Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Jao baš je smak sveta. Ugledamo se na razvijeni svet u tome? Što ne napiše takav tekst za privatizaciju i infrastrukturu, kako oko stadiona tako i autoputeve i puteve u državi, preko kojih igrači putuju. U većini slučajeva je to korektno, ali samo kažem...
    Ajde bre Uroše u sportskom žurnalu tražiš članak o privatizaciji Železare npr.??? Ili te nisam dobro razumeo ??? Mada, ako mislim da misliš na "ono drugo" dan kad bi započeo temu ili inicijativu o privatizaciji Zvezde i Partizana, to bi mu bio poslednji dan na poslu....možda i u životu, ko zna.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Zvezde i Partizana. Valjda ako se ugledamo na zapad prvo treba na vlasnicku strukturu i privatizaciju, infrastrukturu a tek posle da li se preskace kolo ili ne.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Zvezde i Partizana. Valjda ako se ugledamo na zapad prvo treba na vlasnicku strukturu i privatizaciju, infrastrukturu a tek posle da li se preskace kolo ili ne.
        Regularnost takmičenja i vlasnička struktura nemaju nikakve veze.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Ova odlaganja nemaju nikakvog smisla. Takmičenje se srozava na najniži mogući nivo. Da li ti "stručnjaci" koji "vode" takmičenje znaju da su Salcburg i Bešiktaš normalno odigrali svoja kola za vikend?
          Sramota kakvi nesposobnjakovići i beskičmenjaci "vode" takmičenje.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Regularnost takmičenja i vlasnička struktura nemaju nikakve veze.
            Kažem što se ne uhvate u koštac i sa ostalim problemima? Videću kad sledeće godine Radnički i Napredak budu u kvalama a ove Zvezda i Partizan udju u LŠ i LE pa poraste koeficijent, hoće li biti saopštenja, "bolje da smo bili regularno prošle god a koeficijent manji, nego sada lakši protivnici"..

            Comment


            • Ja mislim da se vodi računa o tome, da li će Zvezda i Partizan biti "egal"...da jedan ne bude više oštećen od drugog, da ne bi krenulo sa kmečanjem i saopštenjima po medijima. To što će možda da Napredak ili Rad budu u prednosti nad Voždovcem ili Čukaričkim, kada se to bude igralo i možda baš bod Napretka protiv Zvezde bude presudan da Kruševljani odu u plejof, a Voždovac u plejaut...itd...itd... ne možeš gledati sve kroz Zvezdu i Partizan.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • E jbg, to jeste. Ali meni je važno da Zvezda i Partizan budu jednaki da ne bi bilo kukanja Grobara. Ne znam, nisam pametan.

                Comment


                • Odigrao Salzburg sa drugim timom,jbg moze im se kad za 30 bodova ispred svi u Austriji,a slicno i nesto uradio i Beskitas ,sa tim da je on odigrao prijateljski iz 1 u 2 sa novim prvoligasem
                  Svi odmaraju svoje timove eno i u Holandiji Ajaks jedva pobedio,PSV, Videton je odlagao pred Ludogorec

                  Isto moze da se kaze da nije bas regularano izvesti drugi tim zbog evrope,protiv lupam Napretka,a posle kad ne igras evropu ubacis prvu postavu protiv Macve

                  Realno isti djavo,dal ces odloziti ili izvesti drugi tim,uostalom to rade cak i 5 najjacih liga pred bitne meceve u evropi ,pa pre 2 godine Murinjo poslednjih 10 kolo u PL igrao sa drugim tim,isao po LE jer je bilo lakse doci do LS tako.

                  Sad jel to posteno i regularno prema onima ,sa kojima je igrao pre toga u punom sastavu i na 100%,.

                  Mora se znati prioritet i svugde je tako samo na mozda drugaciji nacin
                  Last edited by 61563; 21-08-18, 14:56.

                  Comment


                  • @fiksni

                    ZAto i lova koja se dobije od takmičenja treba da se uloži u tim, da imaš dobar fond igrača da možeš da ispratiš takmičenja i nacionalna (prvenstvo-kup) i međunarodna, a ne da kinta završi po džepovima i sličnim rabotama...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      @fiksni

                      ZAto i lova koja se dobije od takmičenja treba da se uloži u tim, da imaš dobar fond igrača da možeš da ispratiš takmičenja i nacionalna (prvenstvo-kup) i međunarodna, a ne da kinta završi po džepovima i sličnim rabotama...
                      Slazem se,al jbg,to je neminovno deo i zavrsi u klub ,kupe se igraci,a negde sve ode u dzepove ,kao kod tandema VV.
                      U Srbiji to ispadne i gore jer se ne zna ko je vlasnik.zvanicno,ali eno isti djavo u ENG u Mancesteru,koliko je Junajted namlatio para a koliko ulozio,al privatan klub uzeli pare i ulazu u sta misle da treba.
                      Ovde imas primer Terze,CG,koji su nezvanicno vlasnici,a naravno da ce isto uzeti za sebe,ne valja ako im samo klub sluzi za takve stvari

                      Inace licno mislim da smo mogli i da odigramo i sa Napretkom bez problema jer imamo sirok roster,mozda bi kiksnuli,a to ovde jbg ne sme jer FKP nece kiksnuti, e to je razlika izmedju nas i ostalih liga,i onda nasi odloze za svaki slucaj

