Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolce u melburnu

    Spoiler
    sigpic

    Comment


    • Ma nista od ovoga ne bi bilo da Novaku nisu pustile linijske dva prva servisa koji su u najblazu ruku bili sumnjivi
      I sto Marej nije imao hrabrosti da prekine igru i trazi celendz

      Rutinski.

      A Mats me prvi put malo iznervirao, najvise zbog cinjenice da je vise komentarisao Skotov poraz nego Novakovu pobedu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Bimbo View Post
        Kakav smrad Wilander.
        Čitavu analizu usmerio ka tome zašto Marej nije pobedio, a ne zašto Novak jeste.
        Koreča pokušao nešto, ali smrad ne da. Barbari bilo neugodno, morala je reći zašto je Novak najbolji pa tako i dozvolila Alexu.
        Wilander analizu o meču uspeo završiti rečima da Federer može opet osvojiti AO.
        Bože moj dobri i predobri.
        Originally posted by Sandugp View Post

        A Mats me prvi put malo iznervirao, najvise zbog cinjenice da je vise komentarisao Skotov poraz nego Novakovu pobedu.
        Blago tebi.
        Tek prvi put.
        Mada, prvi put je najlepše, izgubio si nevinost sa Matsom.

        Comment


        • Originally posted by Bimbo View Post
          Blago tebi.
          Tek prvi put.
          Mada, prvi put je najlepše, izgubio si nevinost sa Matsom.
          Mozete da mislite sta god hocete o njemu ali on je jedan od najboljih svetskih teniskih analiticara.

          A gde je Fil Gris? Nisam ga video u Novakovom boksu?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nole baci patike i ostale nase navijacke pesme...

            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Kakva tuga kod Vilandera i onog sa mikrofonom hahha Novak ce postaviti rekorde za sva vremena!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kakav uspeh, ovo je STRASNO a jos nije izasao iz pika
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Doslo se u tu situaciju da je ovo nesto najnormalnije na svijetu. Nekad bi znacila bilo kakva titula, sad osvoji Slem i to sesti jedan te isti Slem i reakcija meh, ocekivano, idemo dalje.

                  Nikad nisam mislio da ce Novak osvajati ne neki Slem, neki turnir sest puta, to je bas nestvaran poduhvat. Ono Sampras i Federer imaju sedam Vimbldona, pa onda dodje Nadal i osvoji devet puta titulu u Parizu, to su fascinantne brojke, ali stvarno nisam ocekivao da ce Novak biti tu sa njima uz rame. Cak ni posle te cuvene 2011. godine, ali sam rekao mnogo puta po meni je njegov nivo iz 2015. i ovo sto igra u mjesec dana 2016. veci nego nivo iz 2011. Zreliji je, fizicki jaci, mentalno mnogo stabilniji, nema rupa u njegovoj igri, agresivniji je, bolje cita igru, ima spremnu taktiku za sve rivale.

                  Djokovic je najbolji sportista danasnjice, to cak naglasavaju i engleski mediji danas, neki od njih kazu nema Marej srece sto igra tenis u doba Federera, Nadala i Djokovica, ali on je legenda skotskog i britanskog tenisa.

                  Sto se meca tice teze od ocekivanog po meni, mogli su drugi i treci set, ali prije drugi, otici i na drugu stranu. Napokon Endi koristi taj mocni bekhend kako treba, dva seta preko sat vremena, drugi sat i dvadeset minuta, glava i dalje pravi krucijalnu razliku. Glava i drugi servis. Endi najbolje odigrao u poslednje dvije i po godine i ima odlicnu bazu za dalje. I fizicki je bolji nego inace, iako je popustio posle one strasne razmjene od 36 udaraca. Tu mu je Novak ukrao drugi set i dobio momentum za brejk i dobro otvaranje treceg. Ali i kad se ocekivao pad Mareja u trecem setu nije se desio, nastavio je da se bori, to su definitivno neki novi momenti i bas dobra podloga.

                  Mora ga covjeku biti zao isto, emotivan govor, raspao se kao na Vimbldonu onomad kad je izgubio od Federera. Vidi se da se trudi, pokusava, daje sve sto moze, ima i to neko prokletstvo da igra u takvoj eri kad su tri igraca ne samo bolji od njega, vec su mozda i najvece legende igre.

                  Novak i na USOu i na AOu proslavlja titule lagano, nema euforije, pomamljivanja, njemu ovo nesto najnormalnije. Izgleda kao covjek na misiji, nije lako drzati ovakav nivo u kontinuitetu ali je dokazao da to moze. Moze li da poveze dvije ludacke sezone i udje u jos vecu legendu vidjecemo. Fizicki i mentalno je bez premca trenutno, teniska masina.

