Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Do nekle se slažem sa tobom.Jeste Marin odigrao dobro,ali je i imao malo sreće,da Nišikori odigra odlično i eliminiše Djokovića.
    Što se tiče Berdiha-on ima ono što Marin nema.Drskost na terenu,ali onu sportsku,i kohones naravno.
    Vavrinka je tri klase iznad Berdiha i Marina,ali samo kada mu je dan.
    Berdih zapravo i nema neku drskost, Marin je opasniji kad mu je dan od Tomasa, ali Marin nema konstantnost, dok je Berdih ima.

    Originally posted by Sandugp View Post
    Maro pise se "donekle" ne "do nekle"
    Ispravi to, cisto da ti post bude jos lepsi.
    Greska u kucanju sigurno. Opasna je Mara, sto na um to na drum. Osvjezenje.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Berdih zapravo i nema neku drskost, Marin je opasniji kad mu je dan od Tomasa, ali Marin nema konstantnost, dok je Berdih ima.
      Greska u kucanju sigurno. Opasna je Mara, sto na um to na drum. Osvjezenje.
      Hvala Vladane.Šta znam meni Tomas deluje da ima više drskosti od Marina.Ali to je samo lični utisak.
      Ne,nisam napravila grešku u kucanju namerno sam napisala nepravilno,da vidim da li će tenis,u nedostatku argumenata,da se "uhvati"za to,jer video si da je post počeo sa
      Nauči se pričati
      premda su moji prethodni postovi bili,čini mi se,vrlo korektno gramatički i pravopisno ispisani.
      EDIT:Ali hajd' ispravi ću.Sada ionako nema poente
      Last edited by Marija81; 02-02-16, 17:27.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Puno price za nista. Rekao sam sta sam imao na temu Cilica.

        Comment


        • sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • WE ARE THE HEROES OF OUR TIME

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bilo Olja, ja postavila imaš post #1005 na 67 str. teme čini mi se, ali lepo je podsetiti se
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Pa dobro, kakve veze ima i ko će da se seti šta je sve bilo, još su ovaj video ponovili u razmaku od mesec dana, tačnije "tvoj" je od 31.01., a "moj" od 28.02. i da ga nije AO večeras promovisao sigurno da ga ne bih postavila.
                Last edited by miloolja; 10-03-16, 23:47.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment

                Working...
                X