Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je stoka i neopevana dzukela Recko.

    Comment


    • Originally posted by John Dies at the End View Post
      Kakva je stoka i neopevana dzukela Recko.
      I ako, po meni, nije bilo penala, a Ndiaje je jedan od najboljih glumaca u SL ponašanje Recka mora da bude sankcionisano.
      Ne znam šta je rekao Kosanu...ali i bez toga ima dosta materijala za suspenziju...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • O postojanju prekrsaja kod dosudjenjog penala mozemo da raspravljamo, sa tribine (bio sam blizu) ,meni se ucinio da je bio. Osim povlacenja ekipe, rasprave sa alKosanom (o kome btw nemam dobro misljenje ), posebno mi je zasmetalo 'izdrkavanje' nad mladim igracima (Sicovicem) i sto nije stao u zastitu Durisica kada je onaj balvan Dmitrov pokusao da mu "preotme" kod izvodjenja slobodnog udarca.

        Retko dosadna utakmica, mozda napisem nesto kasnije

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          O postojanju prekrsaja kod dosudjenjog penala mozemo da raspravljamo, sa tribine (bio sam blizu) ,meni se ucinio da je bio. Osim povlacenja ekipe, rasprave sa alKosanom (o kome btw nemam dobro misljenje ), posebno mi je zasmetalo 'izdrkavanje' nad mladim igracima (Sicovicem) i sto nije stao u zastitu Durisica kada je onaj balvan Dmitrov pokusao da mu "preotme" kod izvodjenja slobodnog udarca.

          Retko dosadna utakmica, mozda napisem nesto kasnije
          Onako, kako si ti video penal sa tribina, verovatno je video i sudija Živković. Ja, poznajući tog mladog sudiju lično, verujem da nije imao nameru da ošteti Reckovu ekipu. Znaš i sam kako Ndiaje ume da "padne".....na TV iz nekoliko uglova se lepo videlo da kontakta nije bilo i da je tamnoputi napadač domaćih počeo da pada ranije i da mu je to bila želja, a ne da dođe do loptte.

          Da Recko nema "gospodske manire" nema ih. Tako on komunicira sa igračima, na taj prost i primitivan način i to se nikad neće promeniti, a ko mora da trpi takvo što, na njemu je, hoće li ili ne...

          Da pomenem opet ono što ti kažeš "Sa tribine je izgledalo ovako"....Na utakmici protiv Napretka, kod onog drugog penala za Radnički....čuo se kontakt i udarac kopačke o kopačku između igrača Napretka i našeg igrača Jovanovića i sudija je odmah pokazao na penaltik. Tako je izgledalo sa tribina....Kad smo više puta pregledali snimak, sa svih strana, konstatovali smo da sve to stoji, da je kontakta bilo, i da se sve to lepo čulo, ali da je ustvari Jovanović šutnuo igrača Napretka, ali jbg. prvi je pao, a sudiji Čoloviću nije trebalo da razmišlja.

          Kako reče onaj naš "kolega" na "onom forumu"....Da je Radničkom sviran takav penal, kao onaj juče u Kruševcu, verujem i ja kao naš kolega, da bi se već pisala peticija protiv Radničkog...mada mi svi znamo iz čije to "kuhinje" izlazi. Uostalom, videćeš već od ponedeljka...

          P.S. Inače...zamalo da "izginemo" na tribini juče u Surdulici
          Last edited by Constantin; 23-09-18, 10:28.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • https://www.google.com/amp/s/www.bbc...tball/45578624

            Nikolić je sve promašio, Jokan lepo rekao 60% ljudi navija za Zvezdu. Nikolić ovaj novinar je imbecil.

            Comment


            • Apsolutno zasluzeno vodi Partizan, cas volje, cas zelje i ideje su odrzali.

              Comment


              • Sa ovim areninim kamerama pola ofsajd situacija ne može da se vidi, a kamoli ovako nešto.. Zar je toliko teško kameru postaviti bar za ofsajd..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Cist gol,uzeli smo nezasluzen bod, Miloje u pamet sad, nece se niko sam pobediti.

                  Comment


                  • Kako se zove ovaj SRAMOTA PO NOVINARSTVO komentator ?!

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                      Sa ovim areninim kamerama pola ofsajd situacija ne može da se vidi, a kamoli ovako nešto.. Zar je toliko teško kameru postaviti bar za ofsajd..
                      Da li se vidi da li je prešla?
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by salelesa View Post
                        Kako se zove ovaj SRAMOTA PO NOVINARSTVO komentator ?!
                        Radulović, ako je on prenosio, u svakom slučaju veoma, veoma loše prenosi, iritira svakom izgovorenom rečenicom, zalutao na svoj posao.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Da li se vidi da li je prešla?
                          Neki kažu čist gol. Ali ja ne mogu da procenim baš najbolje..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Mislim ti neki su normalno zvezdini navijači, partizanovi logično će reći da nije ni blizu prešla liniju.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Koliko jadna izjava Stojkovica
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Zamalo Ukijevih 0:6 da bude.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X