Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • листа то још не приказује али ко прати игре и учинак види ко је свуда главни баја за освајање и он то и осваја, питање је времена када ће и административно то да се ажурира, то што тренутно видимо на табели је само наша агонија и патња, жал за прошлим временима, утеха за очи... ко то не жели да види како треба има дебело да се пати до краја године и да рони сузе... боље је да будемо реални и на време да се помиримо са судбином...
    sigpic

    Comment


    • Čuj ko prati Nego samo još da smislimo šta ćemo sa tobom do kraja godine kada ti se te vizionarske misli ne ostvare.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Endi će po meni zaslužiti respekt, samo ako kojim slučajem u direktnom duelu pobedi Noleta i onda možemo reći zasluženo prvo mesto,u svim ostalim slučajevima titula ponavljam ako i uopšte dodje do nje, neće biti zaslužena.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Da, Endi ce biti kriv ako Djokovic ispadne pre finala
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne znam da li ce ispasti, ali mu niko nece ni pokloniti finale, vec ce svi igrati svoj najbolji tenis protiv njega. A i najzanimljiviji bi bio njihov direktni duel.
            Last edited by Dekson; 31-10-16, 11:28.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Pa sumnjam da ce i Mareju da poklone finale

              ta prica nije zasluzeno apsolutno nema logike, prvi je onaj ko ima najveci broj poena, sasvim jednostavno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ma apsolutno zasluženo će biti prvi. Čovjek gotovo cijelu godinu igra na vrlo visokom nivou. Jedino je USO podbacio, ali realno tad je Kei odigrao fantastičan meč. Čovjek igra i pobjeđuje.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Dobro bodovi su najvazniji, ali koliko ja pratim tenis, uvek je do smene sampiona dolazilo u direktnim duelima..
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • ја само молим бога да до директног двобоја не дође, шта ће нам још и та бламажа? .... види се из авиона да Ноле више не игра тенис, распустио тренере, долази на турнире туристички са неким другарима колико да му не буде досадно и губи мечеве на пола турнира.... игра на свежину, а свежина прође после пар мечева и онда му се од умора тресу и ноге и руке.... и ако погоди лопту рекетом, та лопта одлази без везе, тотално без контроле, нема снаге ни рекет чврсто да стисне... са великом зебњом очекујем његове мечеве и молим бога да се у таквом стању не напали да потегне за неком ћоравом лоптом и доживи повреду.... то све у нади да ће следеће године прићи озбиљније тенису и тренингу... у овој години више нема наде, нико не извештава да је посвећен тенису, да тренира и да има озбиљне планове.... све је на нивоу рекреације...
                    sigpic

                    Comment


                    • Baš me interesuje kakvi će biti komentari kad Novak osvoji Pariz.

                      Comment


                      • Možda se malo i razočarao jer je već drugi put postao žrtva sistema bodovanja, prvo mu je celu sezonu 2013.ukrao Nadal, a sada mu preti Marej koji ga je ove godine dobio samo u Rimu(znamo pod kojim oskolnostima).
                        Last edited by Dekson; 31-10-16, 14:01.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Шта би било, кад би било.....
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X