Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije to moja logika, ja sam uvijek ljut kad izgubi i uvijek zelim da pobijedi (kao i kad sam igram) ali mora mu se dati kredit: dobar turnir u Zenevi, 2 mjeseca pauze, ovdje peti mec u pet dana...puno je tu stvari zasto se ovo desilo. Bas zbog dobre forme je steta ali opet je bitnija stvar da je tu dobra forma. Sad ide sezona trave i betona koje njemu najbolje odgovaraju. Zadnje dvije godine ima po dva 4-finala Wimbledona, titulu i polufinale na US Openu a jos se i definitivno najbolje krece unazad 3 godine. Znaci opet ce biti dobrih rezultata. Nije nemoguce da opet "poludi" i uzme neku veliku titulu (7 ih je: W, 2 Mastersa, OI, USO, Sangaj, Pariz). Cak je i stabilniji i sigurniji nego prije.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Pa i nije tako tezak. I Kuznjecova i Verdaska ce pobediti sa 3:0, Kirjos mu mozda uzme set mada i u to cisto sumnjam. Za mene je on prvi favorit za finale iz ovog dela zreba. Takodje Raonicu se otvorio zreb i vrlo lako moze biti dark horse na ovogodisnjem RG. Bold prediction SF Nisikori-Raonic.
      Nisi pogodio ni jednog.

      @Tenis, jeste nemoguće.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
        Nisi pogodio ni jednog.
        Sta nisam pogodio, Anstajne?

        Comment


        • Originally posted by tenis View Post
          Ma nije to moja logika, ja sam uvijek ljut kad izgubi i uvijek zelim da pobijedi (kao i kad sam igram) ali mora mu se dati kredit: dobar turnir u Zenevi, 2 mjeseca pauze, ovdje peti mec u pet dana...puno je tu stvari zasto se ovo desilo. Bas zbog dobre forme je steta ali opet je bitnija stvar da je tu dobra forma. Sad ide sezona trave i betona koje njemu najbolje odgovaraju. Zadnje dvije godine ima po dva 4-finala Wimbledona, titulu i polufinale na US Openu a jos se i definitivno najbolje krece unazad 3 godine. Znaci opet ce biti dobrih rezultata. Nije nemoguce da opet "poludi" i uzme neku veliku titulu (7 ih je: W, 2 Mastersa, OI, USO, Sangaj, Pariz). Cak je i stabilniji i sigurniji nego prije.
          1.
          Prazne rijeci. S jedne strane tvrdis da nije ta logika, s druge, ostatak posta potvrdjuje da jeste upravo ta logika.

          Zeneva je pripremni turnir, trening turnir. Da prafraziram Bicu Mladinica, u Zenevi je Marin pokazao odlican rukopis a u Parizu je zapackao zadacu.

          2.
          Sudim da si blizu Marinovom kampu. Imas dobre, utemeljene, strucne... procjene njegove igre i forme. Nije to od jucer. To je oduvijek tako s tobom bilo. Medjutim, ko god radi sa Marinom prvi jednu gresko, ili je mozda Marin beznadezan slucaj.

          Goran Ivanisvic je bio veliki kolerik i velik teniser. Naravno, bio je i Dalmos, danas me je ulovila fjaka i bas mi se ne igra. Kad je neko kolerican kao sto je on, onda to ide. Ide jer ce uvijek biti dosta dana kad mu se igra, kad poludi.

          Medjutim, Cilic je flegmatik. Broj dana kad ce on da poludi je minimalan. A od kada je osvojio USO, nije bilo ni jednog. Marin traci svoj talenat, a u najboljim je godinama.
          Last edited by NI; 24-05-16, 09:42.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Sta nisam pogodio, Anstajne?
            Pa polufinalistu, logično.
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
              Pa polufinalistu, logično.
              Jel' si ti baba Vanga ili Anstajn?

              Comment


              • On je Nostradamus Tarabic i Sveti Petar, sve u jednom.
                Nema sa Velikim zajebancije, on zna sve
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Svaka cast za ovo s Bicom Mladinicem ;)

                  On je sanjar, on je ptica
                  bijela ptica, lutalica
                  ali sve to srcem placa
                  on se uvijek domu vraca



                  Comment


                  • Coric malo igra prekratko, imao je sad loptu za dupli break, deuce. Bolji je Borna puno od Fritza za sada.

                    Comment


                    • Originally posted by tenis View Post
                      Coric malo igra prekratko, imao je sad loptu za dupli break, deuce. Bolji je Borna puno od Fritza za sada.
                      Idi na temu uzivo komentarisanje
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        On je Nostradamus Tarabic i Sveti Petar, sve u jednom.
                        Nema sa Velikim zajebancije, on zna sve
                        Evo ti je skeptice Sandu u svojoj ironiji ubo u srz materije
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Coric ce morati puno agresivnije ako misli dobiti Tomica.

                          Comment


                          • Originally posted by tenis View Post
                            Cekaj, ti meni objasnavas sta sam ja razmisljao? Znaci citas misli. Ovo je vrhunac, poslije ovog nema dalje
                            Ne lupaj, molim te.
                            Mislim da sam i u vise postova to napisao.
                            Cak i da si upravu, zar je uopce bitno kad sam to rekao? REKAO SAM.
                            Ne objašnjavam ja šta si ti mislio ( nisam Baba Vanga) već tumačim šta si napisao.
                            1.To da li lupam ili ne nije tvoja tvoja briga, ako to želim imam pravo i na to. Već ti rekoh, jednom prilikom, poštuj da bi bio poštovan. Da ne trolujem ovde za sve što ti nije jasno možeš i u pp da pitaš.
                            2.Bitno je da si rekao, a bitno je i kada i na koji način si se predomislio.
                            3. Ako si pažljivije čitao šta sam pisala u prethodnim postovima o Čiliću, nigde nisam rekla da je loš, naprotiv. To što sam rekla da će ispasti u R2 je bilo moje mišljenje ( zasnovano na poznavanju njegove igre, umora iz Ženeve i ostalog). Moja je greška što ti tada nisam to obrazložila, ali sam se nadala da ćeš iz svega pre navedenog skontati.

                            Dr.Rafa prošao dalje, Marej se provukao, sada da vidimo kako će Novak odigrati.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              On je Nostradamus Tarabic i Sveti Petar, sve u jednom.
                              Nema sa Velikim zajebancije, on zna sve
                              Opasan klinac. Smrt za kladionice i sire.

                              Comment


                              • Nema prenos Djokovica ? biciklizam ? ko li je dao pravo prenosa ES-u

                                Comment

                                Working...
                                X