Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlična fotka.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Melem za moju dušu je ovo, iako sam zaboravio ovaj osjecaj i mislio sam da me je proslo al ono sa cim odrastes ne moze tek tako proci. Samo jedan RG meni treba i to je to, za nadati se da je moguce.

      Comment


      • Bravo Rafa
        Masters titula posle dve godine, toliko je kriza bila velika.
        Odlican turnir, znacajan napredak, reper ne moze biti 2013 recimo, reper je prethodni turnir ili sezona, tako da ovo je itekako uspeh.
        Finale je inace odigrao mozda i najslabiije od celi turnir, ali titula je tu. I to je svojevrstan reper.

        Comment


        • Originally posted by Dekson View Post
          Monfa podlegao pod pritiskom finala.
          Da li su ovo Nadalovi poslednji trzaji ranjene zveri ili ćemo gledati još jednu krađu sezone, vreme će pokazati

          Ma kakvi Monfa podlegao pod pritiskom finala.

          Odigrao je najbolje što može, a u trečom setu razpao fizičku.
          Činjenica jeste, da MOnfa treba popraviti fizičku spremu a to baš nema veze sa pritiskom finala.

          Comment


          • Rafa je danas u finalu odigrao najslabiji meč na ovom turniru

            U 1. i 2. setu previše defanzivno te kad je bio u terenu nikad nije išao na voley kao da se boji igre na mreži.

            Osim toga kraj 1.seta pokazao je veliku nervozu uz preveliki broj FH unforced errorsa

            Sva sreča, da je Monfa odigrao očajno kraj 1.seta.

            3.set odličan. Inside -outside viper FH konačno proradio

            Kao što je Rafa rekao u nekom interviewu ovaj tjedan, njegovi problemi sa kretanjem vezani su na psihu (premalo opušten).

            Rafa je odlično fizički spreman. To je dobro pokazao u 2.setu proti Thiema, v 3.setu protiv Murraya in Monfilsa.

            E sad dolazi Barcelona. Fognini, Ferrer, NIshikori na putu do titule. Neče biti lako.

            Neka bude opušten, neka povjeruje u svoj volley in svoj FH.

            Comment


            • Nije bilo spasa za Monfu, leptir je to... i kao takav nikada nece moci da glavom upravlja snagu i snagu glavom.
              Da je Rafa danas bio na nivou mmmmm recimo 7. dana pre IW bio bi blizu svoje prve 1000. ovako znali smo da ce ici na
              neki vid prepada koji nije uspeo i to je to. Kraj.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by topspinforehand View Post
                Istina je da ovaj Rafa jos uvijek ne bi mogao na Novaka, ali uporedite ovog Rafu i onog u Dohi, pa ovog i onog u Juznoj Americi pa ovog i onog u IW-u.I tu uopste ne mislim na 2 meca sa Novakom nego generalno.Udarci su mu 30% dublji i intenzitet 30% veci.
                Gresis. Da je kojim slucajem igrao sa Novakom u MC, Nadal bi taj mec dobio. Novak je dosao na ovaj turnir preumoran i dobro je sto je ispao jos na pocetku jer da je nekako dogurao do finala Nadal bi danas slavio dvostruku pobedu, titulu i pobedu nad Novakom. Novak trenutno fizicki ne izgleda bas najbolje. Provlacio se nekako na hardu ali na sljaci ce to ici mnogo teze.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Gresis. Da je kojim slucajem igrao sa Novakom u MC, Nadal bi taj mec dobio. Novak je dosao na ovaj turnir preumoran i dobro je sto je ispao jos na pocetku jer da je nekako dogurao do finala Nadal bi danas slavio dvostruku pobedu, titulu i pobedu nad Novakom. Novak trenutno fizicki ne izgleda bas najbolje. Provlacio se nekako na hardu ali na sljaci ce to ici mnogo teze.
                  Brate postao si darker za sve pare, mracis opasno
                  Tebi jedan turnir i taj "kljakavi" mec pokopa dve godine brutalnosti.
                  Neko ko ima kljuc za neku bravu (brava je Rafa) moze da je otvara kad koce i koliko hoce.
                  U ostalom ajde bre da sacekamo Madrid i Rim pa da onda dajemo tako "teske" izjave tipa provlaci se i duplih pobeda.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Konacno jedna velika titula. Istina da je bilo srece, ispao je Novak na samom startu, ali i Miami je bio uzasan turnir sto se tice konkurencije. Nije morao Novak nista specijalno da pobedi do finala i samog finala kako bi osvojio taj turnir. Recimo ist slucaj sa Nadalom ovde u MC-u, cak i teze za Nadala, trebao je proci Wawrinka i Murray... jeste nisu bili na nekom visokom nivou, Wawrinka je daleko od toga bio, Murray je pokazao neki tenis.. posebno u prvom setu.
                    Citao sam komentare korisnika, svi to hvale Nadala ali sve vreme u drugom planu je prica kako to ne moze nista sa Novakom. Necu reci da ga moze pobediti, ali ipak realno je i logicno se ocekivati da malo Novak stane, i on oseca veliki pritisak sto mu fali taj tako zeljeni Roland Garros. Pa ajde da vidimo sta ce se desiti sledecih mesec, dva.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Gresis. Da je kojim slucajem igrao sa Novakom u MC, Nadal bi taj mec dobio. Novak je dosao na ovaj turnir preumoran i dobro je sto je ispao jos na pocetku jer da je nekako dogurao do finala Nadal bi danas slavio dvostruku pobedu, titulu i pobedu nad Novakom. Novak trenutno fizicki ne izgleda bas najbolje. Provlacio se nekako na hardu ali na sljaci ce to ici mnogo teze.
                      A dobro nisam mislio konkretno na Novaka iz meca protiv Veselog.Novak da je dogurao do finala i Rafe bi vjrv odigrao bolje.Mislim da bi uzeo, tesko ali bi uzeo ipak.
                      Vise sam mislio na nekog Novaka u zadnjih mjesec ili dva, koji istina jeste opao u formi malo.
                      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                      Comment


