Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Luka,

    Ne znamo sto je za ocekivati.

    S jedne strane Novak ima tri jaka motiva. Prvo, on treba da pokaze Borni da ima jos dosta da uci. Da ga malo "ubije u pojam". Drugo, vraca se u Madrid i moramu mu biti prioritet dobra rezultat. I zbog pulike i zbog oraganizatora. Trece i najvaznije, On ima najvise 10 meceva do RG-a. Dovoljno ali ne previse.

    S druge strane Novak je bio los i nemotivisan u MC-u. Zadnji turnirski mec je dobio prije vise od mjesec dana. Nije dobio ni jedan mec na sljaci ove godine. Madrid mu najmanje odgovar od svih sljakaskih turnira koje igra.

    Nije manj nepoznata ni Borna. Pobijedio je sa prilicnom lakocom Almagra. Osjetio je da je bolji i nemilosrdno je realizovao svoju prednos. Ali on je imao dosta kikseva ove godine.

    PS
    Miles Maclagan je odlican trener. Murray je napravio veliki korak naprijed pod njegovim vodjstvom. Kad je trebalo uci u sami vrh, zapelo je. No Borna je u ovom trenutku u fazi u kojoj je bio Murray kad ga je uzeo Maclagan. Naravno, sve to ne daje garancije da ce uspjeti sa Bornom.
    Samo nek bude dobar mec
    reko sam vec ovo Borni moze biti neprocjenjivo iskustvo,a nema sta izgubiti..
    Tek u ovom mecu moze viditi gdje je i koliko je daleko od najboljih

    Za Maclagena nisam siguran, i stojim da bi Murray jos bolje napredovao da nije njega... Naravno daleko od toga da omalovazavam covjeka, ali mislim da za Bornu je jos gori izbor nego sto je svojevremeno bio za Murraya
    Last edited by luka; 04-05-16, 13:27.

    Comment


    • Kod obojice su servisi dominantno oružje za sada, videćemo kad krenu duže razmene ko će duže izdržati
      Last edited by Dekson; 04-05-16, 13:28.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Uf kako se udaraju, vrlo dobar mec, volim da gledam meceve gde je obojici stalo do svakog poena i pritom taj poen zeli da uzme na ofanzivan nacin. Dajte jedan TB da mi gledaoci uzivamo jos malo
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Nije pitanje hoce li dobiti Djokovica, to se ionako jako rijetko desava, bitan je pristup. A ako mu pristup u svakom mecu bude kao jucer buducnost mu je sjajna.
          Znaci borba, agresivnost i jaka glava.
          Naravno, treba uvijek igrati na pobjedu, "mlad je, ima vremena..." je glupost.
          Takodjer, nema se sta puno i bedirati ako izgubi jer pred njim je jos jako puno rada a i vremena da dodje u vrh.
          Last edited by tenis; 04-05-16, 13:34.

          Comment


          • Linnk od Fognini - Nishikori ?
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Originally posted by tenis View Post
              Nije pitanje hoce li dobiti Djokovica, to se ionako jako rijetko desava, bitan je pristup. A ako mu pristup u svakom mecu bude kao jucer buducnost mu je sjajna.
              Znaci borba, agresivnost i jaka glava.
              Naravno, treba uvijek igrati na pobjedu, "mlad je, ima vremena..." je glupost.
              Takodjer, nema se sta puno i bedirati ako izgubi jer pred njim je jos jako puno rada a i vremena da dodje u vrh.
              Procitaj svoje zadnje dvije recenice, pa razmisli... prvo kazes da je ova fraza glupost, pa je ujedno i sam koristis

              Comment


              • Kakav tenis Kyyrgios dok ovaj fognini nemoze jednu loptu smestiti u teren kakav kreten al i japonac na pocetku udara sjajno ... al izlgeda ovaj narkoman zna samo protiv nadala odigrati dobro na zemlju
                Last edited by stewanoskipp; 04-05-16, 13:41.
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • A jao Nika, bravo majstore.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Mirise mi na 6-0 6-0 kakv idiot
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Nema glavu i cao.

                      Comment


                      • Aj molim te Nik smiri tu glavu, i uzmi ovaj set
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Jel ima negde preko neta da se gleda? nešto mi ne otvara stream livescorehunter....

                          Comment


                          • Ajmo Stan, ovo je za Donninu cast

                            Comment


                            • Azarenka se povukla zbog povrede ledja
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Bulevarac View Post
                                Jel ima negde preko neta da se gleda? nešto mi ne otvara stream livescorehunter....
                                koj mec?
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X