Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    [quote author=mj12 link=topic=2555.msg127028#msg127028 date=1272550757]
    [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg127024#msg127024 date=1272550028]
    [quote author=mj12 link=topic=2555.msg126924#msg126924 date=1272497096]
    Sad sam bas proguglovao "smartest nba player" da vidim sta ce da mi izbaci i na jednom forumu kad sam video Kobi Brajant hteo sam da umrem od smeha. A cesto pominju Dikembe Mutomba, Kida, Stiva Nesa, i Grent Hila tu se ne bunim. Mada po meni je jedan neprikosloveni JOHN STOCKTON!!! Jbg pristrasno ali sta da radim. Onako mali sa prosecnim fizickim karakteristikama, niti preterano brz ni visok, ni dobar odraz, ma nista, a onakva karijera. To samo moze mozak.
    [/quote]

    Kobi 4 dijamanta i idemo dalje..... ^%@7f ....A Stokton 0 i kraj !!! *T_*@SR *T_*@SR ...Ko je ovde pametniji! &*#GI(]
    [/quote]

    Ne meri se pamet dijamantima.
    [/quote]

    Mogu da ti pisem dva dana zasto je Kobi VEOMA inteligentan -E)%&4 .....Al mrzi me.... i &8@^J Stokton je VEOMA inteligentan takodje *$^%T

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      "Kobe Bryant(notes) again is atop the list of the NBA’s most popular jerseys.

      Bryant remained No. 1 on the list released on Wednesday by the league. The Los Angeles Lakers star has topped the ranking since the start of the 2008-09 season and also leads sales in Europe and China". &8@^J &8@^J

      Kad pogledas da ostali timovi pokusavaju da promovisu svoje zvezde i u old skul dresovima ....Iz tekme u tekmu se oblace razlicito nekad furaju fazon 80 tih,90 tih i pustaju u prodaju itd.... ovo je VRLO dobra da tako kazem "pobeda" Kobija jer su Lejkersi tokom cele sezone furali nju skul zute,bele i ljubicaste dresove &+I}\ ,a vec ako se ne varam 2 ili 3 sezone tako rade ...Znam da su Lejkersi kad su bili sa Sekom nosili ponekad i old skul dresove..... (%fsd%&j (%fsd%&j ...Al to je bilo davno....

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg127024#msg127024 date=1272550028]
        [quote author=mj12 link=topic=2555.msg126924#msg126924 date=1272497096]
        Sad sam bas proguglovao "smartest nba player" da vidim sta ce da mi izbaci i na jednom forumu kad sam video Kobi Brajant hteo sam da umrem od smeha. A cesto pominju Dikembe Mutomba, Kida, Stiva Nesa, i Grent Hila tu se ne bunim. Mada po meni je jedan neprikosloveni JOHN STOCKTON!!! Jbg pristrasno ali sta da radim. Onako mali sa prosecnim fizickim karakteristikama, niti preterano brz ni visok, ni dobar odraz, ma nista, a onakva karijera. To samo moze mozak.
        [/quote]

        Kobi 4 dijamanta i idemo dalje..... ^%@7f ....A Stokton 0 i kraj !!! *T_*@SR *T_*@SR ...Ko je ovde pametniji! &*#GI(]
        [/quote]

        Tebi su izgleda sampionati izgleda najvaznije mjerilo u svemu. Znas li zasto se Stockton nije domogao nijednog prstena?

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg127030#msg127030 date=1272551798]
          "Kobe Bryant(notes) again is atop the list of the NBA’s most popular jerseys.

          Bryant remained No. 1 on the list released on Wednesday by the league. The Los Angeles Lakers star has topped the ranking since the start of the 2008-09 season and also leads sales in Europe and China". &8@^J &8@^J

          Kad pogledas da ostali timovi pokusavaju da promovisu svoje zvezde i u old skul dresovima ....Iz tekme u tekmu se oblace razlicito nekad furaju fazon 80 tih,90 tih i pustaju u prodaju itd.... ovo je VRLO dobra da tako kazem "pobeda" Kobija jer su Lejkersi tokom cele sezone furali nju skul zute,bele i ljubicaste dresove &+I}\ ,a vec ako se ne varam 2 ili 3 sezone tako rade ...Znam da su Lejkersi kad su bili sa Sekom nosili ponekad i old skul dresove..... (%fsd%&j (%fsd%&j ...Al to je bilo davno....
          [/quote]

          Lakers-i su NBA daleko najkomercijalnija fransiza za to i ne treba da cudi to da imaju najvise prodatih dresova i ostalih stvari vezanih za ekipu. Lakers-i imaju ime pa sta god da obuku prodavace se h5g6k8
          I mislim da ovi dresovi Lakers-a nisu new school, koliko ja znam od osnivanja fransize uvijek su imali zuto-ljubicasto (plavo) kombinaciju...

