Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 2012MARIN View Post
    kako ih nije sram se veselit sto su zabili gol sportingu koji je ispao iz lige?? i onaj ozil glumi na podu lezi da je faul,odbila se lopta odma se dignuo..cc neka se srame,pre losi su!!
    Bedak,stvarno bedak,ali neces mi jos dugo biti simpatican

    Blago Marcelo-u,on niti brige,a pogotovo pameti nema,ni za lijeka da mu trazis...Arbeloa je na platnom spisku Barcelona-e

    Ozil majstor za Benzema-u,ovaj napokon pogadja nakon sve sto je promasio u zadnje vrijeme
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • idemo još jedan za rekord Primere.......idemo do 108 gola u sezoni !!!!! ;)

      Comment


      • Ajde nemojte da se ljutite,to ja onako malo u naletu bijesa :P

        primera je 90 posto u madridu

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Nikad u zivotu,mozemo do ujtru,nikad ne priznajem da je neko bolji do Iker-a,ma nema sanse da me u to ubijedis pa je bolje da se i ne raspravljamo

          Zvanicno je zadnje 4 godina najbolji na svijetu
          Ja bi' rekao da je Nojer bolji golman od Ikera, ali takodjer ne zelim da ulazim u bilo kakve rasprave.
          Vidjet cemo u utorak
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Arnel.S View Post
            Ja bi' rekao da je Nojer bolji golman od Ikera, ali takodjer ne zelim da ulazim u bilo kakve rasprave.
            Vidjet cemo u utorak
            Bas mi je drago

            Jel to onaj Neuer sto dodaje loptu protivnickim igracima,tacnije Reus-u i uzima svom timu sansu za titulu

            Iker 4,Neuer

            http://en.wikipedia.org/wiki/IFFHS_W...est_Goalkeeper
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jos tri boda su u dzepu a sada da vidimo barsu sta ce uzeti

              Comment


              • Originally posted by Arnel.S View Post
                Ja bi' rekao da je Nojer bolji golman od Ikera, ali takodjer ne zelim da ulazim u bilo kakve rasprave.
                Vidjet cemo u utorak
                Kriminalan u Bayern-u, kriminalan.

                Vazna pobeda, ostalo je jos malo, jos samo malo do titule.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Bajern me je totalno razocarao, malo sam se plasio od bajerna za LS da ne dobije real ali on je u totalnoj dubiozi


                  ej gvardioli se kravata totalno iskrivila neka mu kaze neko da to popravi
                  Last edited by AleksandarD; 14-04-12, 21:13.

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Kriminalan u Bayern-u, kriminalan.

                    Vazna pobeda, ostalo je jos malo, jos samo malo do titule.
                    Taj ima srece sto su Adlera zadesile dve teske povrede, zna se ko je bio prvi golman Nemacke pre pocetka SP.Nikad nece biti onaj stari, propala mu karijera, a mogao je biti rame uz rame sa Kasiljasom.

                    A i ove sezone u BL par golmana se pokazalo da imaju svetlu buducnosti i da mogu da ga nadmase.Tu pre svega mislim na Lena i ter Stegena, a i drugi nemacki golmani ne zaostaju puno za Nojerom.
                    Last edited by Ricma; 14-04-12, 21:18. Reason: lapsus

                    Comment


                    • Nojer meni licno nije ni u 5 golmana, maksimalno izvikan. Ume da odbrani ali i dalje daleko.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Nojer meni licno nije ni u 5 golmana, maksimalno izvikan. Ume da odbrani ali i dalje daleko.
                        Iker,Buffon,Akinfeev,Hart i on.Dobar je Neuer samo ne treba pretjerivati,odlican je bio na Mundijalu nema sta i ove sezone je on dobar,ali nije to za najboljeg na svijetu dovoljno

                        EDIT: Ovo sto Maric kaze za Adler-a je velika steta,a Neuer sigurno ne bi bio sto jeste da se to nije desilo,kasnije se cak nije uspio vratiti ni na mjesto prvog golmana u Neverkuzen-u,od naredne sezone je clan Hamburg-a...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Iker,Buffon,Akinfeev,Hart i on.Dobar je Neuer samo ne treba pretjerivati,odlican je bio na Mundijalu nema sta i ove sezone je on dobar,ali nije to za najboljeg na svijetu dovoljno

                          EDIT: Ovo sto Maric kaze za Adler-a je velika steta,a Neuer sigurno ne bi bio sto jeste da se to nije desilo,kasnije se cak nije uspio vratiti ni na mjesto prvog golmana u Neverkuzen-u,od naredne sezone je clan Hamburg-a...
                          Reina je jaci od Nojera, Ceh takodje. Mozda ne ove sezone ali generalno da.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajmo sada bunkercina u ostatku tekme, idemo bre.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Reina je jaci od Nojera, Ceh takodje. Mozda ne ove sezone ali generalno da.
                              Meni je smesno kad neko bilo koga uporedi sa Djidjiem, to je Maradona golmanski.


                              Barkero! Ne gledam utakmicu je l' penal bio?

                              Comment


                              • Inace Levante vodi, diskutabilan penal dosudjen...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X