Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotovo kraj srpskog fudbala,poslijednja nada se ugasila,krej ende,ovaj covjek ce imati dozivotni mandat,a sto nebi kada mu je ljepo fina plata i fotelja,on ima blizu 80.godina,senilna budala vodi FSS,ocekivati prospertitet i napredak,dok senilna budala i vjece staraca vazda se drze zajedno,a fudbal tone,fuj.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Gotovo kraj srpskog fudbala,poslijednja nada se ugasila,krej ende,ovaj covjek ce imati dozivotni mandat,a sto nebi kada mu je ljepo fina plata i fotelja,on ima blizu 80.godina,senilna budala vodi FSS,ocekivati prospertitet i napredak,dok senilna budala i vjece staraca vazda se drze zajedno,a fudbal tone,fuj.
      On i Ferguson ortaci iz obdanista.

      Comment


      • Da se ne lazemo,kraj fudbala se nije desio ovim izborima nego mnogo pre njih,cim smo videli kandidate.

        Comment


        • Jos jedno svedocenje o snazi naseg elitnog ranga takmicenja u fudbalu, sesti tim Kazahstana izbacio 4 tim TSL Kako nam liga svakodnevno napreduje, ja sam odusevljen.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Jos jedno svedocenje o snazi naseg elitnog ranga takmicenja u fudbalu, sesti tim Kazahstana izbacio 4 tim TSL Kako nam liga svakodnevno napreduje, ja sam odusevljen.
            Znas koliko kesa imaju Beskonacno, ovi sto su sutnuli Jagodinu u fazonu primaju im igraci po pola miliona godisnje svi

            Comment


            • JSL:Nastavak dominacije Partizana ili...?

              Comment


              • Svima smo se osvetili samo ocu nismo, on je nama jebo kevu a mi njemu nismo.

                sigpic

                Comment


                • Jel liga pocinje sutra?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Danas

                    Comment


                    • Kada god, nazalost pocinje...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Kada god, nazalost pocinje...
                        Ja se bas radujem

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ja se bas radujem
                          Od sada ides na ignore, ne pricam sa mazohistima iz principa.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ekstra gol Luke, sjajna asistencija Perovica.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Od sada ides na ignore, ne pricam sa mazohistima iz principa.
                              Ma samo Partizan gledam...a i Zvezdu kada je derbi

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ma samo Partizan gledam...a i Zvezdu kada je derbi
                                Da ponovim:

                                Originally posted by NebojsaNS
                                Od sada ides na ignore, ne pricam sa mazohistima iz principa.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X