Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo titula, pa ako nekako dodje do nje onda da bude u Top 20, dodje na dva Slema do osmine finala i do polufinala Mastersa
    sigpic

    Comment


    • Vladane, nisi trebao ovo da postavljaš.

      Sad gledam, s obzirom da je 2006 godina ekvivalent Sasinoj 2016, i poredeci rezultate ostvarene zakljucno sa Barselonom, Sasa je uspjesnini od Noleta.

      Nole ispao u prvom kolu Australije, prvom IW, drugo Miami, prvo MC, te prvo Barselona. Sasa na IWu znatno bolji, u Barseloni takodjer.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Saša bolji da više reketa u ruke ne uzme u ostatku šljaka sezone
        Pa mislim ako ne dođe do finala RGa, možda i bolje da ne uzima.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novak je te godine bio mladji od Sase danas cijelih mjesec dana, imao polufinale Zagreba, cetvrtfinale Roterdama i sto je najvaznije cetvrtfinale Rolan Garosa, vidis li ti Zvereva u cetvrtfinalu Rolan Garosa? Sacekacemo vala i to pa cemo se sjetiti ove paralele

          Da ne pricam da je do kraja sezone osvojio dva turnira i igrao finale jednog, cekamo da vidimo Saleta. Sa shminkom postoji dogovor da ga uporedjujemo sa Endijem. Vec sledece sezone moraju da se ocekuju elitni rezultati mladjanog Zvereva ako vec predvidjate, a predvidjate, da ce biti veliki sampion.
          sigpic

          Comment


          • Niko nije propao kao ovaj De Baker, katastrofa sto se desilo covjeku.
            sigpic

            Comment


            • Daj mu celu sezonu pa cemo suditi na kraju iste.
              OVAKO

              Comment


              • Ne znam koliko ima svrhe uporedjivati te sezone Rafe,Novaka i Endija sa Zverevim,svako ima neki svoj razvojni put i trenutak u kome postaje igrački zreo,nekom treba vise vremena(Fed,da ne pominjem Stana),a neko kao Rafa to brzo uradi,sve zavisi moze Saša da stoji u top 50 naredne 2,3 godine uz male napretke i onda sa 22,23 godine osvoji prvi slem i karijeru završi sa 10+slemova

                Comment


                • Prvo da se izvinem ja taj mjesec, stid da me bude.

                  Drugo, imao je i Zverev cetvrtfinale Roterdama, i polufinale Marseja. A za RG, pa vidjet cemo, ako ždrijeb posluzi..

                  @Srkisa

                  Pa moze, ali ne govorimo o tome. Ja smatram da on vec sad ima domet za puno vece stvari.
                  Last edited by Velikiajnstajn; 20-04-16, 13:53.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Troicki ocajan. 6-4 1-0 i brejk loptu za 2-0, nije iskoristio i sada je dupli brejk zaostatak, 1-4 drugi set.

                    Comment


                    • Zelim mu Djokovica u prvom kolu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                        Prvo da se izvinem ja taj mjesec, stid da me bude.

                        Drugo, imao je i Zverev cetvrtfinale Roterdama, i polufinale Marseja. A za RG, pa vidjet cemo, ako ždrijeb posluzi..

                        @Srkisa

                        Pa moze, ali ne govorimo o tome. Ja smatram da on vec sad ima domet za puno vece stvari.
                        Teško,mislim da ako nešto bude od Zvereva,to će biti u kasnijoj fazi karijere,drugo je Borna koji već sada na tom psihičkom nivou za veće mečeve,ali je igrački i talentom slabiji,i ako mu je konstitucija odlična,da je Zverev 5cm niži,možda bi imali potencijalnog Goata(racunam da bi sazreo psihički)

                        Troicki se celu godinu raspada,sreća njegova pa je Griša Deda mraz u poslednje vreme,pa je uzeo Sidnej
                        Last edited by Srkisa; 20-04-16, 14:06.

                        Comment


                        • Naravno da ne mogu da se porede sezone u istim godinama igrača, a pogotovu ko je kada ispao na određenom turniru, već od koga je ispao, pa je tako Novak u MC te 2006. od tada prvog RF, dok je ove Saša činjenica u drugom kolu ispao, ali od sadašnjeg 67-og na svetu Granjolersa..
                          Kraj sezone može jedino da bude merodavan, mada je po meni i to diskutabilno, ne sazrevaju svi ni fizički ni mentalno istovremeno, čak ni približno.
                          Last edited by miloolja; 20-04-16, 14:13.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sto ne uporedis IW Olja, Novak 1. kolo od Benetoa (88), Alexandar 1/8 finala Rafael Nadal

                            Slazem se da svakako pustimo da prodje neko vrijeme, pa da vidimo gdje smo. I mislim sama mogucnost poredjenja Zvereva sa Djokovicem govori o velicini Njemca.

                            Srkisa, ja sam poprilicno siguran da Sasa u nogama ove godine ima barem jedan ozbiljniji rezultat, tipa polufinale mastersa ili cetvrtina grend slema, mozda i vise.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Definitivno Saša ima bolju sezonu od Novakove i Andyjeve 2006, klasa

                              Comment


                              • Pa nisam ja počela da poredim, tako da ne znam zašto bih i na drugim turnirima, a Role je Role... tada No1
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X