Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    Najgore sto mu sad nabijaju na nos da ce postati izdajica i kukavica ako sad ode iz Cleveland-a... A, KG mu je lepo rekao da mladost nikako ne mozes vratiti nazad jer je i on sam napravio gresku i ostao 11 godina u Minnesota-i.
    Sto se mene tice moze LB da ostane u Cleveland-u, ionako ce ako bude odlazio to najverovatnije biti u LA ili NJ.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      sports.yahoo.com/.../Video-Clevelanders-sing-for-LeBron-James? @T-mec postavi molim te!

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        http://www.break.com/index/we-are-lebron-video.html, evo hateri pjesme, uzivajte h5g6k8

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg131028#msg131028 date=1273883392]
          Zelim da pozdravim @pamerinkovic covek nobelovca za ove NBA kolumne fghj48d fghj48d !!! #$&+|r Odakle ti volja covece!!! $%&5@$A +*@WT*48* ...Naravno nisam sve procitao,mrzi me -E)%&4! ^&*ST*^# ...Video sam da govoris o Lebronovom usavrsavanju igre ledjima prema kosu +*@WT*48* ,i tu se sa tobom vrlo slazem @R&}* ...Lebronu moze samo da koristi nikako da skodi,i to bi bio pun pogodak za njega! @R&}*
          [/quote]
          Hvala NIDZ@! Pozdravljam i ja tebe! Imamo i nešto zajedničko. Šon Kemp je jedan od mojih omiljenih igrača!

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg131080#msg131080 date=1273925620]
            Najgore sto mu sad nabijaju na nos da ce postati izdajica i kukavica ako sad ode iz Cleveland-a... A, KG mu je lepo rekao da mladost nikako ne mozes vratiti nazad jer je i on sam napravio gresku i ostao 11 godina u Minnesota-i.
            Sto se mene tice moze LB da ostane u Cleveland-u, ionako ce ako bude odlazio to najverovatnije biti u LA ili NJ.
            [/quote]

            e to! nisam ocekivao od KG-a tako nesto.. ocekivao sam da bude u fazonu.. ma odvalili smo ih, pokazao sam lebronu ko je igrach i ostalo h5g6k8 al bash je ispao kralj i dao mu najbolji savet... 6 godina je proveo u clevelandu i jednostavno ne ide.. promenio je 100 saigracha , razne postave da bi ove poslednje godine imao najbolji tim za 6 godina... Mo, antawn jamison, shaq, i solidna klupa su bili dovoljno da osvoji titulu sa kvalitetom koji poseduje.. al kad ne ide jednostavno ne ide.. ipak nije on jordan da osvaja titule ko god da je sa strane , a i NBA nije kao pre kad je svaki tim imao jednu zvezdu , eventualno dve.. sad su playoff ekipe mnogo jache i potreban je kolektiv da bi se osvojila titula, niko je ne moze sam osvojiti ... pogledajte spurse , boston, lakerse , miami one godine, sve ekipe pune kvalitetnih igracha i jak kolektiv...

            pesma je zarazna i simpatichna... nije uopste jadna $#^%RT tako da necu je hejtovati... msm ne bi se bunio niko da javne licnosti beograda naprave pesmu za duleta vujosevica na ovaj fazon... ali ipak

            Please go LeBron, You need a title... je mnogo realniji tekst %QWT&W

            a i jbt stavljaju ga u loshu situaciju sada skroz... msm mene bi kupila ova pesma i raznezila i kontao bih da cu rastuziti milione ljudi u clevelandu... i rodni grad Akron.. samo ga pustite da sam odluchi ;\

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              kako me smara sto veceras nema tekme... al zato sutra... kidanjeeeeeeeeeeeee #&^4A #&^4A

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Ako LBJ ode u LA, smucice mi se taj tim za vjeke vjekov &+I}\

                Ako niste mislili na kliperse h5g6k8

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  [quote author=mr.gold link=topic=2555.msg131185#msg131185 date=1273951443]
                  Ako LBJ ode u LA, smucice mi se taj tim za vjeke vjekov &+I}\

                  Ako niste mislili na kliperse h5g6k8
                  [/quote]

                  Svaka ti cast kad ti se do sada nije smucio $%&5@$A

                  g_denvernuggets slazem se sa svakom recenicom u tvom zadnjem postu. Svjestan je LeBron sta sve ostavlja u Clevelandu ako ode, jbt istetovirao je Akron i jos nekakve sitnice, GM mu ispunjava sve zelje, uglavnom ceka ga teska odluka mada ja mislim da ce otici i to tamo gdje ce imati najvece sanse da odmah osvoji prsten. Chicago, Miami su favoriti ili bilo koje drugo mjesto gdje bi se mogao upariti sa jos nekim max FA @(*6sd$% Bice o ovome puno, puno govora do 1.jula, vec je pocelo da se zestoko pise, a ima jos 2 mjeseca... Let the LeBron chase begin h5g6k8

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Bynum kaze da mu se povreda pogorsava, ali da ipak namerava da igra sa otecenim kolenom.
                    Ne znam sta da kazem, mozda je bolji da propusti prva 2 meca ili koliko ce mu vec biti potrebno, ko zna sta sve ovako rizikuje...

                    Perkins i Matt Barnes su danas takodje propustili treninge, ali ce igrati sutra u prvom mecu finala istoka.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Obama zove LeBrona u Chicago &*#GI(]

                      http://www.mondo.rs/s169832/Sport/Ko..._u_Cikago.html

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg131098#msg131098 date=1273931069]
                        http://www.break.com/index/we-are-lebron-video.html, evo hateri pjesme, uzivajte h5g6k8
                        [/quote] hahahahaha a patetike!!!

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Hej ljudi sta kazete da li Orlando dobija veceras u hendikepu (6)? planiram da grunem singl na njih,pa posavetujte ako mozete... Pozdrav za sve!!!

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            Stavili su hendikep tacno onako da ne znas sta da odigras. h5g6k8
                            S obzirom na to kako su Kelti pregazili Cleveland ocekujem tesnu utakmicu, plus Orlando nije igrao oko 7 dana tako da ce im verovatno trebati malo da udju u pravi ritam...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Gruni +*@WT*48*
                              Dobro dosao na forum &($%WP+ &($%WP+

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                Hvala,hvala... %QWT&W Odigracu,ali necu preterivati... vidjamo se i u ubuduce ovde... Pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X