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            @ Maha 23 se mnogo pravi pametan.....Uopste nisam trazio lekciju zbog cega je Kobi najprodavaniji #%d* ....A ti bese onaj Lebronovac #$&+|r ...Ne brini kad obuce sesticu bice prodavaniji od Kobija $%&5@$A! Jesi srecan :fc-[ ??

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg127033#msg127033 date=1272552874]
              @ Maha 23 se mnogo pravi pametan.....Uopste nisam trazio lekciju zbog cega je Kobi najprodavaniji #%d* ....A ti bese onaj Lebronovac #$&+|r ...Ne brini kad obuce sesticu bice prodavaniji od Kobija $%&5@$A! Jesi srecan :fc-[ ??
              [/quote]
              Covjece dragi kakve veze ima LeBron sa ovom pricom, izgleda kod tebe da Kobe ne moze da se spomene bez LeBrona. I *ebe se meni hoce li biti najprodavaniji njegov dres h5g6k8. U tekstu si napisao kao da je neki uspjeh sto je najprodavaniji, kao da je dres Kwame Brown-a, pa sam samo dao svoju opasku al eto, kod tebe je napad najbolja odbrana, ocigledno @(*6sd$% I da pravi se i ti slobodno pametan ali sa argumentima, ostao si mu duzan dosta odgovora u proslim postovima, malo prelistaj pa razmisli....

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                [quote author=mj12 link=topic=2555.msg127027#msg127027 date=1272550672]
                [quote author=bice link=topic=2555.msg126992#msg126992 date=1272541062]
                Ma Denver ide dalje gledao sam jutros na satelitu i video koliko su kvalitetnije igrali i pogadjali dok je Juta u jednom trenutku promasila 4 napada za redom.Jos veca steta je povreda Nenea ali uz ovakvu igru prolaze sigurno @R&}* @R&}* @R&}*
                [/quote]

                Hahahaha promasili 4 napada za redom. Skoro svakom timu se desi na svakoj utakmici da u nekom delu promasi 4 napada za redom. Oklahoma je promasila prvih 10 napada na zadnjoj tekmi protiv Lejkersa. Jedna pobeda nista ne govori. A Jutu kad krene kuci nema ko moze da ih pobedi, tako da ce Denveru biti mnogo tesko.
                [/quote]




                Da svakome moze da se desi ali kakva 4 napada ?Nisu mogli da probiju odbranu a pogadjali iz slobodnih bacanja na kraju 4/4 ne kazem da nisu jaki kod kuce samo su veoma lose odigrali ovu tekmu $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  Ne znam sta ce Denver bez Nene-a, zamene su Birdman i Petro ako se ne varam.
                  Nene jedan od najboljih centara u ligi ove sezone, igrao je kao zmaj. &8@^J

                  Takodje, prica se da Mike Woodson i Phil Jackson nece sledece sezone voditi Atlantu, odnosno LA. Prvi ako ne prodje prvu rundu PO-a, a vlasnik Lakersa najverovatnije nece zeleti da plati 12 miliona Phil-u. A, Michael Beasley bi mogao da bude trade-ovan ukoliko D-Wade odluci da ostane u Miami-u.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg127055#msg127055 date=1272564712]
                    Ne znam sta ce Denver bez Nene-a, zamene su Birdman i Petro ako se ne varam.
                    Nene jedan od najboljih centara u ligi ove sezone, igrao je kao zmaj. &8@^J
                    [/quote]

                    ma nema brige, zamenice ga buduci MVP i All Star igrac MALIK ALLEN !!! #%d* #%d* #%d* #%d*

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Takodje, prica se da Mike Woodson i Phil Jackson nece sledece sezone voditi Atlantu, odnosno LA. Prvi ako ne prodje prvu rundu PO-a, a vlasnik Lakersa najverovatnije nece zeleti da plati 12 miliona Phil-u. A, Michael Beasley bi mogao da bude trade-ovan ukoliko D-Wade odluci da ostane u Miami-u.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Ja mislim da bi Wejd trebao da trazi dolazak Bosha

