Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2016. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nope, kretanje, servis i ritern su mnogo daleko od onog starog.

    Jbg NI, mi volimo i postujemo najvece rivale i zelimo sto vise meceva sa njima
    sigpic

    Comment


    • Samo cepaj Rafa...i uzivaj do sutra!

      Comment


      • Iskreno nisam dugo video kod Nadala da ovako igra kao ovih par gemova.

        Comment


        • Bogami Nadal pravi odličan rezultat ovde, samo da nastavi ovako i lagano dobija Japanca. Da li će ponovo doći situacija gde se plašimo Rafe?

          Comment


          • ма ово је стари Рафа, видим где поставља флашице...
            sigpic

            Comment


            • Ja sam samo Novakov navijač. A ovo što podržavam Rafu, trenutno, je nešto drugo.

              Poslato sa htc
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Nisam očekivala da se onako brzo raspadne.
                Da vidimo sada...

                Poslato sa htc
                Japanac ce onaj dopusteni celendz sanjati, oporavice se sutra izgleda.

                Comment


                • Nema sramote u tome sto zelimo novu pobjedu protiv Nadala pa mu dajemo snagu preko podrske.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ni trunke sramote...Navijamo za rivale sve dok ne dodju do nas!

                    Comment


                    • Novakovi navijači hoće starog rafu,da ne bude Novak nema konkurenciju,jedan od razloga,a i neki igrači iritiraju

                      Comment


                      • I kako se sad svi pravdate.

                        Rafa igra samo tako. Da vidimo hoce li pristi stvari karju kako treba.

                        Comment


                        • Novak i kad ima konkurenciju,on je nema...

                          Comment


                          • Bolje Rafa nego Nisikori, Noletu u polufinalu.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment



                            • Izgubio kiler instict preko noci
                              Umesto da sad ide na tusiranje on ce se ganjati jos po terenu sa Japancem.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Kei vodi neke borbe sam sa sobom, ocigledno problemi sa rukom i dalje postoje, bacao je reket, bacio je i zavoj koji je imao na ruci i konacno vezao 3 normalna poena

                                (ne)preciznost servisa strasna, bas kao i stav na terenu...bas ne moze da se sastavi zadnjih godinu i po nikako

                                Comment

                                Working...
                                X