                  11. Slem, eto ga u drustvu Lejvera i Borga, nestvarno. Sad po tri Slema odvajaju veliku trojku. Prije dvije godine u ovo doba je imao sest Slemova, sad vec ima odlicno prolazno vrijeme i za neke vece stvari.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Mozete da mislite sta god hocete o njemu ali on je jedan od najboljih svetskih teniskih analiticara.

                    A gde je Fil Gris? Nisam ga video u Novakovom boksu?
                    Naravno da mogu misliti šta hoću.
                    A mislim da je jedan od najvećih šarlatana svetskog tenisa koji dozvoljava da ga vode emocije.
                    Koreča se pokazao kao tata.

                    Niko da da neku relevantnu informaciju za Griša.
                    Ima li ono psovanje prema boksu za vreme meča sa Simonom veze sa njegovim odsustvom.

                    Comment


                    • Originally posted by Bimbo View Post
                      Naravno da mogu misliti šta hoću.
                      A mislim da je jedan od najvećih šarlatana svetskog tenisa koji dozvoljava da ga vode emocije.
                      Koreča se pokazao kao tata.

                      Niko da da neku relevantnu informaciju za Griša.
                      Ima li ono psovanje prema boksu za vreme meča sa Simonom veze sa njegovim odsustvom.
                      Zbog cega tvrdis da je sarlatan? To me zivo interesuje? Jel rekao nesto sto je netacno? Videli smo i sami drugi i treci set je Skot odigrao bas onako kako bi to Vilander voleo da vidi i rezultatski je bio opasno blizu. To je ono sto je fakat, s tim sto je Mats (slucajno ili namerno - ne ulazim) zaboravio da pomene da je drzati takav nivo igre tolliko dugo nestvarno tesko. Nadovezao se on na to kada je rekao da bi voleo da Marej od pocetka igra tako, a ne samo odredjeni period, ali nije bio totalno precizan. Glava je presudila u oba ta seta i onda imamo rutinsku Novakovu pobedu.

                      Cudi me i sto nije Novak dosao u studio na kraju? Zna li neko nesto povodom toga?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Bimbo View Post
                        Naravno da mogu misliti šta hoću.
                        A mislim da je jedan od najvećih šarlatana svetskog tenisa koji dozvoljava da ga vode emocije.
                        Koreča se pokazao kao tata.

                        Niko da da neku relevantnu informaciju za Griša.
                        Ima li ono psovanje prema boksu za vreme meča sa Simonom veze sa njegovim odsustvom.
                        Ta informacija je potpuno nebitna. Pokazivali su treninge prije polufinala i finala i na oba je prisustvovao.

                        Comment


                        • Kakva je slina onaj Evilander, pa to je strasno. Posle meca non stop prica o tome zasto endi nije pobedio i kako da pobedi u buducnosti, ni rec da kaze o novaku. Crko od muke dabogda.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Mozete da mislite sta god hocete o njemu ali on je jedan od najboljih svetskih teniskih analiticara.

                            A gde je Fil Gris? Nisam ga video u Novakovom boksu?
                            Daj molim te, kakav crni analiticar, pa jos svetski, covek ne vidi ocigledne stvari. Lik zamislio u svojoj glavi sta Skot treba da uradi i ne obazire se na prostu cinjenicu da to ovaj prosto nije u stanju. I onda govor tela glavni problem

                            Lik je priuceni analiticar, zna osnove, poznaje tehnicke aspekte igre ali sve ostalo teska truba. Samo na ovom AO se izblamirao za sve pare. Klasican sarlatan.
                            Last edited by Navras 16950; 31-01-16, 12:52.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Tri stvari za sada.

                              1.
                              Svi koji ste se rugali Mariju za porodjaj zene treba malo da se zmislite. Ocigledno mu je to bilo na pameti i mora da bude. I pokazo je koliko voli zenu.
                              Ja ne spadam u one koji to smatraju manom. Nasuprot.

                              2.
                              Beker izgara. One suze su bile dirljive. Ponosan je na sebe sto je doprinio da se stvori takav sampion. Nadam da je i Vladan konacno to shvatio.

                              3.
                              Mari ce da napravi strasnu gresku ako ne uzme Matsa za trenera. Moresmo je npravila strasan posao danas. Ali jedini strucnjak koji vjeruje da Mari moze napraviti vise je Mats.
                              Mats nije saralatan nego do bola podilazi engleskoj publici.
                              Last edited by NI; 31-01-16, 12:53.

                              Comment


                              • Aman ostavite Griša na miru.. da neko zna, napisao bi. Uostalom videla sam čoveka na treninzima.. možda neće zbog neke opklade da sedi u boksu ;)
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X