Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj grbavi Kirgios veci talenat od Zvereva, e nek sam sve cuo u zivotu.
    OVAKO

    Comment


    • Kako mi je drago zbog Floriana
      Dominika verovatno i umor stigao, nakon 9 vise nego odlicnih meceva i ozbiljnog napredka koji je pokazao na podlozi.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Sada jos vise volim Zvereva

        Comment


        • Budi njezan sjutra Flo, Zverevi in ruins
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Samo mi kazi ko je danas rekao da ce biti svetski broj 1?
            Čisto da pitanje ne ostane neodgovoreno (iako nije meni upućeno). Odgovor je Nebojša Višković. Dobro jutro, Kolumbo, ali 'ajde.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment




            • Pa se zezaj sa Sašinim bratom

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post


                Pa se zezaj sa Sašinim bratom
                Spoiler


                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Dje si Veliki nikadnecupisativisenaovomforumu Ajnstajne.

                  Jbg opet ce Tim morati da vas gasi. Rodjen da vam rusi snove i vama i vasem pulenu
                  Hahaha, sta ima prognozer
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Jos jedna veoma sigurna partija Milosa, bice dobro finale sutra
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Tenis banovan jer "smara" sa hrvatskim teniserima. Malo dijete je covjek za Zvereve, pa nijedan nije banovan. Lijepo je vidjeti sve ove nove/stare face, nisu bili tu kad se pisala Gren Slem istorija, zauzeti ljudi vjerovatno, nisu stigli da prokomentarisu, ali ova istorija sjutra je svakako mnogo vaznija
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa ako samo ja prekršio neko pravilo, neka se i mene banuje.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        Kako ga samo samara

                        Federer svakako nece zeljeti Zvereva u svom dijelu zrijeba ubuduce, utjerao mu je ovim mecom malisa strah u kosti
                        A šta da ti radi čovjek poslije ovakvih upisa, mora malo da te pecne.

                        Inače Sale 18 na race listi, u slučaju sutrašnje pobjede mogao bi i u top 10 na Wimbledonu.
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Ne treba niko da bude banovan, covjek ima pravo da komentarise igrace za koje navija, svakako je masu manje naporan od navijaca Aleksa.

                          Kopaj, samo kopaj. Osvojio ti Marej Rolan Garos, Nadal nedostizan za Djokovica, lijepo vrijeme za tebe, moras u necemu i dodatnu satisfakciju pronaci jbg. Tu sam da pomognem i oraspolozim
                          sigpic

                          Comment


                          • Lepo je neko rekao da je Tim igrač trenutka,nema tu mnogo talenta i osećaja za loptu, jedina njegova prednost je velika eksplozivnost u udracima, koju na žalost ne ume da kontroliše, pa zapinnje i kad treba i kad ne treba. Dok je mlad to će piti vodu za kasnije nisam siguran.
                            Last edited by Dekson; 18-06-16, 17:06.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Eto Vavrinka udara po lopti kao nenormalan pa proigrao u 30. Sve je moguce. Do prije godinu i po dana Djokovic nije bio ni u jednoj prici za najboljeg svih vremena, danas jeste. Sport je cudo.

                              Tim svakako nece uzeti 10+ Slemova kao Zverev. Njemu su i 3-4 dosta. I nama njegovim simpatizerima. Prvo mjesto i cetiri Slema, ljepota.
                              sigpic

                              Comment


                              • Thiem ne igra Notingem

                                Comment

                                Working...
                                X