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg127034#msg127034 date=1272553511]
                          [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg127033#msg127033 date=1272552874]
                          @ Maha 23 se mnogo pravi pametan.....Uopste nisam trazio lekciju zbog cega je Kobi najprodavaniji #%d* ....A ti bese onaj Lebronovac #$&+|r ...Ne brini kad obuce sesticu bice prodavaniji od Kobija $%&5@$A! Jesi srecan :fc-[ ??
                          [/quote]
                          Covjece dragi kakve veze ima LeBron sa ovom pricom, izgleda kod tebe da Kobe ne moze da se spomene bez LeBrona. I *ebe se meni hoce li biti najprodavaniji njegov dres h5g6k8. U tekstu si napisao kao da je neki uspjeh sto je najprodavaniji, kao da je dres Kwame Brown-a, pa sam samo dao svoju opasku al eto, kod tebe je napad najbolja odbrana, ocigledno @(*6sd$% I da pravi se i ti slobodno pametan ali sa argumentima, ostao si mu duzan dosta odgovora u proslim postovima, malo prelistaj pa razmisli....
                          [/quote]

                          Ima veze Lebron......Zato sto je drugi!!! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR ....Majkl je nosio dres Bulsa jel tako!??? Pre Majkla, kakvu su to Bulsi imali fransizu pa je njegov 23 bio najprodavaniji ???????!!!!!!!!! $%&5qw7 $%&5qw7 $%&5qw7 $%&5qw7 ....To sto je Kobijev dres najprodavaniji NIJE zasluga fransize ili zbog toga sto mu je dres zut!!! Isti slucaj i za Majkla...Igrao je za zadnji tim a dresovi mu se prodavali ko alva &8@^J!!! Bravo za Lebrona odmah je iza Kobija! *T_*@SR *T_*@SR .....Aj sad ti meni odgovori jel Lebronov dres drugi najprodavaniji zbog fransize Kavsa #%d* #%d* ???Pa Kavsi slobodno mogu reci da imaju najruznije dresove a jos goru fransizu &+I}\ ....Zar se Lebronovi dresovi ne prodaju zato sto je on Lebron Dzejms???? Nisi u pravu. *%@(D!RY- .......I vidim da mi ti ovde jedini unlajkujes... &*#GI(] ...Nemoj da mi kompleksiras ^%@7f ...Znas puno o kosarci dokazao si se #$&+|r #$&+|r ali nemoj da mi citiras non-stop?? @(*6sd$%

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg127061#msg127061 date=1272565010]
                            Takodje, prica se da Mike Woodson nece sledece sezone voditi Atlantu ako ne prodje prvu rundu PO-a.
                            [/quote]

                            &(/+q &(/+q &8@^J &8@^J On ne treba da ostane cak iako nekim cudom prodju Milvoki &*(@W6

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Šteta za Atlantu ako ispadnu.....videlo se iz aviona ove sezone,da igra nije više u uzlaznoj putanji kao nekoliko prethodnih sezona(od dolaska J.Johnsona),bez obzira na skor u regularnom delu sezone.Previše tesnih pobeda,slaba dubina klupe;sem Crawforda,ostali su imali mizeran učinak,kao da su imali 6 igrača u rotaciji,i to je to.Jesu to sjajnih 6 igrača,ali im je igra postala previše predvidljiva.
                              Za to je "zaslužan"ponajviše trener,koji je pomislio da će samo na suvi kvalitet igrača da pobeđuje kad bude najvažnije....i zato treba da ode iz Atlante pod hitno,dok nije do kraja upropastio ekipu(ako već nije kasno).

                              Baksi su osrednja ekipa,koja igra rasterećeno,jer se od njih to jedino i očekuje tako da me ne čude njihove dobre igre,sada su malo ušli u hype,jer vide da mogu da prođu dalje i bez Redda i Boguta.

                              Nadam se da će Hoksi da se konsoliduju,ali kažem opet,šteta za moju omiljenu ekipu u proteklih par sezona,da od statusa najtalentovanije ekipe,dođu do pozicije gde se može pričati o ekipi večitih talenata....

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                nema ozbiljne povrede nene-a propustice samo 6u utakmicu a ako nuggetsi pobede mogao bi da se vrati za utakmicu broj 7 #$&+|r

                                Comment

                                Working...
                                X