joj je i pomogla njena drugarica Endzi, ali bas bijase baksuzno kada je trebala da odradi volej za pobjedu, a ono mreza skrene lopticu preko reketa...

                            Sad ako ne sacuva svoju servu, bice sve gotovo... Vjerovatno ce posle predati mec.

                            Comment


                            • Vika satrala Stosur u finalu 6-1 , 6-2 .. Treca titula , ne moze joj niko nista . Rekoh ja , hoce da stigne Djokovicev proslogodisnji skor
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Za koliko je klasa ispred svih Azarenka..po meni jedino zdrava Klajsters moze nesto da uradi..

                                Comment

                                Working...
                                X