Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fudbalinho View Post
    E pazte sad ovako..sa strane psihologje ovo kolo ima veliku sansu da utice na ishod jesenjeg dela sezone....
    Ako Partizan pobedi OFK-u bice u velikom psiholoskom plusu i bice Zvezdi mnogo tesko da ga isprati...pogotovo ako ne pobedi....
    Ako Partizan izgubi ili odigra nerseno, a Zvezda pobedi, Partizan se ponovo vraca na los psiholoski kolosek, a Zvezda ima najvece sanse da do kraja jesenjeg dela sezone stekne veliku prednost...
    U celu tu pricu se uplice i Vojvodina koja je ove sezone jaca nego bilo kad do sada i moze da otkine dosta bodova vecitima sto znaci da tim koji u medjusobnim okrsajima Partizan vs Zvezda vs Vojvodina sakupi najvise bodova osvaja titulu 99%....
    Ovo ce biti najneizvesnije prvenstvo do sada siguran sam...
    Vojvodina jedino moze da bude ozbiljna pretnja, ako veciti budu pravili 5-6 kikseva u ovoj polusezoni.Sa onakvim golmanom kakav je Supic koji je tragikomedija od golmana, kao i Skuleticem koji je najveci kloc ih ne vidim da mogu ozbiljno ugroze vecite.Doveli su ponovo na pozajmicu Kataija, pa mozda vise nece gledati Skuletica.Ako u sledeca cetiri kola ne kiksaju na svom terenu(dolaze im Jagodina i Partizan), a i imaju dva teska gostovanja(OFK Beograd i Sevojno).Izvuku li iz toga 10 bodova mogu se smatrati ozbiljnim rivalima, njima su najteze utakmice protiv OFK Beograda i Rada jer tu redovno gube bodove.Ono sto me najvise zaintrigaralo kod njih je da posle 4 kola imaju 10 bodova, a gol razlika 3:0.
    Danas posto sam gledao utakmicu protiv Donjeg Srema nisu puno stvarali sansi, a isto i protivnik nije puno pretio.Kasnije u drugom poluvremenu su imali par solidnih sansi i dobro je da su uspeli da sacuvaju tu prednost, jer sam mislio da ce ih stici kazna.Igra im nije licila ni na sta, znali su da bljesnu u par akcija i da zadive publiku.Cim je izasao Skuletic, oni su procvetali.Kada se retko ko nadao i kada se priblizni zid toliko priblizio da se niko nije nadao da moze da Bojovic prebaci zivi zid, on je ceo stadion iznenadio.

    Comment


    • Ovo je sramota kako igraju,i jos nam se povredi jedini pravi napadac.

      Comment


      • Opet se raspadamo...

        Comment


        • Sramota raspadamo se jebem ti , nismo postene sanse stvorili u pm
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ovaj Petkovic je zasluzio 3 crvena do sad.

            Mali nije normalan,samo po nogama udara...

            Comment


            • Sta glumi ovaj Zabija? Kako me lik nervira.

              Comment


              • To bre Lazare , fala qrcu , vreme je bilo da nesto napravis majstore
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Tako je sine...konacno!

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Tako je sine...konacno!
                    Kakav je gol dao mali? Igrao brat gg3+ a sto ne znam ni sam. Odoh na Zvezdu.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Potkopao kao Ramires Valdezu u LS
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Kakav je gol dao mali? Igrao brat gg3+ a sto ne znam ni sam. Odoh na Zvezdu.
                        Lob

                        Comment


                        • Scepo se krece kao da ima bebu u stomaku

                          Scepo ni prazan ne zna dati pa mora gadjati protivnickog da bude autogol

                          edit : koji je ovaj scepovic idiot , jebote ne moze 1 na 1 da pogodi da li je moguce Jebote koji je to mentol , na poluvremenu posle Tromza ostao Scepovic da se zagrijava i svaki put kad bi dao gol usledio je gromoglasni aplauz , doduse par puta je omasio glavom prazan gol sa 2 metra


                          edit 2 : Scepo
                          Last edited by Mr.M; 02-09-12, 17:41.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dajte neki stream za zvezdu
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ponovo prvo poluvreme katastrofalno , drugo tri puta bolje , svaka cast na drugom , sada pauza pa nastavak

                              @Daco , jedini ovaj ima http://pakisport.cc.cc/p/channel-1.html
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kakav volej Jovanovica
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X