Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
    Nije ni Serena jos uvek toliko mocna, igra sve bolje ali ovo je nekih 60% njenih mogucnosti ;) Ali i sa tih 60% ona moze do finala s obzirom na stanje WTA!
    U potpunosti se slažem sa tobom ,ovdje nema ko da joj ozbiljnije zaprijeti jer WTA je skroz slab ali evo vraća se pomalo sa Serenom jer ona stvarno ima tu igru koja je potrebna i Sharapova naravno Ana kad igra može da bude baš opasna protivnica nadam se da će Serena odbraniti titulu a vidljivo je da se ona malo pomalo navikava i ponovo vraća na staro.A ako pobijedi ovo bi joj bio jedan od najdražih osvojenih Wimbeldona ikada sigurno
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by Adin View Post
      U potpunosti se slažem sa tobom ,ovdje nema ko da joj ozbiljnije zaprijeti jer WTA je skroz slab ali evo vraća se pomalo sa Serenom jer ona stvarno ima tu igru koja je potrebna i Sharapova naravno Ana kad igra može da bude baš opasna protivnica nadam se da će Serena odbraniti titulu a vidljivo je da se ona malo pomalo navikava i ponovo vraća na staro.A ako pobijedi ovo bi joj bio jedan od najdražih osvojenih Wimbeldona ikada sigurno
      Ne samo Wimbldona mislim da ce joj to biti najznacajnija titula! ;) Ako je onako plakala posle 1 runde mogu da zamislim sta ce da bude ako uzme titulu

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Ne samo Wimbldona mislim da ce joj to biti najznacajnija titula! ;) Ako je onako plakala posle 1 runde mogu da zamislim sta ce da bude ako uzme titulu
        Valjda neće biti vodopad suza
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by Adin View Post
          Valjda neće biti vodopad suza
          Ja jedva cekam to da vidim

          Comment


          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
            Ja jedva cekam to da vidim
            A simpatična je kada place ,mislim samo kada place od sreće.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Mali odmor temam da se Venus pripremi za osvet za poraz u četvr finalu prošle godine Pironkovoj ili da Pironkova dokaže da to uopće nija bila slučajnost mislim da bi ovaj duel mogao biti zanimljiv jer naprosto obje teniserke toliko vole da igraju na travi da je to nevjerovatno.Sharapova Peng mislim da ovdje nema nekih neizvjesnih očekivanja ovdje ide sve na ruku Sharapovoj i mislim da će on to iskoristit.Serena -Bartoli iskreno Bartoli igra loše ove godine jednostavno nije u formi i ne vjerujem da bi mogla nešto da naškodi Sereni.To su po meni najzanimljiviji mečevi naravno moram jo vidjeti kako će Lisicki odigrati sa Cetkovskom jer je to iznenađenje.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Peng moze svasta da uradi, zavisi i kakav ce dan da bude Sarapovoj

                Comment


                • Neizmerno mi je drago sto su se sestre vratile, trebalo je to WTA tour-u... Ja npr ne mogu da prezalim sto je Dankinja prva, jer ona meni nema kvalitet ni igru za prvo mesto, odlicna je defanzivka, neumorna i strpljiva, ali cim treba da napadne ne zna sta ju je snaslo. Tvrdim da nju moze da pobedi bilo koja agresivna teniserka koja ce u tom mecu neiznudjene greske svesti na minimum, tipa Gerges, Hantuhova, Na La, Skjavone, Ana, Petkovic, Sarapova, Kim, Serena, Venus, Azarenka itd...Karolina je klasicna sakupljacica bodova, sto je i ubedljivo drzi na prvom mestu, ali sama cinjenica da nju moze toliko teniserki da dobije govori da ona ne zasluzuje prvo mesto... Ona je u zenskom tenisu ono sto je Marej u muskom, tako da po mom misljenju zalsuzuje da bude u top 5, ali nikako prva... Osim toga, njen tenis je totalno dosadan i nimalo atraktivan...Sto se favorita za titulu tice, na prvom mestu su sestre Wilijams, onda Sarapova... moguce finale Venus-Sarapova ili Serena-Venus... to su tri teniserke koje mogu do kraja, ove ostale ne verujem.
                  One and only - Rafael Nadal

                  Dream it, and then make it happen!

