Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zalosno je i sto ce se Kyrgios prije opametiti nego Tomic

    Comment


    • Šta je to Nik radio mimo onoga sa Stanom, igra Nik ozbiljno, priča da ga tenis ne interesuje, ali na terenu je maksimalno posvećen ove godine

      Comment


      • Izmedju ostalog i prica da ga tenis ne interesira, jeste nepostivanje..

        Comment


        • Vidimo na terenu koliko ga ne interesuje, šuplja

          Comment


          • Pa zato se i takvi ljudi zovu SUPLJACI

            Comment


            • Fijasco kao i obicno

              Comment


              • Tomic pokazao Fogniniju da konkurencija u ludilu postoji

                Wawrinka - Kirdza da li ce biti i treca predaja u nizu

                Comment


                • Ova Cirstea je bas lijepa... Nije ni Danka za bacit, ali je ova bas k'o slika

                  Comment


                  • Danas zanimljiv raspored, trebalo bi biti dosta dobrih meceva

                    Vjerovatno najzanimljiviji ogled između najboljih prijatelja Wawrinke i Kyrgiosa... Tu ce slaviti onaj koji bude raspolozeniji za igru, vrlo jednostavno, siguran sam da motiva nece faliti niti jednom niti drugom.. Iako nije iskljuceno da vidimo i predaju ako nekoga ne krene

                    Delpo i Sock bi također mogli odigrati dobar mec, u kojem cemo gledati dosta nadjacavanja FH... obojica ce se dosta izvlaciti na taj udarac, Delpo zbog straha, a Sock zato što mu je to namanje kvalitetan udarac.. Trebalo bi pratiti Delpov napredak, a mene iskreno najvise zanima njegov BH, i kakav ce omjer biti u odnosu na BH slajs.. Siguran sam da ce Sock se dosta izvlaciti na FH i pokusati inside out paralelama pokusati forsirati BH, tako da ce Delpo imati pravu priliku vidjeti gdje je sa BH... Najvise bi me veselilo da mlati po njemu, ali vidjet cemo...

                    Jako me zanima mec Novaka i Borne... Borna mi je drag, puno drazi od Cilica, jer decko ima karakter, i ima ogromnu volju za uspjehom, JOS KAD URAVNOTEZI TERETANU
                    Treba biti objektivan i reci da Borna ima dva velika skalpa u karijeri, ali da ima jos puunoo jahanja da opravda epitet buduceg bar TOP 3 igraca... Treba titula bar 250 za pocetak u ovoj sezoni, trebao bi jedan jak rezultat na mastersu da dokaze da moze u kontinutetu dobiti 3-4 jaka meca, a da ne dise na skrge odmah u slijedecem mecu...
                    Novak je trenutno najbolji igrac svijeta, ali je ovaj turnir zanimljiv bas iz razloga da se vidi da li je MC samo bezazleni kiks, ili ima istine u padu forme..
                    Siguran sam da u ovoj ranoj fazi turnira Borna nije nimalo bezazlen protivnik za Djokovica, jer se zna da Djokovic u turnire ulazi pomalo uspavan..
                    Po meni ja tu vidim Borninu sansu, da ako nista odigra jedan kvalitetan i rezultatski gust mec, gdje ce sigurno imati svoje sanse...
                    Ali treba biti objektivan i reci da je Novak OGROMAN favorit, a Borna iz meca sa njim moze samo postati zreliji i iskusniji igrac.

                    Meni jos za oko zapinje mec Ramos i JWT.. Po meni su u tom mecu sanse 50-50, jer je Ramos dokazao da svima moze biti nezgodan igrac, pogotovo kada je motiviran do krajnjih granica... Chardya je prosao sa 2:0, istina je da je Jeremy daleko od dobre forme, ali je dosta slican igrac Tsongi, tako da ce Ramos sigurno imati dosta sansi, ako Tsongi bude vracao dosta lopti, od cega ce ovaj postati nervozan..

                    Comment


                    • Nadamo se da Borna nece ulaziti u teretanu danas
                      OVAKO

                      Comment


                      • Mene toliko raduje ovaj meč između Borne i Novaka. Mislim, znam da se Bornine šanse mjere u promilima, al daj da se danas desi nemoguće, da malo provirimo na vrata nove ere tenisa.
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                          Mene toliko raduje ovaj meč između Borne i Novaka. Mislim, znam da se Bornine šanse mjere u promilima, al daj da se danas desi nemoguće, da malo provirimo na vrata nove ere tenisa.
                          Danas ne. Neki drugi put.

                          Jedan od najboljih mečeva koje sam gledao u Madridu

                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Prosao celi mec Lopez - Bautista a na tv nema sliku
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Coric je puno brzi i laksi na nogama nego prije. Kaze da je puno radio na servisu i forehandu, znaci da je smanjio teretanu ;)
                              Trebao je i prije.

                              Comment


                              • Ma kakav Coric, ako osvoji vise od 4 gema, moze da smatra da je pobedio
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X