Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo sam ozbiljan, stalno igra maratone, produzava meceve bez ikakve potrebe, kad je gusto raspadne se, jasno je da mu glava nije jaca strana. A na tri dobijena seta ce tek fizicki da pati, tamo jedan maraton znaci kraj u 99% slucajeva. Predjite u tabor Kirijosa, em je bolji u svim teniskim segmentima, em ima muda. Jbg sto je lud i sto ne voli tenis je druga prica, ali ima sampionsku crtu u sebi, za razliku od ovog ljepotana.
    sigpic

    Comment


    • Danas je napunio devetnaest. Ne znam sta ocekujes?

      Sa 18 godina je imao vec pobjede protiv Simona, Cilica, Dimitrova. Mec loptu protiv Nadala i Bediha je odveo u peti set.

      Bit ce ovo veliki sampion a siguran sam da ce top 20 dohvatiti vec ove sezone, mozda i top 15.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Coric ima 19 isto pa niko od njega ne pravi ovo sto ljudi prave od Zvereva. Imali su po 19 i Nadal, Djokovic, Marej, Del Potro, pa Cilic je sa 19 najavljivan kao nesto mnogo veliko, sto je on svakako i postao na kraju krajeva cim je osvojio Slem. Svi oni su za klasu bolji u tim godinama bili od Zvereva. Ovi rezultati Zvereva nisu nista spektakularno, covjek je 51. na svijetu, sa 12-9 ove sezone.
        sigpic

        Comment


        • Dobro da, ali eto uzmi da je gubio 1-3 u treceg i preokrenuo to.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Dobro da, ali eto uzmi da je gubio 1-3 u treceg i preokrenuo to.
            I momentot ko ke go cekas 1 i si go zaokruzil na 6-3 4-2 ... pa doslo do 6-3 6-7 1-3 ...

            Comment


            • Da al ovaj jos nije odigrao tu svoju devetnaestu. Tek je zakoracio u nju. Praticemo razvoj, pa cemo komentarisati.

              Pogledaj moj potpis, vidjeces da je Borna ispred Sase. Ali je Sasa pokazao ozbiljan napredak i ispalice se i na listi puno brze.

              Pitanie je da li ce ikada vise pojaviti neko kao Nadal, da sam 18 osvoji slem. Ne znam da li gledas meceve Zvereva ili komentarišeš samo na osnovu rezultata. Ako gledas, mogao si vidjeti da tu vec ima elemenata za pobjede nada igracima iz top 10.
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Sad sam pogledao Nadalovu 2005, Novakovu 2006. i Endijevu 2006. godinu. Sva trojica su poceli sezonu sa 18 godina. Zverev nema sta da trazi s njima, mada ono sto je Nadal radio u tim godinama je nemoguce skoro. Ali ima slicno prolazno kao Del Potro 2007. Medjutim Del Potro je zgazio vec 2008, vidjecemo Zvereva sledece sezone, ali cisto sumnjam da ce ponoviti takve rezultat. CIliceva prva prava sezona je dosla 2008.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by The King of Clay View Post
                  I momentot ko ke go cekas 1 i si go zaokruzil na 6-3 4-2 ... pa doslo do 6-3 6-7 1-3 ...
                  Ili under 12.5 u vtor set i ovoj jade brejk na 6-5
                  OVAKO

                  Comment


                  • Gdje mogu pogledati Noletovu 2006, i Endijevu 2006? Znam da se Nole puno ranije probio, ne sjecam se vise tacno kako se odvijalo, a sad kad si pomenuo volio bih da uporedim.
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • http://www.atpworldtour.com/en/playe...layer-activity

                      http://www.atpworldtour.com/en/playe...layer-activity

                      Sibnes godinu koja te zanima i sve imas. Novak dvije titule 2006, Endi jednu. Novak 40-18, Endi 40-25. Novak 16. na svijetu, Endi 19.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mozes i na tennis explorer, tamo je najedonstavnije.

                        Inace ja vec ocekujem titulu od Sase uskoro, sve ima da to uradi.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Objasnio Andy 2006. da će biti Clayray

                          Comment


                          • Sasvim solidno za njega, 2-5
                            sigpic

                            Comment


                            • Saša bolji da više reketa u ruke ne uzme u ostatku šljaka sezone

                              Comment


                              • Ne znam sta ce biti, ali za sada Zverev fino cisti zreb Nadalu, samo što će Fonjinija morati sam da skloni.

                                Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                                Last edited by Dekson; 20-04-16, 13:41.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X