Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    AHA! Skoro sve.. bitna razlika i šta ti vredi što ih skoro znaš, kad ih ne slušaš.. A izvini što se ti raspituješ toliko...??? Kao da nije dovoljno što Bojanu imam sad za vratom
    hoću da pomognem Bojani

    Comment


    • mogao bi monfils do finala ako se uozbilji ,otvoren put mu je sad

      Comment


      • Originally posted by amnesiac View Post
        Žali Bože talenta koji mu je podario. Da je nešto i za mozak ostavio. Vidi se da ne uživa na terenu i da jedva čeka da se završi meč. Valjda mu protivnik nije previše inspirativan da bi se on nešto zamarao.
        Bez premca najveci talenat koji se pojavio od Nadala i Djokovica. Sve ima da bude visestruki Slem osvajac. Sem glave.
        sigpic

        Comment


        • Steta sto ovo promasi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by veljos View Post
            mogao bi monfils do finala ako se uozbilji ,otvoren put mu je sad
            Ja tipujem na Bautistu
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nema tog Dabica na googlu, izbaca nekog sijedog bradonju samo sa trakom za kosu.

              Neka dobije Nik, treba mi za suicide.
              ma ja tipujem da nije uopšte Dabić... javlja mi se da misli na Aleksandra Simića sa STB

              Comment


              • Na race listi trenutno Marej, Federer i Nadal zajedno imaju 3235 bodova, a Djokovic sam 3430.
                sigpic

                Comment


                • aut 20 cm i niko nije video ,pa cuevas trazio celendz

                  Comment


                  • ...

                    Međutim, poraz od Svetlane Kuznjecove na turniru u Majamiju (6:7, 6:1, 6:2) izgleda da joj je teško pao, pošto je konferenciju za novinare prekinula posle nešto manje od tri minuta.
                    “Dala sam sve od sebe, ne mogu da dobijem svaki meč. Neke igračice izađu na teren i protiv mene igraju kao nikada ranije u životu – moram da budem na 300% svakog dana“, rekla je Serena, pomalo i nekorektno, pogotovo s obzirom na to da je Kuznjecova ipak dvostruka Gren slem šampionka i nekadašnja druga igračica planete.
                    “Fizički sam u redu, ne znam, možda se nisam dovoljno dobro kretala, možda je to jedan od razloga poraza“.
                    Serena je i dalje prva na svetu, ali nije osvojila titulu od Sinsinatija prošle godine....

                    Comment


                    • Pralica malopre za Monfilsof drop:
                      "Los odabir udarca, ocigledno je mozak ostao bez kiseonika."
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Korektna je Serena uvek, čak i previše, a i samo je ljudsko biće... zamislite...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zeballos u polufinalu

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            ...

                            Međutim, poraz od Svetlane Kuznjecove na turniru u Majamiju (6:7, 6:1, 6:2) izgleda da joj je teško pao, pošto je konferenciju za novinare prekinula posle nešto manje od tri minuta.
                            “Dala sam sve od sebe, ne mogu da dobijem svaki meč. Neke igračice izađu na teren i protiv mene igraju kao nikada ranije u životu – moram da budem na 300% svakog dana“, rekla je Serena, pomalo i nekorektno, pogotovo s obzirom na to da je Kuznjecova ipak dvostruka Gren slem šampionka i nekadašnja druga igračica planete.
                            “Fizički sam u redu, ne znam, možda se nisam dovoljno dobro kretala, možda je to jedan od razloga poraza“.
                            Serena je i dalje prva na svetu, ali nije osvojila titulu od Sinsinatija prošle godine....


                            Fakat je tesko, konkurencija u zenskom tenisu svih ovih godina nikad jaca
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Tuca ispred stadiona oko karte vise za ovu dvojicu
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • E neka nisam zaspala zbog vas još uvek, ali dok sam ja nešto ovde ne dozvoljavam ni o jednoj teniserki da se ništa ružno piše, sviđalo se to vama ili ne.
                                Upropašćavate ovako lepo veče... pa da ne komentarišem i ja dalje da ne bih takođe dobila ban!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X