Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
    Aha..

    A Novak bi u tri pretpostavljam uzeo i Keija i Stana?
    Sa Stanom ne bi igrao,ovog bi oprao 3:1,s tim sto ce prva 2 seta biti brza bez previse muke(tipa zavrsena za sat ipo,dok Novaku ne padne servis i Kei ga uvuce u razmene)kao i uvek u njihovim mecevima,Rafu bi dobio 3:1 posle 3.5- 4 sata torture,i takav bi izašao Endiju
    Last edited by Srkisa; 20-05-16, 17:22.

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      NI,da li bi Nishi u Qf a Wawa u Sf bio tezi od ovog???Po meni ne,Rafa je Rafa na RG u 3 seta plus su mečevi sa njim najzahtevniji fizicki,bez 3 sata kopanja nece ići u finale sigurno,dakle od 4 moguce opcije u za žreb:

      1.Polufinale Stan,Qf Berdih Raonic Tsonga
      2.Sf Stan Qf Nishi
      3.Sf Rafa,Qf Berdih Taonga Raonic
      4.Sf Wawa,Qf Berdih Tsonga Raonic
      Novak je prošao sa 3.,to jest drugom najgorom,kad se ovako relativno pogleda situacija Novakov žreb i nije lagan
      Da li bih mijenjao Marijev zrijeb za Novakov?

      Tesko pitanje. Kladionice kazu u pola dana i pola noci. No, ja nisam siguran.

      Zrijeb koji Novak ima je jasan. Tezak mec protiv Nadal u polufinalu koji bi Novak trebao da dobije i finale, koje je nejasno.

      Zrijeb koji ima Mari ima dvije nepoznate. Nishikori moze biti utucen sa onim sto se desilo u Rimu (onda je on kao Berdih). No, mozda je on oskoljen onim sto se desilo u Rimu. U tom slucaju je tezi od Rafe. Najvjerovatnije je nesto izmedju.

      Druga nepozanata je Vavrinka. Koliko on moze da popravi formu? Sumjam da je moze dovesti do proslogodisnje, ali moze biti vrlo jak protivnik, ravan Nadalu.

      Ako Nishikori i Stan budu u dobroj formi onda Mari mora da pobijedi 3 jaka igrac a Novak 2. Ako budu u losoj formi onda Mari treba da pobijedi 1 jakog igraca a Novak opet 2.
      Last edited by NI; 20-05-16, 17:36.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post


        03-04 Ilhan (Q) - Darcis (Q)
        05-06 Melzer (Q) - Bedene
        25-26 Cuevas (25) - Kamke (Q)
        35-36 Bagnis - De Schepper (Q)
        51-52 Lorenzi - Berlocq (Q)
        63-64 Struff (Q) - Tsonga (6)
        75-76 Sela - Brown (Q)
        79-80 Trungelliti (Q) - Cilic (10)
        91-92 Carballes Baena (Q) - Pavlasek (LL)
        107-108 Ungur (Q) - Sijsling (LL)
        115-116 Basilashvili (Q) - Edmund
        119-120 Albot (Q) - Paire (19)
        123-124 Djere (Q) - Thompson (WC)
        125-126 Bourgue (WC) - Samper-Montana (Q)
        127-128 Stepanek (Q) - Murray (2)

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Tvrdnja da je Nadal bolja opcija od Stana za SF je neozbiljna da ne kazem smesna. Da je ovo 2015 mogao bi i da se slozim sa tobom ali ove godine Nadal je u mnogo boljoj formi dok Stan ne moze da se sastavi. To naravno po tebi nije dovoljan argument. Po tvojoj logici Stan je opasniji od Nadala jer ovog "saluje kako hoce". Pa tako je bilo i sa Clayrayom do prosle nedelje, i sta je bilo u Rimu. Sto je najsmesnije ti svoj "argument" salovanja koji koristis za Nadala ne koristis za Mareja iako ga je ovaj zadnji put pobedio na WB 2013 pa kazes "gotovo svi su bili uvjereni u suprotno". Ja eto nisam i da su uslovi bili regularni Novak bi taj mec i dobio. A to sto kazes da su eto uslovi bili neregularni za Novaka ali jesu za Clayraya objasni direktno Novaku. Posto je on pri rezultatu 3:4 u 2 setu rekao sudiji "I don't want to play anymore". Imas to i na YT, a to sto sumnjas u njegove motive je tvoj problem.
          Pobjedio ga je i u Montrealu, turniru na kojem se Nole mucio isto ko u Rimu I ne znam zašto bi spominjao šalovanje Murija kad smo pričali za taj meč u Rimu gdje se vidjelo da je Novak umoran, pad forme, tankiranje šta li već, ne generalno za match up, a to uopće nije bila poanta, samo sam htio kako kod tebe uvijek nekakvo kontra mišljenje i nema drugog samo svoje. Ok, ja tvrdim da je Stan tezi protivnik Novaku nego Rafa ti ne. Ne znam sta se to Rafa posebno digao, mozda ja kao navijac gledam drugacijim ocima.
          Last edited by Mrkela; 20-05-16, 17:52.

