Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tenis View Post
    @bojana

    Marin je lani propustio prva 3 mjeseca a Berdych nije nista propustio, sto se povreda tice. I opet je bio puno losiji na Slamovima.
    Nego, ko bi to onda trebao prije Cilica u 4-finale ako ne Berdych koji je jedini bolje plasiran a eto puno je losiji na Slamovoma. Ne znam ko stvarno..
    Kirgios.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Kirgios.
      Njega se i bojim.
      Ali on definitivno to ne zasluzuje prije Marina ;)

      Comment


      • Originally posted by tenis View Post
        @bojana

        Marin je lani propustio prva 3 mjeseca a Berdych nije nista propustio, sto se povreda tice. I opet je bio puno losiji na Slamovima.
        Nego, ko bi to onda trebao prije Cilica u 4-finale ako ne Berdych koji je jedini bolje plasiran a eto puno je losiji na Slamovoma. Ne znam ko stvarno..
        To sto nije propustio slemove, ne znaci da nije bio povredjen. Nije ni Fed propustio turnire 2013., ali je bio povredjen vise od 6 meseci i igrao daleko ispod proseka.

        A Stefan ti je odgovorio, Kirios tu ima najvece sanse da prodje u QF.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by tenis View Post
          Njega se i bojim.
          Ali on definitivno to ne zasluzuje prije Marina ;)
          Kako to ne zasluzuje? Kako si to zakljucio? Kirgios je bolji teniser od Cilica i vec sa 20 godina prikazao mnogo vise nego Marina i ne sumnjam da ce imati bolju karijeru od njega.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by tenis View Post
            Njega se i bojim.
            Ali on definitivno to ne zasluzuje prije Marina ;)
            A sta je to pa Cilic zasluzio? Do cetvrtfinala se ide igrom a ne zaslugama. Ne razumem ovu rec ''zasluzuje''.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Ok, ocito je 3 mjeseca stanke zbog ozlijede puno manji problem nego kad igras non-stop.
              Kyrgios je favorit 100%. Ima losiji ranking, losije rezultate na Slamovima i ukupno, ne znam da li i ima uopce 4-finale, ima losiji medjusobni omer ali favorit je

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Kako to ne zasluzuje? Kako si to zakljucio? Kirgios je bolji teniser od Cilica i vec sa 20 godina prikazao mnogo vise nego Marina i ne sumnjam da ce imati bolju karijeru od njega.
                Sigurno da je bolji, jma vise Slamova od njega. Kad se samo sjetim kako je Kyrgios pocistio konkurenciju na US Openu '14.
                Dajte ljudi, budite ozbiljni. Kyrgios je dobar igrac i simpa lik ali pricati da je bolji od Cilica a u nicemu nije bolji...
                Inace mu se igra uglavnom bazira na servisu, daleko da js to dobro.
                Cilic mene prvog nervira sa svojom psihom, jos kad vidim ono bezizrazajno lice...ali treba mu se proznati da je napravio velike stvari i da mu recimo Nick nije ni blizu...iako je Marin trebao napraviti daleko vise ali glava...
                Last edited by tenis; 18-01-16, 15:17.

                Comment


                • Originally posted by tenis View Post
                  Sigurno da je bolji, jma vise Slamova od njega. Kad se samo sjetim kako je Kyrgios pocistio konkurenciju na US Openu '14.
                  Dajte ljudi, budite ozbiljni. Kyrgios je dobar igrac i simpa lik ali pricati da je bolji od Cilica a u nicemu nije bolji...
                  Inace mu se igra uglavnom bazira na servisu, daleko da js to dobro.
                  Ne bi bilo lose da malo manje gledas tenisa iz patriotskog aspekta. Kirgios osim servisa ima i razoran FH, nenormalno kretanje za njegove visine i najbitno od svega SPORTSKU DRSKOST, sto Marin nema. Inace Nick ima 20 godina, kako zelis da ima sve te uspehe koje si nabrojao?
                  OVAKO

                  Comment


                  • Definitivno niko ne može prići Marinu zbog onog jednog osvojenog USOa

                    Comment


                    • Ja igrace procjenjujem realno, a gledam ono sto me zanima.
                      Sto se Kyrgiosa tice, ima servis i sportsku drskost, ostalo je sve prosjek.

                      Comment


                      • Nek bude kako ti kazes, vidjecemo to na terenu.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Da neko procita postove koje pise tenis, a da ne zna nista o ovom sportu, pomislio bi da je Cilic najveci igrac svih vremena, a ne da je OSW.

                          Kyrgios je dobio Mareja, Berdih je igrao protiv Djokovica i pruzio sasvim solidan otpor, Cilic je pukao od Thiema, sasvim je jasno ko je u najboljoj formi.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Sad mi je zbog ovakvih likova jos vise zao sto su se Cilicu poklopile kockice na tom US Openu. Cuj ''pocistio'' konkurenciju.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • a to nije počistio sviju koji su mu se našli na putu?

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                a to nije počistio sviju koji su mu se našli na putu?
                                Pa i nije, mucio se poprilicno na pocetku turnira.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X