Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva super meča sutra u Barci. Dolgo VS Kei i Fogna VS Rafa. Bit če zabavno. EVo Rafi prilika za revanš. Samo neka odmah počne agresivno i ne dopušta da ga Fogna šeta i probija sa winerima.

    Comment


    • Vladane, ipak, Zverev ce viti viestruki GS osvajac, pomiri se s tim u ranoj fazi, lakse ces podnjeti.

      Nadal je bio los jucer po meni.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Danas je vrlo vazan mec za Nadala. Treba mu sigurna, ne nuzno uvjerljiva, pobjeda. Da se od pocetka do kraja zne ko ce biti pobjednik. Time bi jos i vise poraslo njegovo samouvjerenje. To bi ujedno bila odlicna priprema za vjerovatno finale sa Nishikorijem. Poraz bi bio veliki korak nazad.

        Zverev je veliki talent. To je vec u vise navrata pokazao. Naravno, treba vremena da se postane teniski profesionalac. On to tek uci. Poraz od Jazirija je dio "skolovanja". Da li je njegova sezona bolja nego Novakova 2006? To nije previse relevantno pitanje. Prvo, ni Novakova 2006. do RG-a ni Zverevova 2016. do sada nisu posebno spektakularne sezone. Bilo je povremeno pokazivanja talenta i to je sve. Nije bilo kontinuitetat. Drugo, kao sto je olja rekla, proces sazrijevanja je jako individualan. Ako je igrac bio bitno bolji od drugog igraca sa 18 godina i 10 mjeseci, to ne znaci da ce imati bitno bolju karijeru.

        Novak je poceo 2006. kao 76. do RG je napredovao do 63. mjesta. Potom je ima uzlet. Osvojio je dva turnira. Plus QF RG-a, 4. kolo Uimbldona i 3. kolo USO. Zavrsice sezonu na 16. mjestu. Ali veliki iskorak ce da dodje tek 2007. Koji ce da prati jos veci 2008. Da bi potom slijedile 2 godine stagnacije.

        Zverev je poceo sezonu kao 83. U Barseloni je bio 51. Vidjecemo kako ce da ide dalje.

        Comment


        • Fabio je u ocajnoj formi ove godine generalno. Sve sem sigurne Nadalove pobede ce biti veliko iznenadjenje.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ne znam ljudi sto objasnjavate cinjenicu da neki igraci sazriju ranije, neki kasnije? To je tako, i niko se tome ne protivi. Uporedili smo sezone Novaka i Sase da se zabavimo i da pokazemo Vladanu da je Sasa ipak busuci visestruki grend slem sampion.


            Prevazan mec za Nadala, bitna je samo pobjeda. Bez obzira sto je Fabio u losoj formi, to za Nadala ne znaci nista jer je Rafaelova glava nestabilna. Pobjeda bi mu sigurno puno pomogla da nastavi na ovom putu stabilizacije. Zato je po meni i dobro sto igra sa Fabijom ako pobjedi, to ce mu puno znaciti.
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
              Ne znam ljudi sto objasnjavate cinjenicu da neki igraci sazriju ranije, neki kasnije? To je tako, i niko se tome ne protivi. Uporedili smo sezone Novaka i Sase da se zabavimo i da pokazemo Vladanu da je Sasa ipak busuci visestruki grend slem sampion.
              Ne znamo sto ce Zverev osvojiti u buducnosti. Mene ne bi iznenadilo da osvoji vise od 5 slemova. Ne bi me iznenadilo ni da osvoji jedan ili ni jedan.

              Kad smo kod komparacija.

              Novak je 2006. imao 2:7 protiv prvih 10. Mari je imao 4:4. Zverev za sada ima 0:4.

              Comment


              • Mora RAfael da pocisti Fogninija, ne sme da dozvoli neku patnju, a najmanje od svega neki poraz.
                OVAKO

                Comment


                • Debeli Jaziri osvaja , do pobede

                  Comment


                  • A imao je mec loptu Sasa protiv Nadala i peti set protiv Berdiha za sad. Vjrerujem da do kraja sezone sigurno pada neko ih top 10.

                    Ovo visestruki sampion je vise da se bocne Vladan.
                    Toliko je faktora koji uticu na to, od daljeg razvoja samog Zvereva, razvoja drugih mladih igraca, vijeka trajanja trenutnih teniskih lidera..

                    Stefane baby steps, bilo kakva pobjeda protiv Fabija je korak naprijed za Rafu. Vamos!
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Cuj bilo kakva pobjeda protiv FABIJA. Ne zanimaju me takvi nepostojece likove, on mora da ga izrutinira danas 2-0 i to je to. Ako se boji on od Fabija ondak nek ne igra na ostale turnire.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by DrMr View Post
                        Debeli Jaziri osvaja , do pobede
                        Odlično se kreće;))
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Cuj bilo kakva pobjeda protiv FABIJA. Ne zanimaju me takvi nepostojece likove, on mora da ga izrutinira danas 2-0 i to je to. Ako se boji on od Fabija ondak nek ne igra na ostale turnire.
                          Boji se sigurno, da se nije bojao ne bi izgubio tri puta od njega prosle sezone. Da ne govorim u kakvom je kanalu Rafa, sad je k'o malo izvirio al morat ce jos pobjeda i pobjeda da dodje da bi se samopouzdanje ucvrstilo.

                          Zato je pobjeda nad Fabijom, sa psiholoskog aspekta, velika.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                            Boji se sigurno, da se nije bojao ne bi izgubio tri puta od njega prosle sezone. Da ne govorim u kakvom je kanalu Rafa, sad je k'o malo izvirio al morat ce jos pobjeda i pobjeda da dodje da bi se samopouzdanje ucvrstilo.

                            Zato je pobjeda nad Fabijom, sa psiholoskog aspekta, velika.
                            Samopouzadnje će učvrstiti ako počne da pobedjuje velike igrače, na pravim turnirima. Ja lično ova prva dva ne računam, MC je pripremni gde svi tek ulaze u formu za šljaku, ovaj je po imenima slab.


                            Raspade se Dzaziri.
                            Last edited by Dekson; 22-04-16, 13:43.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Odlican je Nadal,ali taj servis bas fali.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Fognini još uvek nije na nivou za neki ozbiljan tenis. Rafa rutinski za sada.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X