Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Turska i Albanija ispale kao trećeplasirane.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Msm da Turska ispada, sada kada su Irci pobedili
      Ma eno editovao sam post, zaboravio sam da Irci dobise.

      Belgijanci lagano autoput do polufinala, ali treba prvo izbaciti "laku konjicu".
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bice 3:0 za Engleze, mnogo se pljuju, uopste nisu tako lose izgledali, bice dobro.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ma nije. Debilčina sam što nisam zategao 2-3 hiljade najveća na svetu. Znao sam da neće pobediti ali mislio sam da bi bilo preočigledno da izgube.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Msm da Turska ispada, sada kada su Irci pobedili
            Tako je, dalje "piče" dva Irca, Portugal i Slovačka.

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Ma eno editovao sam post, zaboravio sam da Irci dobise.

              Belgijanci lagano autoput do polufinala, ali treba prvo izbaciti "laku konjicu".
              I Portugalu se bas lepo otvorilo, imaju dobru repku, ali pobednickog mentaliteta ni za leka.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                I Portugalu se bas lepo otvorilo, imaju dobru repku, ali pobednickog mentaliteta ni za leka.
                Jaca Hrvatska osjetno, bila bi katastrofa da ispadnu od Portugala
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  I Portugalu se bas lepo otvorilo, imaju dobru repku, ali pobednickog mentaliteta ni za leka.
                  Idu na Hrvate, i tu je bojim se kraj za njih. Hrvati najjaci kvalitet pokazali na turniru, samo da Luka bude spreman i to je to.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Subota i nedelja po jedan dobar mec, ponedeljak oba i prvi cu morati da propustim zbog obaveza.

                    Barem cu mirne duse da posmatram proteste u subotu.

                    Comment


                    • Luka je spreman za Portugal.

                      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                      Comment


                      • Ispadaju od Portugala lagano. Ali lagano. To će biti najveća sigurica. Samo zato što su prošli kako su prošli ne poštujući Španiju i pravila kurtoazije. Zgaziće ih Portugal.

                        Comment


                        • Po meni igracki je Hrvatska jaca, jos imaju igru, hemiju, ali balkanski mentalitet definitivno moze da ih kosta. Ali opet Karavaljo odbrana, Nani i Kvarezma nista ne igraju u defanzivi, Gomes tanak na turniru isto, barem tri bi morali Hrvati da uvale.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja zaboravio na Hrvate i s' kim se ukrstaju odmah u osmini. Bolji su kao tim Hrvati, Portugala upravo to jbe u zdrav mozak kao i svih ovih godina.

                            Comment


                            • Volio bih da vidim Kalinica u prvoj postavi protiv Portugala. Svojom igrom protiv Spanaca zasluzio je da bude ispred Mandzukica.

                              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                              Comment


                              • Ovako gledano od svih favorita, najvecih problema imace Spanci, dobili su protivnika koji je idealan da ih izbaci na startu, a cak i ako prodju Azzure eto Nemaca, a onda i domacin najverovatnije. Supertezak zreb za poprilicno ranjivog branioca titule.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X