Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Barsa je u prvom poluvremenu imala posed lopte od 78% a nijedan sut u okvir gola...
    Nemoc na nivou.
    sigpic

    Comment


    • Ovo je bio ofsajd,ali ovo je normalno da sudija nekad pogrijesi.untitled.jpg
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Ovo je bio ofsajd,ali ovo je normalno da sudija nekad pogrijesi.[ATTACH=CONFIG]5052[/ATTACH]
        Pa naravno da ti je ofsajd kada povlacis pravu liniju po slici... drugacije to izgleda na terenu.

        Comment


        • Ne znam ko je povukao liniju na ovoj slici, ali ko god da je, nije to trijezan ucinio.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Svejdeno Mumi, linija nije bas pravo, ali je evidentno ofsajd.

            Comment


            • tako je bre samo napadaj

              Comment


              • TAKO JE !

                Sad ih stiskaj BRE, IDEMO !

                Alexis !

                E jbg

                Comment


                • RONALDOOOOO kakav Kralj

                  Comment


                  • Ronaldoooooooooooo................

                    Comment


                    • gotovo je ovde koliko ja vidim ode titula u vitrine Reala

                      Comment


                      • Ozil fuckin' genius!
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko je Alves sad ispao g***o .Ako gubis gubi sportski,ne navijam ni za jedne ni za druge,ali u svakom porazu trebas biti covjek.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment




                          • Ala sam nasao link, pogledajte koliko ljudi gleda

                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Maskerano i Barsini koljaci ubise Ronalda

                              Comment


                              • To je to, pada Barcelona.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X