Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    Bilo bi i vreme da ode.Ne moze on sam da igra.Svaka cast za Boston sada da pobede LAL i ova sezona nece biti nimalo losa za njih +*@WT*48*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      Dobro da vidimo: Lebron treba da nadogradi tehniku na ove buzdovane ako je to moguce mnogo je nezgrapan kad ima loptu u ruke {-8* fghj48d fghj48d ...Pogledaj kakvo samo telo ima fghj48d! Njemu niko ne bi mogao da parira na niskom postu! Jednostavno bi bilo nemoguce za cuvanje! &+I}\ ... Vidi Kobija sta radi na niskom postu sa 90 kila i dva metra !!! (znam da je glupo uporedjivati ih @(*6sd$% @(*6sd$%) ...Ali,ipak sa ovakvom gradjom Lebronu bi bilo mnogo lakse da postize koseve tako nego sa ulazima ^&*ST*^# #^GH*#....

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        Na stranu,zeleo sam da prodju Kavsi,pa onda na megdan na Lejkerse!!! +*@WT*48* +*@WT*48* Bio bi spektakl! $%&5qw7 $%&5qw7 ...Ali sta da se radi,ne ide nesto!!! &*%R* .....Imali su tim........ali $%&5qw7 $%&5qw7 .... Ovako sam sada 90 % siguran da ce Kobi uzeti jos jedan dijamant I#^@8

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duvaj ga Lebrone steroidu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

          BOS wins series 4-2 *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

          aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sabani doveli su pola lige i raspali Boston nisu mogli da predju &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

          To bi Kobe oduvao sa 4-0 &+I}\

          Javi se FC :fc-[

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Tu sam #%d*

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Ovo bi bilo savrseno... Za Chicago naravno, a za mene i ne bas jer bih morao da navijam za LeBrona. $#^%RT

              http://sports.espn.go.com/chicago/nb...e=NBAHeadlines

              Calipari i LeBron, plus kad bi se nekom magijom preko sign-and-trade-a doveo Bosh... Auuuuuuuu, pa ta ekipa bi vladala narednih 10 godina NBA-om.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                cestitke celticsima jer su izbacili jamesa & co.!!! +*@WT*48*
                sada kad nema jamesa i duncana neka osvaja ko hoce... na pocetku sezone nadao sam se reprizi finala lakers-magic.
                ono sto je james prosle sezone predlozio da promjeni broj u cast najvecem MJ-u je vjerovatno zato jer je shvatio da ako predje u Miami ili Chicago taj broj ne bi ni mogao dobiti. a to bi ipak bilo previse za njegov preveliki ego. bye bye LBJ!

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  [quote author=bice link=topic=2555.msg130855#msg130855 date=1273838690]
                  Bilo bi i vreme da ode.Ne moze on sam da igra.Svaka cast za Boston sada da pobede LAL i ova sezona nece biti nimalo losa za njih +*@WT*48*
                  [/quote] Alo ljudi sto ste svi tako rano otpisali moje ljubimce??? -E)%&4
                  Pa jel moguce da niko nije pratio desavanja proteklih sezona? Evo da vas podsetim
                  2010 Western Conference Finals L.A. Lakers - Phoenix Suns
                  2007 Western Conference 1st Rd L.A. Lakers 1 - 4 Phoenix Suns
                  2006 Western Conference 1st Rd L.A. Lakers 3 - 4 Phoenix Suns
                  19$$ Western Conference Semis L.A. Lakers 4 - 1 Phoenix Suns
                  1993 Western Conference 1st Rd L.A. Lakers 2 - 3 Phoenix Suns
                  1990 Western Conference Semis L.A. Lakers 1 - 4 Phoenix Suns

                  Znam, znam da suns-i nisu usli u Playoff 09, ali sada su potpuna ekipa(mislim na to da pored odlicnog napada imaju i dobru odbranu).
                  Strpite se jos koji dan i videcete o cemu pricam l5'%9

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Ko ih bre otpisuje, let's go Suns! #&^4A

                    Jedva cekam prvi mec u ponedeljak.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      ovako ide moj spisak favorita u finalima...

                      1. Orlando
                      2. Phoenix
                      3. Boston
                      4. LA Lakers

                      s'tim sto me je boston kupio igrom i navijacu za njih @R&}*

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Kod mene ide ovako:

                        1. Orlando
                        2. Phoenix/LA
                        3. Boston

                        Navijam naravno za Phoenix! #&^4A
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Orlando - Phoenix bi bilo fenomenalno finale


                          Boston - LAkersi bi bilo dobro zbog tradicije i rivaliteta

                          Orlando - Lakersi isto dobro da se orlando revanshira za proslu godinu

                          Boston - Phoenix sudar 2 razlicite filozofije gde bi inace prevagnula odbrambena ali phoenix previse dobro igra napad...

                          nema losheg finala ove godine !

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            [quote author=mr.gold link=topic=2555.msg130875#msg130875 date=1273844968]
                            Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duvaj ga Lebrone steroidu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                            BOS wins series 4-2 *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sabani doveli su pola lige i raspali Boston nisu mogli da predju &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                            To bi Kobe oduvao sa 4-0 &+I}\

                            Javi se FC :fc-[
                            [/quote] Veze ti nemas.

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg130920#msg130920 date=1273851708]
                              Ovo bi bilo savrseno... Za Chicago naravno, a za mene i ne bas jer bih morao da navijam za LeBrona. $#^%RT

                              http://sports.espn.go.com/chicago/nb...e=NBAHeadlines

                              Calipari i LeBron, plus kad bi se nekom magijom preko sign-and-trade-a doveo Bosh... Auuuuuuuu, pa ta ekipa bi vladala narednih 10 godina NBA-om.
                              [/quote] Također $#^%RT gdje fino bi bilo ownacija narednih 5 god.

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                Lejkers USISIVACEM do prstena! :.8-] :.8-]

                                Comment

                                Working...
                                X