Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    Lebron jeste igrac sa nedovrsenim sutom , ali ne i sa losim sutom .

    Anyway , salesam lepo rece , ne bih cestitao LA-u sada , iz razloga sto je ceo sampionat ukraden dvanaestominutnom katastrofom . Za mene , Lakersi su samo sampioni na papiru , BOS su moralno dobili .

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      [quote author=tipko link=topic=2555.msg136032#msg136032 date=1275338945]
      Lejkersi će im vratiti za onaj poraz u velikom finalu od pre dve godine kada im je itekako falio Bynum koji je bio povređen &+I}\
      4:3 za Kobe-a i družinu...Lejkersi nisu izgubili utakmicu na domaćem terenu...neće biti baš puno brejkova...možda najviše po jedan na obe strane &+I}\
      [/quote]

      kako sam samo razvalio ishod ovog NBA finala &8@^J &8@^J &8@^J

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        iako sam navijao za lakerse, obje ekipe su ove godine zasluzile larry o`brian trophy. i zasto ne prestanete vise sa tim poredjenjem kobea i jamesa? kobe je ponovo doveo lakerse do naslova (da ne pricam da cijelu sezonu igra slomljenim prstom suterske ruke itd.) a james i ostali to mogu samo gledati na tv-u. istina, kobe nikad nece biti MJ, ali je najveci poslije njega.

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          E jbg .... navijao sam za Boston //h*svb

          Kobe je jos jednom zatvorio usta svima &+I}\
          Sto se mene tice, najbolje bi mu bilo da promeni tim, pa da proba sa drugim timom da osvoji prsten.
          Recimo da ode u Cleveland ne bi li LBJ osvojio bar jednu titulu $#^%RT

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            [quote author=mr.gold link=topic=2555.msg140845#msg140845 date=1276851620]
            E jbg .... navijao sam za Boston //h*svb

            Kobe je jos jednom zatvorio usta svima &+I}\
            Sto se mene tice, najbolje bi mu bilo da promeni tim, pa da proba sa drugim timom da osvoji prsten.
            Recimo da ode u Cleveland ne bi li LBJ osvojio bar jednu titulu $#^%RT
            [/quote] *T_*@SR +*@WT*48* '65slif #$&+|r @R&}* &*#GI(] ^*#(-

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Sramota da onakav drvoseca, Artest, resava trojkom ovako bitnu utakmicu. Poptpuno ne zasluzena pobeda L.A.-a. Sudjenje katastrofa, kao da sude neki pocetnici a ne profesionalc, sudije moje dupe. Potpuno razocarenje u NBA #%d*
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Bolje reci sramota za Boston da ih onakav kao sto kazes drvoseca sjebe $JS}| I#^@8

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  LAKERS THE WORLD CHAMPIONS


                  (*#^R^ (*#^R^ (*#^R^ (*#^R^

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Sve cestitke na zasluzenom drugom sampionskom prstenu Didier Ilunga-Mbengi jedan od igraca koji ima vise prstenova od svih superzvezda kad se saberu. &8@^J &8@^J Mnogi potcenjuju njegov ucinak u finalu! /#*^D

                    Da rezimiramo: /#*^D MBENGA > (vejd,novicki,lebon,nes,kid,trejsi,ajverson,karmel o,durant,
                    poul,pedja,red,dzermejn,hauard,nelson,mo,bos,dzons on,smit,vestbruk....... i jos mnogi) &+I}\

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Odlicna partija Artesta,odusevljen sam njegovim igrama #$&+|r

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Sugavi Lejkersi pobedili &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          [quote author=chucknorrisx link=topic=2555.msg140821#msg140821 date=1276839041]
                          (*#^R^ To kad sam rekao da ga se usporedjuje sa MJ-em sta ti tu ne stima pa nece usporedjivat Pierce-a ili mozda Lebrona kojeg je i sam MJ opisao kao nedovrsenog igraca bez suta, pa potrazi si to na youtube ima snimka gdje MJ gostuje u nekom radio show-u i komentira ligu i igrace. Zasto ga se ne bi moglo usporediti sa MJ-em !? Ne mislim da je Bryant bolji od MJ-a, i nikad nece biti bolji od MJ i to stoji i bit ce tako uvijek al mislim da je Bryant MJ ove generacije i da je najkompletniji igrac danasnjice.[/quote]
                          Odgovoricu ti na ovo tokom posta. A naravno da nije.

                          Necu ni komentirati to za suce jer mi je sad to smijesno brate mili imali ste sansu kao sto sam rekao kad je utakmica bila u egalu Boston je promasio kljucne suteve a sa druge strane Lakersi ubacili prvo ona trica Fishera pa onda Ron Artesta sto je po meni bilo kljucno za pobjedu.
                          U redu je da je Boston promasivao, verovatno i radi "mekane" odbrane Lejkersa uz nekoliko otvorenih ali raci da su Lejkersi svoje ubacili je neozbiljno, tj. jesu ubacili ali jedva sa linije bacanja. I opet pored svega da Artesta nije ukenj**a ona trojka, Boston bi se mozda vratio ali ne sumnjam u isti ishod jer ovi ocigledno nisu smeli da pobede ni po koju cenu. Da je Alen pogadjao, broj izvedenih bacanja bi se popeo do potrebnog broja da se to neutrlise, sto ce reci nekih 40 i vise u poslednjoj cetvrtini samo.