                      Mislim kad nismo odlagali pred Trnavu kukali namestili smo i igramo sa drugim timom,a ne zato sto smo jaci sad odlozimo opet kukaju mislim na FKP

                      U sustini najgore prolaze svi ostali klubovi ovde,ali to je tako kad 90% zemlje navija za ova 2 kluba,i vlast sve cini da njima udovolji zbog mira na tribinam pre svega i iz licne koristi,a to sto grobari spinuju kako su sami protiv svih i da nista ne dobijaju je posebna tema,Vucela i vazura,malo malo pa se zahvljuju daju podrsku,a navijaci kukaju na vlast kako im neda titulu,ne znam sto nemaju hrabrosti ,na stadionu isto to kazu i prozovu AV nego cute

                      Odoh previse u pricu,al ko o cemu grobari o postenju ma kako da ne pogotovo u vreme 90-ih gde sve osvojili,Djura je nista period, Arkanu sklonili da bi dobili kup ,jedino Zvezda tad igrala protiv Obilica i svih zivih mislim da je bilo nereseno,al grobari se lepo sklonili,uzeli kup i sve regularno,jednu titulu uzela zvezda od 93 do 99 sve FKP i jednu Obilic,a i ta 99 jbg pocelo bombardovanje FKP bio prvi pa ajde njima i titula,ebes nastavak i ostatak prvenstva
                      Last edited by 61563; 21-08-18, 15:24.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Inace licno mislim da smo mogli i da odigramo i sa Napretkom bez problema jer imamo sirok roster,mozda bi kiksnuli,a to ovde jbg ne sme jer FKP nece kiksnuti, e to je razlika izmedju nas i ostalih liga,i onda nasi odloze za svaki slucaj
                        Slažem se s tobom, mogli ste da odigrate kao protiv Spartaka, čini mi se, a i Napredak nije ni senka prošlogodišnjeg tima.
                        Ne znam zašto se osvrćete toliko ka Partizanu, on vam ove godine neće praviti problem....biće tu drugih timova
                        Last edited by Constantin; 21-08-18, 15:16.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Slažem se s tobom, mogli ste da odigrate kao protiv Spartaka, čini mi se, a i Napredak nije ni senka prošlogodišnjeg tima.
                          Ne znam zašto se osvrćete toliko ka Partizanu, on vam ove godine neće praviti problem....biće tu drugih timova
                          Pa i to je istina,ali oni ce uskoro da krenu da zatvaraju da pritiskaju sudije i jbg,tu moc ostali nemaju,a i oni najvise kukaju,na neregularnost svega i svacega ne sad samo oko odlaganja,samo su oni posteni,pa zato reakcija na njih,da se samo teren pita laganih 30 poena u odnosu na njih ko Salzburg u Austriji sa svima

                          Comment


                          • Ja ne znam samo kako vas nije sramota oko tih kukanja i zatvaranja.
                            Ćika gugl pamti malo duže od ove 2, 3 sezone.

                            Comment


                            • Ono kad se trol oseti isprovociranim hahah,pamti bas to napisah vesele 90,a eto mi uzesmo 1 titulu u prethodne 2 sezone,a od 2012 (AV dosao na vlast 7 sezona 4 titule FKP, 3 titule Zvezda)dal je moguce,neko da slusa i cita samo grobarske postove pomislio bi Zvezda vezala 10,a FKP zabranjeno da sutira na gol

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Ja ne znam samo kako vas nije sramota oko tih kukanja i zatvaranja.
                                Ćika gugl pamti malo duže od ove 2, 3 sezone.
                                Nije da nisi u pravu. Eto ja pamtim prvenstva još od iha-ha i nikad nije bilo sve potaman "onom drugom". Samo što nije uvek bilo "dvojke" nego je nekad bilo i "četvorke". E da vidiš tad "veselja". Pogotovu kad se među njima umuva Željo, Sarajevo, Vojvodina.....Bilo i je i tada neregularnosti, nameštanja mečeva, ali su to radili ljudi tipa Džarovskog i ponekad se politički vrh tadašnje SFRJ umeša, ali su oni bili, mislim na političare, fokusirani na reprezentaciju. Jbg. Jugaslivija-otadžbina-zenica oka svoga....Znam da to ne voliš da čuješ, ali najprimitivniji oblik neregularnosti, znači diktiran iz vrha organizacije, je krenuo dolaskom Tola Karadžića za predsednika. Od glasanja unutar Saveza, po Regionima, na Vrhu...do samog takmičenja. Slika i prilika posledica Tolove vladavine je bio penal Obradovića u Subotici protiv Radničkog. Na stranu to što ja mislim da je i to bio deo dogovora, ali se jasno pokazalo da eto može da se svira "šta hoćeš i kad hoćeš" i...?.....nikom ništa. Onda 'ladno Obradović, posle te utakmice, posle pritvora, u roze odelu, pojavi se na Čairu. Kao da ništa nije bilo. I šta ti to govori ?

                                Zlo je u našem fudbalu dragi Kupere,a to što je "svakom svoje govno dunja" to je druga priča....to je do nas samih.
                                Last edited by Constantin; 21-08-18, 15:53.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X