Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Btw, ne znam da li ste primijetili onih nekoliko bekend dijagonala i paralela Zvereva. Nevjerovatna lakoća promjene smjera loptici iz praktično malog pokreta zglobom, bez problema generiše snagu, bez problema mijenja direkciju i sve to bez da išta gubi na oštrini udarca. Bekend mu je već sada jedan od najboljih na touru, dijagonala posebno. Ono što je najbolje od svega jeste da ima mnogo prostora za napredak u praktično svakom igračkog segment i da će kada te kockice posloži biti prava zvijer od igrača, što mu uostalom i samo prezime govori.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Ma svaka cast Timu, ali on je ipak 3 godine stariji i tek je ove godine eksplodirao. Treba samo uporediti udarce sadasnjeg Zvereva i Tima sa 19 godina i videti koliko je Zverev bolji.

      Sent from my Z3 compact <3
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Fantastican Andy, Marin na svaka dva udarca na zemlji onako glomazan

        Sada se i Cila trgnuo i imamo dobar mec,puno lepih poena .
        Last edited by Maxx-a; 18-06-16, 14:46.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Nisam stigao da gledam, pogledaću reprizu. Prvi put kad sam Zvereva gledao protiv Borne znao sam da ću navijati za njega. Samo neka cepa. Mnogo me podseća fizički na Federera.

          Comment


          • A Thiem juce nije igrao mec nego samo trenirao i vec je u problemu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nekima je ovde Novak trn u oku i onda od Zvereva na silu prave budućeg broja 1. Nestrpljivi su da ga neko zameni. Ali neće to tako lako ići, puno je bilo ovakvih kao Zverev, ali malo ih je završavalo na broju 1. Polako, neka vreme presudi. Imam osećaj da Novak nije na ovom mestu na kome jeste da ni oko Zvereva ne bi bio ovoliki hajp.

              Comment


              • A zasto vi u svakom postu vidite napad na Djokovica?
                Pricamo o Zverevu, koji je kao tinejdzer dobio Federera i koji poseduje ogroman potencijal, na temi koja za to i sluzi, a vi ubacujete Djokovica u pricu koji je na nekoj plazi negde i totalno nebitan trenutno.

                Sent from my Z3 compact <3
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Nekima je ovde Novak trn u oku i onda od Zvereva na silu prave budućeg broja 1. Nestrpljivi su da ga neko zameni. Ali neće to tako lako ići, puno je bilo ovakvih kao Zverev, ali malo ih je završavalo na broju 1. Polako, neka vreme presudi. Imam osećaj da Novak nije na ovom mestu na kome jeste da ni oko Zvereva ne bi bio ovoliki hajp.
                  Pomonjao se i Janovic, Kirjos, Nisikori, Gofan... sad Zverev, Tim...

                  Od svih Zverev ako sredi glavu bice mozda jedini ozbiljni rival.

                  Comment


                  • Tinejdzer sa 19 godina. E vala covjek ovdje moze svasta da procita.

                    Greota je u istoj recenici pominjati Zvereva sa Nisikorijem ili Timom. Ovi momci imaju dosta titula, vec su ozbiljni top 10 igraci, pobjedjivali su legende tenisa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vratim se s voznje i imam sta da vidim kako nisam gledao

                      Pitanje je kako ce da se snadju s F.Mayerom , pogotovo ako se pvi put igra s njim ,zna da bude nezgodan i nepredvidiv

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Tinejdzer sa 19 godina. E vala covjek ovdje moze svasta da procita.

                        Greota je u istoj recenici pominjati Zvereva sa Nisikorijem ili Timom. Ovi momci imaju dosta titula, vec su ozbiljni top 10 igraci, pobjedjivali su legende tenisa.
                        Ja mislim da je Zverev veći potencijal od njih kada su bili u tim godinama. To šta će on postati to ćemo videti, meni samo deluje ovako da je materijal top 5 minimum minimuma, ali to je samo moje subjektivno gledište. Ima nešto u njemu što ga odvaja od drugih, ne samo u igri...

                        Comment


                        • 19, na engleskom je nineteen i odatle to tinejdzer, uvek mi je drago kad pomognem nekom i nesto ga naucim

                          Sent from my Z3 compact <3
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Gulbis je morao biti top 5 igrac pa nije. Kirijos je mnogo veci talenat od Zvereva, ima veci i jaci arsenal oruzja, morao bi biti prvi teniser svijeta, Tomic pogotovo, jedan od najvecih cistih talenata koje sam ikad vidio, pa vjerovatno ni jedan, a ni drugi nikad nece ispuniti potencijal.
                            sigpic

                            Comment


                            • dobar ovaj Tim, odličan.... budući No.1, al' nikad

                              Comment


                              • Bas me zanima kako ce Zverev da se snadje s najcudnijim stilom igre uz Dolgopolova

                                Comment

                                Working...
                                X