                          Ajde ovako, da prestanemo sa merenjem cij je veci i da posteno sagledamo i kazemo sve.

                          MJ nije imao slabiju podrsku u timu ukupno jer je Cikago bio fantastican sastav u kom je svako imao svoju ulogu koju je obavljao odlicno (do tancina se znalo ko sta radi) ALI Dzordan nikad nije imao nekog poput Onila uz sebe. Potpisao bih da bi MJ uz njega uzeo uzastopno jedno 10-ak titula. Kobi bi bez Onila uzeo prosle godine svoju prvu titulu, a ne cetvrtu. To da ce mozda biti uspesniji stoji (a i dosao je dosta mladji u NBA jer je to dozvoljeno), cak je i izvesno ali to ne znaci i bolji, posto on to ne moze biti NIKAD. Mozda se jednom pojavi neki pretendent na Dzordanov presto ali to je u domenu fantastike za sad (kao sto se pojavio Maradona u fudbalu). Meni je ruzno nazivati Kobija njegovom kopijom (sto i sam nekad uradim, a nije na mestu) jer se ni on sam ne meri sa Dzordanom i insistira na tome da je on sam za sebe, da daje svoj maksimum i da ga ne treba porediti ni sa kim, a posebno ne sa MJ-em (e sad da li to stvarno misli je nesto drugo ili je to samo prica za nas i medije).

                          Dalje, istina je da je MJ bio zasticen kod sudija kao i sve ostale velike NBA zvezde i istina je da je Pipenu bilo dozvoljeno "slobodnije" kretanje koje je retko bilo kaznjavano (ali ne i u poslednjoj utakmici u Juti), medjutim razlika je u tome sto ovakvo sudjenje, gledano kao kompletan tim, nije imao ni jedan sastav pre kao Lejkersi (barem se ja ne secam, iz perioda od kad pratim NBA). Setimo se sudjenja protiv Sakramenta (a nisam jedan od onih da navijam za tim samo sto su tu nasi) za koje svi znamo kakvo je bilo i nema potrebe praviti se. Lejkersi su zasticeni kao tim kompletno, a ne samo par igraca i tu je problem. Razumem da se na Kobiju po nekad svira nesto sto nekom drugom ne bi ali ne i svima ostalima, posebno ne cupavom spancu zbog kog mi je najkrivlje sto su osvojili prsten, a ne zbog Kobija ili nekog treceg.

                          Lejkersi su juce po svemu morali da izgube (osim po skoku), uz onakav procenat suta ali je nenormalan broj penala, tacnije razlika u njima, doveo do toga da se taj katastrofalan procenat anulira. Neko rece ranije da je to posledica odbrane Bostona, a sta Lejkersi su igrali mekano (sa cepanjem cevanica po rukama), pa po statistici ispade i da jesu jer je Boston izveo nekoliko bacanja samo, a da je kriterijum bio makar priblizan kao do pred kraj trece cetvrtine, broj bacanja Bostona je trebao biti barem duplo veci od broja izvedenih (a Lejkersi su pobedili sa kosam razlike, racunajte dalje sami). Domacinsko sudjenje uvek (ili obicno) postoji, posebno u NBA ali ne i sakacenje protivnika sa odlukama. Cak su i komenatori koji su na momente ostavljali utisak da otvoreno navijaju za LA, komentarisali skandalozne odluke. Poznato je da ne mora da se sudi ceo mec problematicno ali da se u kljucnim momentima sudi za favorizovanog (ko god bio) i da se tako tim vraca u igru da ne padne, da se ne slomi ili da se slomi protivnik. To je u ovom poslednjem duelu trajalo cetvrtinu i nesto. Nek samo tako nastave, taj NBA prate sve manje i manje.

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            Ne mogu da werujem.Gledao sam i nashu ligu i Spansku,pa cak i Grcku ligu gde su ubedljiwo najgore sudije koje wide ono shto niko ne widi,ali owako neshto josh nisam wideo.Katastrofa...Sudije u NBA ubijaju zanimljiwost owe igre.I nije to samo u finalu nego kroz celu sezonu forsiraju Lakers-e.Strashno...

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              "Lebron have u seen my 5 championship rings"?? l5'%9 ...Bas steta sto ne prave vise reklame MVP puppets... 7&@%q ...Valjda zato sto Lebron izgleda glupo?! &Q45q@%

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                Evo jednog najnovijeg zanimljivog rekorda Kobija.... $#^%RT ...On je jedini igrac u istoriji koji je davao vise od 600 poena tri plej ofa za redom!! #$&+|r #$&+|r ... 633 (2008) , 695 (2009) ,671 (2010)

                                Comment

                                Working...
                                X