Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2016. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, osnovno pitanje je hoće li Rafa uzeti više od 4 gejma. U tom meču gdje je navodno primijećen napredak u njegovoj igri je dvaput brejknut, a imao 90 % ubačenog prvog servisa. Da ne govorim o prethodnim mečevima. Mada ni Novak nije u dobroj formi, ali što se Rafe tiče nije u pitanju forma već jednostavno silazna putanja u karijeri.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Kakav prvi poen meca sunce ti

      Comment


      • Hoce li Novak uzeti vise od cetiri gema Bice ovo sve samo ne lako, daleko je Novak od prave forme.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by Navras 16790 View Post
          Hoce li Novak uzeti vise od cetiri gema Bice ovo sve samo ne lako, daleko je Novak od prave forme.
          sine opusti se, ovo je brain storming

          Comment


          • Kao sto sam i ocekivao, nema ciscenja ovoga puta, Novak nije na nivou iz januara trenutno.
            sigpic

            Comment


            • Tu su negde sa formom. Par lopti ce odluciti mec.

              Comment


              • Ovo obećava kad je u pitanju Nadal. Ali da vidimo koliko može držati ovakav ritam.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Šminka je napomenio početkom godine da će mu vrhunac igre biti januarska Australija i da nakon toga slijedi lagani pad. Zasad je u pravu.

                  Comment


                  • Uuuuuuuu... A i ove linijske nsjidudkdjdjdjdjs

                    Comment


                    • Rafa zvani servis u telo

                      Comment


                      • A Novak i brejk lopte 😞

                        Comment


                        • Nije Novak ni prethodnih godina igrao u IW-u ne znam kakav tenis, tako da nesto slabija forma u ovom delu godine nije iznenadjenje.

                          Nadalov fh fercera nesto bolje, bar je to moj utisak nakon meca sa Nisikorijem i evidentno je da ima vise samopouzdanja.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Opet u telo...
                            Last edited by bojanaBG; 19-03-16, 21:12. Reason: kontrolisi se

                            Comment


                            • Mislim da ovdje i loptice igraju veliku ulogu, prilično su lagane što odgovara Rafi. To je jedan od razloga zašto mnogo lakše generiše spin u odnosu na prethodne turnire.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Tako bre melji

                                Comment

                                Working...
                                X