Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal popizdeo zbog nekog iz publike , pa sta bi tek bilo da je bio na mesto Noleta u Njujorku ? Sad tek vidim koji je vanzemaljac Djokovic

    Comment


    • Novi rekord ATPa sto se poena tice, a tu je jos jedan rekord, godinu dana minimum stize do finala.
      sigpic

      Comment


      • Kakvo demoliranje
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Predikcija je da AO osvaja s najboljim tenisom u karijeri i da poslije toga slijedi pad, vidjet ćemo da li sam bio u pravu u nastavku sezone

          Nije se promijenila, naravno
          Nisi rekao da sledi samo pad, to na kraju manje-više svi očekujemo (da li baš?), al nema veze, samo glupo da se javno brukaš.

          Poslato sa htc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa ti si me izložila javnom brukanju, pa ti se ovim putem javno zahvaljujem

            a vidjet ćemo da li ću se stvarno i obrukati

            Comment


            • Da li je moguce da eurosport prekide prenos, pa nismo videli dodelu trofeja?Sta bi bilo da su igrali u 3 seta?

              Comment


              • Poslednjih 60 setova

                7:4 protiv Svajcaraca
                49:0 protiv ostatka svijeta
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Pa ti si me izložila javnom brukanju, pa ti se ovim putem javno zahvaljujem

                  a vidjet ćemo da li ću se stvarno i obrukati
                  Confused. Kako to mislis? Rekla sam ti da mi posaljes na pp izmenjenu predikciju, ništa više, al tebi se dopalo više ovde.
                  Videćemo...

                  Poslato sa htc
                  Last edited by miloolja; 09-01-16, 17:08.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Rekla si mi da promijenim mišljenje, ali mi se mišljenje ne može promijeniti razbijanjem protivnika koji trenutno ni po kom osnovu nije Novakov rival. Helem, bolje stati sa raspravom da ne bude opet da umanjujem prikazano danas

                    Fantastična predstava, uživanje za gledati

                    Comment


                    • Nik Lester kaze da je to najbolji tenis koji je ikad vidio od Djokovica. Nadal pak kaze da je tesko i zamisliti da neko moze da igra tako dobro.

                      Novak u prvom setu 16 vinera, Nadal 13 poena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ili nerazumljivo pišem ili si me sa nekim pomešao...ali post je tu...piše da mi posaljes izmenjenu predikciju na pp, a ne promenjeno mišljenje. Jer možeš da misliš jedno, a pišeš drugo.

                        Poslato sa htc
                        Last edited by miloolja; 09-01-16, 17:14.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bojana, jel sam baksuzirao ili samo bio iskren?

                          Rastavio ga na proste cinioce, bukvalno Nadal nije znao sta da radi. Meni nije jasno zasto Nadal ne proba ravnije kada igra sa Djokovica, pa makar popio dupli bagel. Ovako samo je glineni golub, apsolutno nema nikakav odgovor na Novakove igre. I nemojte mi tvrditi da Rafa ne izbacuje ono najbolje iz Novaka. Cjeli turnir igra prosecno, dodje protiv Nadal i pretvori se u vanzemaljac. Dobar covek taj Nadal.

                          Izraz lica Tonija govori sve, trenutno je Nadal bespomocan, a i ne znam dali ce ikad vise biti, nazalost. I Nadal je bio razocaran, videlo se to iz kilometara. Kakav poklon sam dobio za imendan, predivno. Ima srece Djokovic sto mu se sin zove Stefan, pa necu mu se ljutiti.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Predikcija je da AO osvaja s najboljim tenisom u karijeri i da poslije toga slijedi pad, vidjet ćemo da li sam bio u pravu u nastavku sezone

                            Nije se promijenila, naravno
                            verovatno i sledi, ali i sa tim padom ce biti dovoljno dobar za jos koji slem-recimo jos 3 do kraja godine i jos nekoliko mastersa.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Za razliku od nekih ovdje, držim se toga da uvijek napišem što mislim

                              Comment


                              • Djokovic je dobio poslednjih 11 setova protiv Nadala. A ovako izgleda poslednjih osam

                                6:3 6:1 6:2 6:2 6:3 6:3 6:1 6:2
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X