Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    I Zvezda vam platila da razigrate Pavkova na pozajmici.
    Kam gi pare ?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Doduše...možda su i dali...ali to nam je posao veka
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Doduše...možda su i dali...ali to nam je posao veka
        Nek` postigne bar jedan gol u grupi EL i raste cena, a 30% - malo li je na ovu skupocu?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Nek` postigne bar jedan gol u grupi EL i raste cena, a 30% - malo li je na ovu skupocu?
          To jeste...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • @Constantin

            Ryota Noma











            A ima i jedna legenda koja nije stranac, Riđa planina koja donosi 25 golova po sezoni:

            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Svi su se "krstili" kad nam je Vojvodina uzela Ašćerića, a za dž. nešto kasnija dala Pavkova. Noma je došao iz Rudara iz Pljevalja, igrao odlično, dok nije počeo menadžer da ga huška da pređe u Vojvodinu....inače Noma je extra lik.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Najgore pojacanje na ovim poljanama jos od Franklina Salasa, Zoaa Lukasa i Natanijela Asamoe, dobri moj Valtere.
                Lukaš (pokoj mu duši) je i odigrao korektno ono što je bilo do njega.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ja sam mišljenja da je Salas morao da dobije više prostora, kao i Barkos.

                  Dobri su to sve igrači bili od Moline, preko Lukasa, Barkosa, Salasa, ali eto jednostavno nije se dalo....mada to je sezona kretanja bunila i opšteg narodnog ludila, ne ponovilo se.

                  Comment


                  • Piksi je šest meseci ranije odbio da proda Žigića za planinu para u to vreme, (nije ni sada mnogo manje).
                    West Ham United are set to sign Red Star Belgrade's towering striker Nikola Zigic for £7.1m in what will be one of the biggest deals of the January transfer window.
                    Ideja je bila da se napadne Liga šampiona.
                    Nakon što je u leto Milan pao na žrebu (9 meseci kasnije, u finalu u Atini, Kaka i ostali dižu pehar), usledila je 100% rasprodaja igrača sa menadžerskim štetnim ugovorima, od kojih je Zvezda imala samo velike štete.
                    Piksi se obračunao sa menadžerima, doveo masu super igrača, ali je ipak bilo teško ukopiti sve odjednom, ogroman posao je nasledio Piksi, ogromne probleme i ugovore štetne po klub, zbog kojih su neki završili iza rešetaka.
                    Ocena Piksija u Zvezdi:
                    Namera 100%
                    Pojačanja 100%
                    Toyota 100%
                    Dve duple krune u dve sezone 100%
                    Dva napada na Ligu šampiona sa ekstra pojačanjima (Segundo Castillo zvezda Ekvadora na Svetskom prvenstvu) 100%

                    Ali na kraju je na žalost izgubio rat sa menadžersko/mafijaško/huliganskom kamarilom i logično da je odlučio da sve napusti i ode.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ne kontam ovo postavljenje linka , to sam i sam rekao, najskuplji transfer u istoriji srpskog fudbala, milion i 650 sa platom preko dva milionceta.. Terza iako je nudio mada ne verujem zestoko ga je navukao i ispali su jos i glupi .
                      +200K evrica bonusa zbog plasmana u EL ( + plata 550K evrica na godisnjem nivou)

                      #justforDrecord

                      Barkos, Molina &ostali ... isle su carsijske price da ih "domaci" igraci bojkotuje i sl, i sam Barkos se vise puta 'pozalio' sto medijima, sto funkcionerima i menadzeru.

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Piksi je.....

                        Ali na kraju je na žalost ...
                        Na kraju su ga bitanage izbaciole iz Zvezdinog caffea kao "poslednjeg", a kasnije je dobio i poruku..
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Najbolji dokaz da je mafiji i bagri smetao jer nije dopuštao menadžersko/mafijaško mešetarenje sa transferima igrača, a koje se sada prihvata kao dobar dan.
                          O interesu kluba i zakonima više niko i ne razmišlja.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Doktor Terzić razgovatao sa šefom o izgradnji novog Rajka Mitića.

                            Da li je i njega slagao za ovo da stadioni svih klubova u LŠ nemaju atletsku stazu? Ili se tu toliko laže-maže da je to kod nas postalo pravilo u komunikaciji...



                            “Marakana” će morati da se ruši i da se gradi nov stadion, jer je neuslovna za bilo kakvu rekonstrukciju i podizanje komfora na viši nivo, a vremenom će UEFA biti sve zahtevnija - rekao je Terzić gostujući na TV Kopernikus.

                            ...
                            Direktor Zvezde je o tome već razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem.
                            ...

                            - Zvezda je jedini klub trenutno od 32 u Ligi šampiona kojim ima stadion sa atletskom stazom, a to više ne postoji.

                            O jednom trošku da napravimo i nacionalni i Zvezdin, ionako je to isto. Jedna država, jedan vođa, jedan klub, jedan stadion...

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              O jednom trošku da napravimo i nacionalni i Zvezdin, ionako je to isto. Jedna država, jedan vođa, jedan klub, jedan stadion...
                              Deluješ mi nekako...usamljen i ostavljen

                              AKo ne sruše "Rajka", još nekih cirka desetak godina, sam će se srušiti. Sreća je prava što je u rupi i što zemlja drži sa strane inače....Mada ni vaš nije bolji iznutra. Kako reče La Jugoslavija ili beć ne znam ko, farbaju se kamenje, zidovi, vrata....ali sve su to "potemkinova sela" i postaje opasno po opštu bezbednost građana. No, u Srbiji, dok se ne dogodi, nije važno.....Evo u Nišu izrađen projekat (ustvari tek se radi) za rekonstrukciju, nedovršenog, novog stadiona.... I to bi trebalo da košta 15 mil €. U Milanovcu su napravili nov stadion za 4....pa ti vidi.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ja sam pisao po raznim temama o tome.
                                Od januara 2016. do pre transfera Radonjića, u Crvenu zvazdu je ušlo, samo od transfera, i samo od januara 2016, 45m evra. A Radonjić, a Liga šampiona, a Liga Evrope, a rasprodati stadioni, a Gazprom, a Telekom...
                                Nova Marakana bez problema može da se sagradi od svih tih silnih miliona koji su ušli u klub i to za samo poslednje dve i po godine.
                                Mogu i da iskeširaju za novu Marakanu, ako im se hoće.
                                Last edited by La Jugoslavia; 14-09-18, 15:20.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X