Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Reina je jaci od Nojera, Ceh takodje. Mozda ne ove sezone ali generalno da.
    Postujem naravno,ali ne bih ja njih uzeo za Neuer-a,Cech-a iz najboljih dana mozda i bi,ali Reina-u ne bi,meni je Manuel bolji

    Da se Akinfeev nije povrijedio ne znam gdje bi mu kraj bio,covjek je pojam...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Meni je smesno kad neko bilo koga uporedi sa Djidjiem, to je Maradona golmanski.
      Delimo misljenje samo ne vidim buraz sto mene citiras i pises to, ja o Nojeru pricam.
      sigpic

      Comment


      • ovaj buskets promasio sport

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Delimo misljenje samo ne vidim buraz sto mene citiras i pises to, ja o Nojeru pricam.
          Nikad ne cepam samo reply, navika

          Comment


          • Sa obe ruke je dohvatio Busquets loptu, meni se cini da je penal cist.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Meni je smesno kad neko bilo koga uporedi sa Djidjiem, to je Maradona golmanski.


              Barkero! Ne gledam utakmicu je l' penal bio?


              4:4 je trenutno,a kad se ova sezona zavrsi vodimo 5:4...Iker Tito...;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Sa obe ruke je dohvatio Busquets loptu, meni se cini da je penal cist.
                Pa brate fino ti je covjek rekao da je diskutabilan penal,morao je uhvatiti loptu da bi bio cist penal
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post


                  4:4 je trenutno,a kad se ova sezona zavrsi vodimo 5:4...Iker Tito...;)
                  Dao i Pele soma golova i 3 puta sampion sveta pa je Armando za njega dom kulture od sto spratova.

                  Btw nagradu daje najsmesnija sportska organizacija ikada.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Dao i Pele soma golova i 3 puta sampion sveta pa je Armando za njega dom kulture od sto spratova.
                    Ovo je nesto drugo,zive i djeluju u istom vremenu i imaju isti broj nagrada,a Iker ce ako Bog da da ima i vise

                    Drugo je to,ne mozes to porediti nikako,nema veze s vezom jebo ga ti,opet si luckast,uozbilji se da pricamo fino
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Pa brate fino ti je covjek rekao da je diskutabilan penal,morao je uhvatiti loptu da bi bio cist penal
                      Pa gotovo da je uhvatio, gledaj utakmicu AK, nemoj da zekis tu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Armando Dijego? Pa svi znaju da je on igrao stimulisan

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Sa obe ruke je dohvatio Busquets loptu, meni se cini da je penal cist.
                          Obe uz telo bile....;) Zato sam i rekao da je diskutabilan...

                          Ali izgleda da ih nije na vreme uz telo stavio, milisekunde su u pitanju, nije bilo nikakve namere niti je udarac isao ka golu.....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Postujem naravno,ali ne bih ja njih uzeo za Neuer-a,Cech-a iz najboljih dana mozda i bi,ali Reina-u ne bi,meni je Manuel bolji

                            Da se Akinfeev nije povrijedio ne znam gdje bi mu kraj bio,covjek je pojam...
                            Ono sto je Pepe izvukao prosle sezone i spasavao tim jos gorih brukanja nego sto je bilo je fenomenalno, generalno period 08-11. Imao kiks protiv Arsenala ali ostalo fenomenalan. Blekpul, ej Blekpul, je mogao bez problema da nas tuce 6:1 na Enfildu da nije njega bilo da pohvata sve zivo. Takvih primera koliko hoces. Uz refleks ima odlicno istrcavanje, odlicno nalazi igrace ispucavanjem, bira pravi pas, strasan osecaj za penale samo neki kiksevi ga jednostavno drze dalje od samog vrha ali to sto on brani retko ko moze. Nojer jos vece greske pravi od Pepea pre 4 godine kad je imao koliko Nojer sada ima i nema takav refleks nikako, ne moze biti ispred, mozda bude. Ove sezone je Reina malo pao i imao neke greske ali smucili su mu se sablonci sa kojima igra, mnogo vise je valjda ocekivao, ne znam, mada to nije opravdanje ali nema onog zara koji je uvek bio prisutan kod njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ovo je nesto drugo,zive i djeluju u istom vremenu i imaju isti broj nagrada,a Iker ce ako Bog da da ima i vise

                              Drugo je to,ne mozes to porediti nikako,nema veze s vezom jebo ga ti,opet si luckast,uozbilji se da pricamo fino
                              Brate IFHSS, nemoj da me zezas, desavalo se da im na rang listi u top5 klubova budu Inter Liverpul i Atletiko Madrid Djidji je meni toliko dominantan da ga jednostavno ne poredim, on je najbolji ostali se porede. Posle njega najvise volim Freja i smatram da je branio za jak klub da bi bio u rangu najboljih.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksandarD View Post
                                Armando Dijego? Pa svi znaju da je on igrao stimulisan
                                Jok Jose Armando iz sapunica spanskih,hajde gledaj Barcelona-u i ne lupaj molim te
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X