Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, nije, bilo pravo neizvjesno u QF, SF i F

    Comment


    • Pa nije pocistio konkurenciju, zna se sta to znaci, mucio se na pocetku turnira i to poprilicno.
      Ali i da jeste, posle toga niti na jednom mecu nije vise pokazao takav tenis, a o turniru da ne pricam, a ovde ispada da je on najveci majstor ikad.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kyrgios ispada od Berdiha bez problema,a Cilic ne moze da dobije ni jednog ni drugog.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Čilić je najdominantnije odradio QF, SF i F slema u tekućem stoljeću uz Rafu 2008. godine

          9 setova, 1 TB, u ostalim setovima nije dopustio protivnicima da dođu do 5 gemova
          Last edited by shminka; 18-01-16, 16:25.

          Comment


          • Bit ce Kyrgios nesto kao Raonic, znaci bit ce u top 10. A Cilica moze dobiti, gubio je on i od puno losijih. Ali Marin je odlicab na Slamovima.

            Originally posted by bojanaBG View Post
            Da neko procita postove koje pise tenis, a da ne zna nista o ovom sportu, pomislio bi da je Cilic najveci igrac svih vremena, a ne da je OSW.

            Kyrgios je dobio Mareja, Berdih je igrao protiv Djokovica i pruzio sasvim solidan otpor, Cilic je pukao od Thiema, sasvim je jasno ko je u najboljoj formi.

            Pa nisam tekao da je bolji od Federera vec Kyrgiosa. A sto se igranja tice, ne racunaj egzibicioni Hopman Cup. I ne procjenjuj po pripremnim turnirima. Dobiijao ga je Marin kad jenovaj nio i u boljoj formi.
            I sta je to OSW? Ne postoji slucajni osvajac GS-a, one slam wonder.
            Last edited by tenis; 18-01-16, 16:32.

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Čilić je najdominantnije odradio QF, SF i F slema u tekućem stoljeću uz Rafu 2008. godine

              9 setova, 1 TB, u ostalim setovima nije dopustio protivnicima da dođu do 5 gemova
              malo si omasio, a Nadal na RGu?

              prvo napises, pa editujes, ne vazi se
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mislio sam da ne treba da te podsjećam na to bolno iskustvo, ali kad već insistiraš

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Mislio sam da ne treba da te podsjećam na to bolno iskustvo, ali kad već insistiraš
                  Apsolutno nije bolno, jedan od najlaksih poraza.
                  A sad se vec vadis, hteo si da predstavis Cilica kao nekog velikog majstora, ali ti propalo
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ovdje je problem sto se pamti samo zadnji mec. Treba malo sire gledati.

                    Originally posted by Bonomo View Post
                    Sad mi je zbog ovakvih likova jos vise zao sto su se Cilicu poklopile kockice na tom US Openu. Cuj ''pocistio'' konkurenciju.
                    Mogao bi ti malo paziti sta pises
                    Last edited by tenis; 18-01-16, 16:39.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Čilić je najdominantnije odradio QF, SF i F slema u tekućem stoljeću uz Rafu 2008. godine

                      9 setova, 1 TB, u ostalim setovima nije dopustio protivnicima da dođu do 5 gemova
                      I Novaka na AO 2011 kome je jedino mocni Dodig u drugom kolu uzeo set. Doduse gurao je Berdih u jednom setu u cetvrtfinalu do 5 i Federer takodje u jednom setu u polufinalu.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Valjda ce verdasko veceras da napravi dobar mec

                        Comment


                        • Moze on i da dobije to, ne zna se nista sa Nadala.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Ja navijam da Rafa izbaci Wawrinku ako to ne učini Raonić.

                            Comment


                            • Alo Novakovci, jesmo dotle dosli da se bojimo Vavrinke zbog finala RG-a i pored onakve prosle sezone? Mec po mec, ko god da dodje ovakvom Djokovicu, iskljucivo se on pita... S tim da Vavac jedini ima realne sanse da ga iznenadi, sve ostalo spada u domen naucne fantastike i stvarno bi bilo neocekivano.

                              A sto se tice ovih gore postova o Cilicu, i dalje ne znam kako Roger nije osvojio taj US Open, pogotovo nakon sto je Kei izbacio Novaka. Borna ima potencijal da bude vrhunski igrac (i pored ovog ispadanja u 1. kolu., polako, ima tek 19 godina), ali Cilic verovatno ni sam ne zna kako je osvojio taj jedini Slem sa onakvom psihom.
                              "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                              Comment


                              • Tako sto mu je Ivanisevic napumpao samopouzdanje. Bit ce toga jos sa Goranom...

                                Comment

                                Working...
                                X