Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ako bude nastavio da traži ovo što navodi o ženama, neće mnogo ni znati...

    Gde je pamet Aki u tim tvojim stepenicama, pod koji broj ona spada?
    14. Stepenica za kvalitet tastine sarme I da, pamet
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Eto vidis ja za ovu Minu Pavlovic ne bih mogao da koristim nikada osecanja.. Skot sam. Ali jbg. Jeste zgodna, ali nekako nikakav x faktor nema osim toga. A to mi je smor.

      Mada razumem ja Akija, 22 godine sta on zna o zenama !?
      Можда мислиш за тај Х фактор када је гледаш овако, уживо је тотално другачије.

      Comment


      • 99. sex?


        Originally posted by Pobeda.. View Post
        Можда мислиш за тај Х фактор када је гледаш овако, уживо је тотално другачије.

        Moguce, moguce. Kazem iskreno. Slika zna da prevari. Ako moram da sudim po slici..
        Last edited by l1m4r; 14-04-17, 22:03.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Slike su joj vrh Limare, uzivo je to i bolje vjerujem.

          Comment


          • "Sudimo" po slikama. Jbg.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Pa broj 3. Ako neko poznaje logiku, onda je pametan. Glupi ljudi ne poznaju logiku i lupaju gluposti. Iako najvaznije kod zena je da znaju kontrolisati hipergamiju. Ako to ne znaju, nista od te zene.
              Očekivao sam od tebe da pamet bude više, ne na poslednjoj stepenici. Dzabe ti i izgled i ženstvenost ako u glavi duva promaja.

              Ti u principu želiš lepoticu koja će da bude ženstvena, a u isto vreme će da bude prilično pametna i da ne bude ljubomorna uopšte? Pa da, takve devojke zaista postoje, ali su na naduvavanje...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nisi zola brate skontao. Ove tri stepenice moraju biti u korelaciji jebiga.

                Ne mogu ja glupe zene previse slusat, opcenito glupe ljude, a pogotovo zene. Al imas jos jednu stvar sa pametnim zenama, koje pokusavaju da se takmice s tobom ko je pametniji. Jebiga ja sam za sad bas malo ljudi upoznao da su pametniji od mene, mozda 2-3 zene, al su bile starije. Generalno ovo moje generacije i mladje, to je promaha u glavi u 90% slucajeva. Bukvalno jednorozi su zene koje su pametne i lijepe.

                Ima jedna starija zenska oko 30 godina, poznato TV lice, poprilicno je pametna, lijepa, al ima daddy issues, plus je meni nedostupna trenutno, jer jebiga okolnosti.

                Slabije i izlazim u posljednje vrijeme, ubilo me ovo sto moram 4 zadnja predmeta ponovo da polazem u ovom semestru, a sutra cu opet trehnut ovaj jedan, a i ne ostaje mi se nesto pretjerano ovdje, pa mi je motivacija da upoznajem nove ljude, citaj zene, na minimumu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Nisam trebao spominjati logiku, vec vidim bicija kako kaci slike konjukcije I disjunkcije
                  Na pomenutu logiku mogao bih da se dohvatim diskretnih struktura i tabloa, al necu, to je sada iza mene, polozio sam to lagano iz petog puta.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Aha, aha, kapiram.

                    Mislim da ćeš aki morati spustiti malo očekivanja. To što tražiš je prilično teško naći...

                    Uvek me zanimalo, da morate da izaberete jedno ovo dvoje.... lepa ali glupa kao noć ili pametna a ružnjikava, šta bi radije odabrali?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • lepa ali glupa kao noć ili pametna a ružnjikava, šta bi radije odabrali?

                      Kakva kokos ili jaje ovo je prava vecita dilema.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dok se vi raspravljate oko gluposti Miletic pobjedu proslavlja putesestvijama po Evropi. Sirotinjo.
                        hahahahahaha vratili me dusmani ranije, ima posla, idu neki lokalni izbori 23.4. u opstini Vrbas ja tamo bio mozda 2-3 puta u zivotu, ne razumem kakav doprinos mogu da donesem ali eto...

                        Sto se tice zena, kultura, informisanost, zenstvenost, maniri, lepo ponasanje, osmeh. To su neke stvari na koje mnogo obracam paznju
                        Fizicki izgled - imam isti ukus kao Aki, ali u potpunosti
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ne znam realno da li cu ikada morati napraviti izbor, jer bas cisto sumnjam da cu se zeniti, al ono bas bas.

                          Volim ja svoju slobodu vise nego ista. Toliko volim slobodu da sam se obavezao da necu nikada potpisati ugovor o radu duze od godinu dana, a i to mi je previse

                          Nedavno bio u banci i raspitujem se sta je potrebno za kreditnu karticu i kaze meni ovaj bankar, kao treba ti ugovor na neodredjeno i zadnje 3 plate platna lista. Reko jebiga, morel kako bez tog ugovora na neodredjeno, reko ne volim ja to potpisivati. Sjebo se lik, govori pa svi hoce ugovor na neodredjeno. Bjezi, sloboda je meni glavna

                          Ja se najmizernije osjecam u toku 2-3 ispitne sedmice, isto ko da sam zatvoren u kutiju. Uzas.

                          A oko zena, upoznao sam svakakvih. Od nevjerovatnih manekenki koje su i pametne, do onih koje ne znaju sabrat dva broja, pa do prepametnih, ali loseg karaktera. Sve redom. Za sad nisam nesto pretjerano impresioniran bio, ali znam da svaki put kad vidim ciste plave oci, stomak mi se izvrne
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Moze da bude kakva god hoce manekenka, u koliko ne mogu da se izgubim u nekoj nebitnoj prici sa njom sve pada u vodu.

                            Dobro ne bas sve.. Ali ono.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Паметна, а ружњикава, још ако није згодна, па та је идеална да ти буде најбоља пријатељица

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                lepa ali glupa kao noć ili pametna a ružnjikava, šta bi radije odabrali?

                                Kakva kokos ili jaje ovo je prava vecita dilema.
                                Ne to je veoma lako, lepu I pametnu.
                                Ne razumem zasto zene losijeg fizickog izgleda su po automatizmu pametne, nisu mi jasne te stvari. Ko kreira te klasifikacije.

                                A kad vec imas priliku da biras onda biras najbolje, ako je izbor los onda ne biras.

                                A I nije ovo NBA draft pa da biramo, cesto 2nd round pick postane superstar imajte I to na umu.

                                Uglavnom one nas izaberu
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X