          Comment


          • Djere-Thompson pa na Karlovic-Montanes...kakva sansa niotkuda jbt.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Zamolio bih nekoga da mi proveri sa kim ce u glavnom zrebu igrati Sorribes Tormo (ESP)

              Hvala.

              Comment


              • Andy polovina igra u nedjelju/ponedjeljak, Novakova ponedjeljak/utorak

                Comment


                • Znaci Marin i Stankec ce imati jedan odmora (ako ).
                  Sutra znaci lijepa najava 4-finala

                  @Cacanin, sa Pavljucenkovom.
                  Last edited by tenis; 20-05-16, 18:39.

                  Comment


                  • U nedelju ne igraju top 4, to sam procitala na tviteru, ali jos nema OOPa
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Videćete vi kada Lepi Rade otrese Muzzu u prvoj rundi. Već je pokazao da može biti neugodan rival za Škota.
                      Da je samo par godina mlađi...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Pozdrav svima, nadam se interesantnom turniru i da će imati o čemu da se priča.

                        Comment


                        • Opet Lepi Rade na Mareja, tu moze uzeti bar set Mareju ali nista vise.
                          Dobar zreb za Djere-a, moze u R2, a mozda i do r3.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Pobjedio ga je i u Montrealu, turniru na kojem se Nole mucio isto ko u Rimu I ne znam zašto bi spominjao šalovanje Murija kad smo pričali za taj meč u Rimu gdje se vidjelo da je Novak umoran, pad forme, tankiranje šta li već, ne generalno za match up, a to uopće nije bila poanta, samo sam htio kako kod tebe uvijek nekakvo kontra mišljenje i nema drugog samo svoje. Ok, ja tvrdim da je Stan tezi protivnik Novaku nego Rafa ti ne. Ne znam sta se to Rafa posebno digao, mozda ja kao navijac gledam drugacijim ocima.
                            Zaboravo sam taj MS u Montrealu ali to ne menja cinjenicu da Novak od tog WB 2013 pa do Rima 2016 ima skor protiv Clayraya 13:1 dok protiv Nadala od US Opena 2013 ima skor 12:1. "Salovanje" si ti pomenuo jer po tebi to je veci "argument" protiv Nadala nego trenutna forma Stana. Sto se tice Rima... Tankovanje? Nikako. Niko ne tankuje finale. Pad forme? Tesko. Da li je Novak bio umoran? Sigurno. To i gotovo nereguralni uslovi doveli su do poraza sto opet ne umanjuje odlicnu igru Clayraya.
                            I nije problem to sto igra sa Nadalom, problem je mec iza njega. Nema sanse da mec bude slican onom od prosle godine. Bice to zestoka borba i vrlo verovatno pobeda Novaka, pitanje je samo cena koju ce za to platiti, da se ne ponovi scenario u finalu iz prosle godine.

                            Comment


                            • Ti omjeri Novaka protiv Nadala i Endija u posljednje vrijeme su impresivni. Medjutim, nisu relevantni. Jedino je relevantna trenutna forma. Endi u najboljoj, pa Novak, pa Rafa. Imao je i Nadala fantastican omjer protiv Novaka, na slemovima ima i dalje, pa je to Novak brzo okrenuo u svoju korist. Novak ako ne bude bolji nego u Rimu, zao mi je.
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Da li bih mijenjao Marijev zrijeb za Novakov?

                                Tesko pitanje. Kladionice kazu u pola dana i pola noci. No, ja nisam siguran.

                                Zrijeb koji Novak ima je jasan. Tezak mec protiv Nadal u polufinalu koji bi Novak trebao da dobije i finale, koje je nejasno.

                                Zrijeb koji ima Mari ima dvije nepoznate. Nishikori moze biti utucen sa onim sto se desilo u Rimu (onda je on kao Berdih). No, mozda je on oskoljen onim sto se desilo u Rimu. U tom slucaju je tezi od Rafe. Najvjerovatnije je nesto izmedju.

                                Druga nepozanata je Vavrinka. Koliko on moze da popravi formu? Sumjam da je moze dovesti do proslogodisnje, ali moze biti vrlo jak protivnik, ravan Nadalu.

                                Ako Nishikori i Stan budu u dobroj formi onda Mari mora da pobijedi 3 jaka igrac a Novak 2. Ako budu u losoj formi onda Mari treba da pobijedi 1 jakog igraca a Novak opet 2.
                                Nadal ispada pre polufinala

                                Comment

                                Working...
                                X