Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Navras 16790 View Post
    Nadal sad ima potpuno otvoren put do finala
    A posto sa Rogerom u zdrijeba nije imao: D
    OVAKO

    Comment


    • #32
      Dobro je poznato koliko je Roger neugodan protivnik za Nadala, pogotovo na sljaci. Imao je srece Rafa
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • #33
        Originally posted by bojanaBG View Post
        Pamti pa vrati, i ja cu se sprdati sa vasim pulenima kad vama ne bude bilo do toga
        Izvini Bojana.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • #34
          ништа се не зна за Новака? да ли је још у леру или се прави као да се ништа није десило? сви ћуте, нико нема храбрости да проговори? или смо навикли да само чекамо да узме пехар??? / заразила нас изборна шутња /
          sigpic

          Comment


          • #35
            Mislim da nije bas dobro za Nadala ovo odustajanje Federera jer je on uvijek bio doktor za ove mladje igrace i lako je mogao da skloni neugodnog Tima iz zrijeba i sada ce Nadalu bit dosta tesko cetvrtfinale,mislim da mu je Tim u ovom trenutku mnogo tezi protivnik od Federera

            Comment


            • #36
              Originally posted by bojanaBG View Post
              Pamti pa vrati, i ja cu se sprdati sa vasim pulenima kad vama ne bude bilo do toga
              Pamti samo i kome vracas, da ne povredis i mnoge druge koji to nisu zasluzili, ako vec imas takav stav.

              Stefanu i Navrasu upozorenje da ne provociraju vise, a to naravno vazi i za ostale
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • #37
                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Mislim da nije bas dobro za Nadala ovo odustajanje Federera jer je on uvijek bio doktor za ove mladje igrace i lako je mogao da skloni neugodnog Tima iz zrijeba i sada ce Nadalu bit dosta tesko cetvrtfinale,mislim da mu je Tim u ovom trenutku mnogo tezi protivnik od Federera

                Mislim da bi Thiem mogao tankirati Madrid, Rim mu je puno interesantniji

                Comment


                • #38
                  Thiem je preumoran da Rafi išta značajno napravi. Čak šta mislim da neće do Rafe ni dogurat.
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • #39
                    Dok god Rafa igra tenis Thiem protiv njega nece favorit biti, na zemlji pogotovo.. To isto vrijedi i kad igra protiv Roleta i Noleta

                    Cak mislim da je on nezgodniji matchup za Novaka, nego za Nadala

                    Comment


                    • #40
                      Mogao bi Thiem bas da ugrozi Rafu ovde u brzim uslovima jos,doduse treba da bude fizicki fit,ima 3 meca do njega i ne treba ni u jednom vise od 2 sata na terenu(mozda i teza stvar za Thiema nego ova prva)

                      Ne zaboravite u Mc na Rafinom terenu u sporim uslovima igrao egal set sa Rafom,i to sa Top Rafom ove godine,ne smem ni da zamislim sta bi bilo da se pojavio slabiji Rafa kao npr u Sf Barse

                      Vratio se strah ood Rafe na forumu a bogami i među igracima(počela i leđa da klecaju od straha),to je dobro za Novaka

                      Comment


                      • #41
                        Sve je predodrejeno za finale izmedju Noleta i Rafe, osim ako Borna ne pokvari Novakove planove.

                        Šteta što nema Zvereva, on je ovdje mogao daleko


                        Iznenadjujuce koliko je Nadal blizu drugog mjesta, ako zadrži formu..
                        Last edited by Velikiajnstajn; 02-05-16, 17:36.
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by DrMr View Post
                          Kolko smara ova senka u Madridu , cas igras u mraku , cas na suncu
                          Najodvratniji ambijent od svih turnira, ne samo zbog senke, nego nekako klaustrofobično, zatvoreno, kao da si u nekoj kutiji (magičnoj).

                          Originally posted by Navras 16790 View Post
                          Nadal sad ima potpuno otvoren put do finala
                          Rodžer bi mu sigurno bio velika prepreka.

                          Originally posted by prskaj View Post
                          Pamti samo i kome vracas, da ne povredis i mnoge druge koji to nisu zasluzili, ako vec imas takav stav.

                          Stefanu i Navrasu upozorenje da ne provociraju vise, a to naravno vazi i za ostale
                          Ma igraju se malo deca, nemoj odma da ih tučeš.

                          Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Mislim da nije bas dobro za Nadala ovo odustajanje Federera jer je on uvijek bio doktor za ove mladje igrace i lako je mogao da skloni neugodnog Tima iz zrijeba i sada ce Nadalu bit dosta tesko cetvrtfinale,mislim da mu je Tim u ovom trenutku mnogo tezi protivnik od Federera
                          Koji crni Tim, takve Rafa jede za užinu.

                          Comment


                          • #43
                            Mene Ana tacno dovodi do ludila, kakva je to rupa Boze pomozi.

                            Comment


                            • #44
                              Ana
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                Je l' ovo mene neko sprda da je Ana izgubila od ove??
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X