Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad ti nećeš znati Aki šta žene žele, ni ja, ni bilo koji muškarac.... Možemo mi misliti da znamo, biti ubeđeni u to ali opet nema šanse.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nema mi nista sladje nego rec da izgleda ko debela krava u necemu sto obuce, a ono zenska mrsava ne moze mrsavija. Kako hrcak u mozgu pocne da radi

      Ja ako vidim da se udebljala to se posalje na trcanje, nema toga kod mene, ja ne vjerujem u te neke unutrasnje ljepote, nista to, to je bajka za malu djecu.
      Hoces da kazes da zene pre svega cenis I klasifikujes po fizickom izgledu?
      Npr idealna riba po tebi je nesto nalik etiopskom atleticaru, aristokratakih crta lica, sa silikonima, poslusna, iz patrijahalne porodice I mozgom velikim toliko da misli da je Zak Kusto glumac iz " Cuvara plaze ".

      E moj mladjani Spok, bez stabilne I pametne zene nema uspeha.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Dok se vi raspravljate oko gluposti Miletic pobjedu proslavlja putesestvijama po Evropi. Sirotinjo.
        sigpic

        Comment


        • 1. stepenica je fizicki izgled
          2. stepenica je zenstvenost
          3. stepenica je logika, mora znati da kontrolise svoju hipergamiju.

          Zene su smijesno jednostavna bica. Muskarci su jednostavniji jer se vode logikom, a to je lakse. Zene ne poznaju logiku, vec osjecanja. Sta ona osjeca u tom trenutku ona ce to uraditi. Dok ce muskarac sagledati situaciju i uraditi sta mu je logicno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Meni recimo odlucujuce znacenje ima osmeh.

            Sve ostalo je manjezanemarljivo..
            E isto i meni brate, osmeh ali donekle i oci, pogotovo zelenkasto-plave
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              1. stepenica je fizicki izgled
              2. stepenica je zenstvenost
              3. stepenica je logika, mora znati da kontrolise svoju hipergamiju.

              Zene su smijesno jednostavna bica. Muskarci su jednostavniji jer se vode logikom, a to je lakse. Zene ne poznaju logiku, vec osjecanja. Sta ona osjeca u tom trenutku ona ce to uraditi. Dok ce muskarac sagledati situaciju i uraditi sta mu je logicno.
              Ok jedva cekam Olju

              Odoh po kokice
              sigpic

              Comment










              • Мина Павловић


                Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zene su smijesno jednostavna bica. Muskarci su jednostavniji jer se vode logikom, a to je lakse. Zene ne poznaju logiku, vec osjecanja. Sta ona osjeca u tom trenutku ona ce to uraditi. Dok ce muskarac sagledati situaciju i uraditi sta mu je logicno.
                У принципу ово и јесте тачно.
                Last edited by Победа; 14-04-17, 21:53.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Zene vole sigurnost skoro isto kao i tu famoznu misterioznost.

                  Ako se uljulja u jedan ritam zivota, ode ona u helac. Zato se 90% zena sjebe kad se udaju.
                  Znaci kad upoznas neku devojku ti bacis kljuceve Mercedesa na sto I kazes sledece:
                  Zivot samnom ce ti biti kao voznja na rolerkosteru, uzbudljivo I neponovljivo, ali cu ti vezati pojas kako bi se osecala sigurnije
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Eto vidis ja za ovu Minu Pavlovic ne bih mogao da koristim nikada osecanja.. Skot sam. Ali jbg. Jeste zgodna, ali nekako nikakav x faktor nema osim toga. A to mi je smor.

                    Mada razumem ja Akija, 22 godine sta on zna o zenama !?
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Auuuu a ja u Pioniru gledao basket Mada je limar u pravu sto se tice osmeha i x faktora.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Znaci kad upoznas neku devojku ti bacis kljuceve Mercedesa na sto I kazes sledece:
                        Zivot samnom ce ti biti kao voznja na rolerkosteru, uzbudljivo I neponovljivo, ali cu ti vezati pojas kako bi se osecala sigurnije
                        Nemam mercedesa, imam bengu

                        Drugo, 90% zena sa kojima ja izlazim, veze nema sta ja vozim.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nemam mercedesa, imam bengu

                          Drugo, 90% zena sa kojima ja izlazim, veze nema sta ja vozim.
                          Prvo ne izlazis sa zenama, vec sa devojkama.

                          Drugo, gde Benka?! Jedino bi sa Audijem bio veci seljak
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post

                            Mada razumem ja Akija, 22 godine sta on zna o zenama !?
                            Ako bude nastavio da traži ovo što navodi o ženama, neće mnogo ni znati...

                            Gde je pamet Aki u tim tvojim stepenicama, pod koji broj ona spada?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma meni je to isti kurac, zena-djevojka. Zensko, jaka stvar.

                              Stari moj voli bmw oduvijek, jebiga
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ako bude nastavio da traži ovo što navodi o ženama, neće mnogo ni znati...

                                Gde je pamet Aki u tim tvojim stepenicama, pod koji broj ona spada?
                                Pa broj 3. Ako neko poznaje logiku, onda je pametan. Glupi ljudi ne poznaju logiku i lupaju gluposti. Iako najvaznije kod zena je da znaju kontrolisati hipergamiju. Ako to ne znaju, nista od te zene.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X