Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    Meni je to toliko bedno kad neko spomene sudije i kad se na njih vadi da je to strasno.. Mislim da ljudi uopste ne bi trebalo da gledaju sudije, oni nisu presudni faktor... Ljudi su pogrese, ali ne odlucuju pobednika..
    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      [quote author=mj12 link=topic=2555.msg126902#msg126902 date=1272494273]
      Ma pustite sudjenje, bilo proslo, nego kad smo pomenuli ono LeBron nije covek itd., koji su po vama top 5 najvecih necoveka/baraba koji su igrali/igraju u NBA?
      [/quote]
      Varejao, Bryant, Malone, Garnett, Bowen. Po meni su najprljaviji, i nema ko da vise voli od njih plasirati dobar lakat i slicne poteze %QWT&W

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        [quote author=g_denvernuggets link=topic=2555.msg126910#msg126910 date=1272494827]
        utakmica broj 2 Denver - Utah serije... Denver domacin

        poslednji trenutci lomi se utakmica

        http://img341.imageshack.us/img341/6...utofbounds.png

        desava se ovo sudija svira melu 6i faul...

        srecom imam sada ovu sliku jer na nuggets forumu mnogi je drze u signature ali ima i jos puuno ovakvih primera i samo da se razumemo ne kazem da denver ispada zbog ovoga , ispadaju jer igraju ko debili ovu seriju ali u vezi sudija nisi u pravu... za dalas vec ne znam ali i lejkersima pomazu sudije isto tako kao i klivlendu .. i to je moje misljenje... ne mora da bude argumentovano sa stotine ovakvih slicica i kllipova da bi bilo ispravno.. sta je tu lose sto su nam podeljena misljenja?
        [/quote]

        Dzeri Sloun je tu pametno zaradio sebi tehnicku zbog prigovora negde na pocetku i tako "kupio" sudije da paze sta sude Juti. Tako to rade iskusni treneri. Da nije Dzordz Karl na terapiji verovatno bi sad bilo 2:2 (ne vidim kako bi Denver dobio Jutu u gostima, uzasno igraju na strani, a Juta igra odlicno kuci).

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          Ma ne vadim se ja na sudije, ali ono je bilo smesno jbt, ne znam kako drugacije da opisem.
          Cinjenica je da mogu da pogrese, ali ono sto su radili sinoc izgleda kao da je radjeno sa namerom. (ne kazem da jeste nego da tako izgleda)
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            [quote author=g_denvernuggets link=topic=2555.msg126910#msg126910 date=1272494827]
            utakmica broj 2 Denver - Utah serije... Denver domacin

            poslednji trenutci lomi se utakmica

            http://img341.imageshack.us/img341/6...utofbounds.png

            desava se ovo sudija svira melu 6i faul...

            srecom imam sada ovu sliku jer na nuggets forumu mnogi je drze u signature ali ima i jos puuno ovakvih primera i samo da se razumemo ne kazem da denver ispada zbog ovoga , ispadaju jer igraju ko debili ovu seriju ali u vezi sudija nisi u pravu... za dalas vec ne znam ali i lejkersima pomazu sudije isto tako kao i klivlendu .. i to je moje misljenje... ne mora da bude argumentovano sa stotine ovakvih slicica i kllipova da bi bilo ispravno.. sta je tu lose sto su nam podeljena misljenja?

            i jos nesto sudjenje je lose kako god okrenes, ali bolje ekipe ne dozvoljavaju da u poslednji minut udju sa neresenim rezultatom vec imaju 10ak poena prednosti i lagano cekaju kraj... ako si bolji nemoj da te sudije vade.. to jako mrzim koja god da je ekipa u pitanju ne samo konkretno cleveland sada...
            [/quote]

            Upravu si 100% ali nisam mislio samo na ovogodisnji PO nego u zadnjih 10-ak godine da je sudjene uvijek prilicno pristrasno. Nema nista lose da su nam misljenja podijeljena i nema potrebe za puno slicica, bitna je samo objektivnost.

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Ne znam da li ste gledali ovo, ja tek sad video na PTI-u. &*#GI(]

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BrOH-KHxXg0[/youtube]

              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                [quote author=mj12 link=topic=2555.msg126914#msg126914 date=1272495150]
                [quote author=g_denvernuggets link=topic=2555.msg126910#msg126910 date=1272494827]
                utakmica broj 2 Denver - Utah serije... Denver domacin

                poslednji trenutci lomi se utakmica

                http://img341.imageshack.us/img341/6...utofbounds.png

                desava se ovo sudija svira melu 6i faul...

                srecom imam sada ovu sliku jer na nuggets forumu mnogi je drze u signature ali ima i jos puuno ovakvih primera i samo da se razumemo ne kazem da denver ispada zbog ovoga , ispadaju jer igraju ko debili ovu seriju ali u vezi sudija nisi u pravu... za dalas vec ne znam ali i lejkersima pomazu sudije isto tako kao i klivlendu .. i to je moje misljenje... ne mora da bude argumentovano sa stotine ovakvih slicica i kllipova da bi bilo ispravno.. sta je tu lose sto su nam podeljena misljenja?
                [/quote]

