Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • We've seen you here after losses absolutely devastated before. You're not happy now, but you're not the same devastated loser that we would see in the past. Is that because of expectations, because of where you've been this last year?

    SERENA WILLIAMS: I'm more devastated than ever. I'm just a really good actress. I'm a much better actress

    Comment


    • Steta sto je Prasoli ispala

      Comment


      • Velika steta!

        Comment


        • Originally posted by V.Patcev View Post
          Steta sto je Prasoli ispala
          Serena je ispala ,ali je tu Sharapova nadati se da će pobjediti i da ćemo vidjeti titulu u njnim rukama.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Lisicki do kraja.....Devojka me je juce kupila..... to je zenski tenis koji ja zelim gledati...Full attack....!
            + Villiamsove, Clijsters, Ivanovic i preostale ucesnice SF ima nade da ce pusheri nestati.....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Lisicki do kraja.....Devojka me je juce kupila..... to je zenski tenis koji ja zelim gledati...Full attack....!
              + Villiamsove, Clijsters, Ivanovic i preostale ucesnice SF ima nade da ce pusheri nestati.....
              Stvarno je briljirala,odličan meč.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Originally posted by Adin View Post
                Serena je ispala ,ali je tu Sharapova nadati se da će pobjediti i da ćemo vidjeti titulu u njnim rukama.
                ili mozda Azarenka za prvi put u karieri?

                Comment


                • Nadam se da ce Sharapova uzeti!!!! Ako ne ona onda Azarenka to bi joj bio prvi GS u karijeri..
                  Al naravno za Sharapovu sam 100%, idemooo Marijaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Takoder sam misljena da je Sarapova veliki favorit u polufinalu.Drugi servis Lisicki je ocajan,a posto je Sarapova ima jedan od najboljih returna (ako ne i najbolji) i tu ima ogromnu sansu za pobjedu.Lisicki treba jako visok postotak prvog servisa ako zeli pobjedu.Sto se tice drugog polufinala meni je apsolutno svejedno jer ne simpatiziram nikoga.Malo prednost Azerenki,ali jako malu.
                    sigpic
                    4ever in my heart!

                    Comment


                    • Originally posted by V.Patcev View Post
                      ili mozda Azarenka za prvi put u karieri?
                      Naravno i Azarenka ona je jednostavno pravi borac.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Originally posted by Mare_92 View Post
                        Nadam se da ce Sharapova uzeti!!!! Ako ne ona onda Azarenka to bi joj bio prvi GS u karijeri..
                        Al naravno za Sharapovu sam 100%, idemooo Marijaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
                        Ali Sharapova na 1 mjestu i ona je favorit za osvajanje to bi ojj bio drugi po redu.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • ja bih baš volela da osvoji Lisicki,meni je ta devojka pravo otkrovenje..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            ja bih baš volela da osvoji Lisicki,meni je ta devojka pravo otkrovenje..
                            Ona je fenomenalan i ako bi sharapovu izbacila bila bi moj favorit .
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Meni je jako žao ,što se ne komentariše toliko o mečevima u ženskoj konkurenciji koliku u muškoj ali eto:Sutra polu finalni mečevi Azarenka -Kvitova;Sharapova -Lisicki šta misli te kako će se tzavršiti ovi mečevi vi koji ste u toku i koji pratite još ženski tenis nevažno što je on u krizi,ova polu finala su prejaka kod žena za sada prelijep tenis igraju sve 4 teniserke.Nije to ništa kao nekada naravno kad je igrala Linsday Davenport,Martina Hingis,MonicaSeles,Navratilova,Chris Evert ,Novotna ,Steffi Graff i mnogobrojne druge legende ženskog tenis ali ove ,teniserke koje su ostale pružaju zavidan nivo igre.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Slobodno komentarisi i zenske meceve na temi Wimbledona, obicno to spajamo, ali kada su manji turniri u pitanju koristimo ovu temu.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X