                      • Odakle odjednom nikoshe ovolko Nadalovaca

                        Comment


                        • Nista nije odjednom, niti slucajno, vec sve zavisi od Rafe.
                          Spremi se, tako cemo i mi, samo za koju godinu nadam se.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Напред Надал.

                            Да очисти ове вавринке, раониће, разноразне кокинакисе и остале пробисвете

                            Comment


                            • Originally posted by DrMr View Post
                              Odakle odjednom nikoshe ovolko Nadalovaca
                              Sta ovoliko, doslo njih 5 ako i toliko.
                              I ovo je malo u odnosu na Novakovce. Samo ako Nadal nastavi u ovom ritmu ocekujemo ih jos...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by DrMr View Post
                                Odakle odjednom nikoshe ovolko Nadalovaca
                                Doslo njihovih 5 minuta posle dve godine posta na velikim turnirima. Sasvim zasluzeno jer Rafa izleda zaista mocno posle dugog vremena.

                                Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Brate postao si darker za sve pare, mracis opasno
                                Tebi jedan turnir i taj "kljakavi" mec pokopa dve godine brutalnosti.
                                Neko ko ima kljuc za neku bravu (brava je Rafa) moze da je otvara kad koce i koliko hoce.
                                U ostalom ajde bre da sacekamo Madrid i Rim pa da onda dajemo tako "teske" izjave tipa provlaci se i duplih pobeda.
                                Ne mracim nego gledam realno na stvari. Novak duze vreme vec stize do finala na svakom GS i MS sve to dovodi do fizickog i mentalnog zasicenja i umora sto je sasvim prirodno. Nadal je sa druge strane gladan titula posle dugog posta, zeli 10 RG i zato je bacio sve snage za sezonu za sljaci...
                                Mene je Nadal na ovom turniru fascinirao pre svega fizickom spremom. Imao je veoma tezak zreb za njega Tim, Vavrinka, Marej, Monfis... i sve ih je dobio na snagu kao sto je i ranije cinio u vreme njegove potpune dominacije. Sto mec duze traje njegove sanse za pobedu rastu i to je bitna razlika u odnosu na proslu godinu kada je zaista izgledao jadno. Znaci kljucno je pitanje da li ce Novak uspeti sa njim da se nosi fizicki ako mec ide u 4. ili 5. setova na RG. Sezona sljake je tek pocela naravno. Nadal je imao najbolji start, Novak sustinski jos nije ni startovao. Iskreno ni u Madridu ne vidim da ce Novak nesto znacajno napraviti tako da ostaje Rim da zaista vidimo da li Novak ove godine moze do RG. Do MC bio sam ubedjen da ce to biti setnja do titule, Nadal me razuverio.

                                Comment

                                Working...
                                X