                Dzeri Sloun je tu pametno zaradio sebi tehnicku zbog prigovora negde na pocetku i tako "kupio" sudije da paze sta sude Juti. Tako to rade iskusni treneri. Da nije Dzordz Karl na terapiji verovatno bi sad bilo 2:2 (ne vidim kako bi Denver dobio Jutu u gostima, uzasno igraju na strani, a Juta igra odlicno kuci).
                [/quote]

                apsolutno se slazem , dantley sedi ko mutav na klupi i ne slaze se u sebi sa odlukama..strashno...
                ali opet kazem da je to meni neprihvatljivo... veliki je ulog.. cele godine gradis ekipu, od letnjeg kampa pa do playoffa da bi te izbacila neka glupa sudijska odluka... sad da je denver onaj tim od prosle godine dobili bi bar jednu u juti i opet ponavljam ne zasluzuju da idu dalje ali su zasluzili bar tu pobedu kod kuce ...

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126917#msg126917 date=1272495318]
                  Ne znam da li ste gledali ovo, ja tek sad video na PTI-u. &*#GI(]

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BrOH-KHxXg0[/youtube]
                  [/quote]

                  Hahahaha, koji je on kreten &*#GI(] &*#GI(]

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126917#msg126917 date=1272495318]
                    Ne znam da li ste gledali ovo, ja tek sad video na PTI-u. &*#GI(]

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BrOH-KHxXg0[/youtube]
                    [/quote]

                    ahahahahhahaha...

                    e ali meni je pobedila ona prica rona artesta prosle godine kad je igrao basket negde i nekom liku su zabili drvo u srce i ubili ga a pitanje nije imalo nikakve veze sa tim... sad da probam da nadjem

                    evo ga

                    http://www.youtube.com/watch?v=Z3_xmYLBnnA

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Ovaj Artest je ipak glup kao sto izgleda... &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                      Ali, both teams played hard my man... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Sad sam bas proguglovao "smartest nba player" da vidim sta ce da mi izbaci i na jednom forumu kad sam video Kobi Brajant hteo sam da umrem od smeha. A cesto pominju Dikembe Mutomba, Kida, Stiva Nesa, i Grent Hila tu se ne bunim. Mada po meni je jedan neprikosloveni JOHN STOCKTON!!! Jbg pristrasno ali sta da radim. Onako mali sa prosecnim fizickim karakteristikama, niti preterano brz ni visok, ni dobar odraz, ma nista, a onakva karijera. To samo moze mozak.

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Ma i ja obozavam takve igrace i ne "lozim" se previse na igrace tipa LeBron koji ce da odvali kos kod svakog zakucavanja (nista protiv LB-a da me opet ne shvatite pogresno $#^%RT ).
                          Volim sutere, igrace sa dobrom tehnikom i doktore igre kao sto su Stockton, Nash, Kidd, Manu...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            Meni LeBron nije gotivan zbog monstruoznih zakucavanja... Vec naprotiv, zbog pregleda igre koje poseduje.. I ako igrate sa njimu timu i ako ste sami, uvek ce da vas vidi... A to retko koji igrac to poseduje..
                            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126926#msg126926 date=1272497535]
                              Ma i ja obozavam takve igrace i ne "lozim" se previse na igrace tipa LeBron koji ce da odvali kos kod svakog zakucavanja (nista protiv LB-a da me opet ne shvatite pogresno $#^%RT ).
                              Volim sutere, igrace sa dobrom tehnikom i doktore igre kao sto su Stockton, Nash, Kidd, Manu...
                              [/quote]

                              Da ali Nash, Manu, Kidd imaju neku fizicku predispoziciju. A od Stoktona sam ja bolje gradjen za basket. Kad samo pomislim da je neko sa gorim telom od mog (malo neskromno) sve ono postigao ostanem bez teksta. &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J Jos sa 40 godina covek imao najbolju +/- statistiku u Juti.

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                [quote author=mj12 link=topic=2555.msg126875#msg126875 date=1272490953]
                                Sta mislite za nocas? Vase prognoze? Ja mislim da ce u Atlanti da bude gusto, a da ce Denver da dobije Jutu 15ak razlike.
                                [/quote]
                                Milivoki od gubljenja sa 82:73 na oko 3 i po minuta do kraja napravio seriju 14:0 i na kraju pobedio 87:91. Denver - Juta 116:102. Da sam juce uplatio Dalas i Lejkerse H1 kao sto sam mislio za 500 dindzi i uplatio dobitak ovde sad bih imao 60ak evrica (500*1.9*1.9*1.9*1.9=6516). Koji sam konj. $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|

                                Comment

                                Working...
                                X