                  Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                  Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                  Comment


                  • Slazem se!

                    Comment


                    • Originally posted by Rafanatic View Post
                      Neizmerno mi je drago sto su se sestre vratile, trebalo je to WTA tour-u... Ja npr ne mogu da prezalim sto je Dankinja prva, jer ona meni nema kvalitet ni igru za prvo mesto, odlicna je defanzivka, neumorna i strpljiva, ali cim treba da napadne ne zna sta ju je snaslo. Tvrdim da nju moze da pobedi bilo koja agresivna teniserka koja ce u tom mecu neiznudjene greske svesti na minimum, tipa Gerges, Hantuhova, Na La, Skjavone, Ana, Petkovic, Sarapova, Kim, Serena, Venus, Azarenka itd...Karolina je klasicna sakupljacica bodova, sto je i ubedljivo drzi na prvom mestu, ali sama cinjenica da nju moze toliko teniserki da dobije govori da ona ne zasluzuje prvo mesto... Ona je u zenskom tenisu ono sto je Marej u muskom, tako da po mom misljenju zalsuzuje da bude u top 5, ali nikako prva... Osim toga, njen tenis je totalno dosadan i nimalo atraktivan...Sto se favorita za titulu tice, na prvom mestu su sestre Wilijams, onda Sarapova... moguce finale Venus-Sarapova ili Serena-Venus... to su tri teniserke koje mogu do kraja, ove ostale ne verujem.
                      Ja se stvarno slažem sa većinskim dijelom tvoga posta i mislim da si u pravu za mnoge od navedenih,uostalom to su final koja i ja očekujem i nadam se da će pokazati još lijepši tenis do kraja.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Mene samo interesuje da li će meč između Kvitove i Wickmayer biti zanimljiv.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Moram ovde da stavim. Oduvek mi je zenski tenis koliko ja pratim bio relativno nezanimljiv i nisam mnogo pratio, osim par izuzetaka... A onda sam danas video ovo:





                          Ovo je bio tenis, kako Graf igra

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Mene samo interesuje da li će meč između Kvitove i Wickmayer biti zanimljiv.
                            joj sto ta kvitova iritira jao pa ima fizicke predispozicije da bude extra dobra al djaba kad nije u glavi,dovoljno je u oci pogledat i znas odmah kakva je truba.jos kad se pogrbi ccc ista je avatar

                            Comment


                            • Originally posted by zdravkelja View Post
                              Moram ovde da stavim. Oduvek mi je zenski tenis koliko ja pratim bio relativno nezanimljiv i nisam mnogo pratio, osim par izuzetaka... A onda sam danas video ovo:





                              Ovo je bio tenis, kako Graf igra
                              Pa nije Graff đaba imala 22 grand slam titule ona je prava šampionka a to i njena brilijantan igra je uvijek pokazivala.Novota je takođe jedna jako kvalitetna teniserka ja mislim da je imala samo jednu osvojenu grand slam titulu to je naravno bio Wimbeldon njen omiljeni turnir,ali cjelokupno odlično je igrala na travi uvijek i bila je jedna od tih serv and volley igračica.Kada si već se zainteresovao za ovaj video Stefi Graff ja ti preporučujem da pogledaš jednu od mojih omiljenih teniskih legenda Martinu Navratilovu ona je jednostavno bila specifićna i jedinstvena osvojila je 9 puta Wimbeldon ali je igrala i na drugim grand slamovim super pogledaj ako želiš i ona je bila čist primjer serv and volley igračice.
                              Last edited by Adin; 27-06-11, 11:24.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by goodboy View Post
                                joj sto ta kvitova iritira jao pa ima fizicke predispozicije da bude extra dobra al djaba kad nije u glavi,dovoljno je u oci pogledat i znas odmah kakva je truba.jos kad se pogrbi ccc ista je avatar
                                Ona ima visinu ima jako kvalitetne udarce uopće nama loše kretanje a servis joj super i to što kažeš da ima sve predispozicije ona stvarno ima samo da riješi problem us vojoj glavi i ona bi mogla komotno u top 10 pa čak i pet.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X