Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Sve se moze dogovorom resiti

    Razumem ja da ti popijes nekad, ali izgleda da si preterao. Trazis link znaci jedan, njih je tri, a to su tri razlicite devojke. Znaci treba ti tri linka, ne jedan.
    Morao sam danas da nadoknadim za sutra pošto idem u tazbinu a tamo ne smem puno da pijem
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Jedan milf za braću moju

      http://instagram.com/vesna_db


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Dvije slike muza, zanimljivo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Za mladje clanove. Jedna moja "poznanica" par meseci starija.
          Madrid,

          Ne znam kako bih ti ovo rekao ali...

          Spoiler




          Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Evo kad volite vec sa naocalama
          Ima jos, ali na brzinu je ovo

          Sto volim ovo kod Denija na brzinu... Kako me covek razume. Deni, baci jos jednom pogled na drugu sliku i moj avatar

          Zadnje 3 devojke iste..
          Last edited by l1m4r; 14-04-17, 14:32.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Madrid,

            Ne znam kako bih ti ovo rekao ali...

            Spoiler







            Sto volim ovo kod Denija na brzinu... Kako me covek razume. Deni, baci jos jednom pogled na drugu sliku i moj avatar

            Zadnje 3 devojke iste..

            Brate nemoj da me pogresno shvatis, iskreno ne razumem sta si hteo da kazes. Kakve veze ima moja keva sa celom situacijom? Mislim verovatno si nesto drugo hteo da mi kazes, ali nisam bas razumeo. Ako mozes ti ili bilo ko drugi da mi objasni posto stvarno nisam skapirao.

            Comment


            • Deni ima dobro oko.

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Jedan milf za braću moju

                http://instagram.com/vesna_db
                Jedan baš kvalitetan, domaći milf. Svaka čast Deni na izboru.

                Originally posted by madrid View Post
                Brate nemoj da me pogresno shvatis, iskreno ne razumem sta si hteo da kazes. Kakve veze ima moja keva sa celom situacijom? Mislim verovatno si nesto drugo hteo da mi kazes, ali nisam bas razumeo. Ako mozes ti ili bilo ko drugi da mi objasni posto stvarno nisam skapirao.
                Mislim da je limar hteo da ti kaže, da je bio sa tom tvojom drugaricom..

                U filmu Boda Ninković kaže Sonji Savić da mu je to keva, a u stvari mu je neka švalerka, onda Kojo kaže bio sam ti sa kevom...sad valjda kapiraš.
                Last edited by goku; 14-04-17, 17:43.

                Comment


                • Znam poslao mi je na pm, ali sam mu postavio par polu licnih pitanja da vidim da li me lozi ili je ozbiljan.

                  Comment


                  • Pazite sad vi ovo iznošenje svakakvog veša u javnost. Cccccccc...
                    Ehh koja smo selendra... sve se bre sazna...
                    Last edited by miloolja; 14-04-17, 19:59.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • @Olja
                      Bez kvarenja teme, ovo je jedina tema gde muski svet izbacuje svoja misljenja o zenama. Moze da se gleda, ucestvuje u konverzaciji, ali ne i prebacuje. Na ovoj temi se ljudi zblizavaju. Ovo ti je sto bi Tramp rekao locker room talk na ovom forumu. Napravite vi vasu temu pa tu ogovarajte kome ste sta zamerili.
                      Last edited by colchonero; 14-04-17, 17:51.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Sto volim ovo kod Denija na brzinu... Kako me covek razume. Deni, baci jos jednom pogled na drugu sliku i moj avatar

                        Zadnje 3 devojke iste..
                        PM

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Bez kvarenja teme, ovo je jedina tema gde muski svet izbacuje svoja misljenja o zenama. Moze da se gleda, ucestvuje u konverzaciji, ali ne i prebacuje. Na ovoj temi se ljudi zblizavaju. Ovo ti je sto bi Tramp rekao locker room talk na ovom forumu. Napravite vi vasu temu pa tu ogovarajte kome ste sta zamerili.
                          Bice da se samo tebi Limar zamjerio
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma ja sam Olji napisao, Limar je meni car.
                            Sad sam editovao da ne bi doslo do zabune.

                            Comment


                            • Vidi se da si još mali, mislim mlad i nemaš šlifa baš nešto, a i rookie si pa ću ovog puta da ti progledam kroz prste.
                              Ti kvazi mačo fazoni ne prolaze mnogo, u zabludi si.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kakvi maco fazoni, ovdje je samo Gojko alfa muskarac, ovi ostali su izlapili od vinjaka.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X