Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim, FK Vojvodina potpisala sponzorski ugovor od 1,2 miliona sa Srbijagasom. Eto tako se u Srbiji dolazi do uspeha, dzaba dobre mladje kategorije i rad sa istima. Nema nista od normalnog takmicenje ovde dok god drzava odlucuje o svakom mestu na tabeli, a prvenstvo se igra samo da se taj poredak potvrdi.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Vidim, FK Vojvodina potpisala sponzorski ugovor od 1,2 miliona sa Srbijagasom. Eto tako se u Srbiji dolazi do uspeha, dzaba dobre mladje kategorije i rad sa istima. Nema nista od normalnog takmicenje ovde dok god drzava odlucuje o svakom mestu na tabeli, a prvenstvo se igra samo da se taj poredak potvrdi.
      Jesi video ko im je u upravi, nema šta polako se preuzimaju svi vodeci klubovi u Partizanu su od prošle godine, Terzica drze na kratkom štapu sad su u Voši i tako redom..

      Comment


      • U Saudijskoj Arabiji 90% klubova ima prefiks Al- ispred imena. Kod nas bi to trebalo da bude SNS. SNS Partizan (SNS lik predsednik kluba!), SNS Zvezda (dosao Vucic u klub da drzi sednicu!), SNS Vojvodina (gubitas finansira 1 fk), SNS Radnicki (SNS klub koji se forsira iznad svake mere) i tako redom. Nema sansi da ja to izrezirano g... od lige gledam, jedino ako bas volim da me neko pravi budalom. Kad to sve budu privatni klubovi i kada se drzava, poltroni, politicari, "biznismeni" i ostali maknu iz klubova i prestanu da sisaju pare gradjana Srbije, nego trose svoje, onda mozda i pogledam to prvenstvo.
        Last edited by blond; 29-10-17, 00:29.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by kendrik View Post
          [ATTACH=CONFIG]15454[/ATTACH]

          Voleo bih osim smajlija i svoj komentar da daš i da onda prodiskutujemo konsultujući pravila fudbalske igre.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            U Saudijskoj Arabiji 90% klubova ima prefiks Al- ispred imena. Kod nas bi to trebalo da bude SNS. SNS Partizan (SNS lik predsednik kluba!), SNS Zvezda (dosao Vucic u klub da drzi sednicu!), SNS Vojvodina (gubitas finansira 1 fk), SNS Radnicki (SNS klub koji se forsira iznad svake mere) i tako redom. Nema sansi da ja to izrezirano g... od lige gledam, jedino ako bas volim da me neko pravi budalom. Kad to sve budu privatni klubovi i kada se drzava, poltroni, politicari, "biznismeni" i ostali maknu iz klubova i prestanu da sisaju pare gradjana Srbije, nego trose svoje, onda mozda i pogledam to prvenstvo.
            Samo da ti malo pojasnim, a i nešto da te pitam....

            SNS Radnički...pre bi trebao da bude SPS RAdnički valjda. Na čelu kluba je "zamrznuti" preCednik Ivica Tončev, državni sekretar u ministarstvu spoljnih poslova, član SPS-a, kao i direktori Basta i Propadalo.

            Interesantan mi je tvoj stav da se Radnički forsira iznad svake mere. Mene interesuje kakva je to skala i šta je prava mera forsiranja ili si to samo onako prosipao.

            Da ne bude zabune, ne mislim ja da sudije ne duvaju u leđa Radničkom, i priznajem da me to izuzetno iritira. Nema stadiona u EX-YU na kome nisam bio i gde nisam lepo dočekan, a sada ne voli Nišlije niko da vidi na tribini. Ali mislim da počinje da se preteruje i svako kome se ne sviđa rezultat protiv Radničkog počinje da to pravda "višom silom" o kojoj ne bi baš da se izjašnjava...kao npr. Stolica iz Voždovca.

            Čist primer....protiv Voždovca situacija u kojoj golman Živković navodno faulira igrača Voždovca, jer se okliznuo i nije mogao da se zaustavi, a igrač Voždovca sekundu pre ikakvog kontakta pravi "lastu" preko golmana Živkovića. Sudija Grujić je to okarakterisao kao simuliranje prekršaja i to kao takvo kaznio. Nekoliko dana se pisalo o tome po sportskim portalima, ali zato mnogo očigledniju situaciju u Kup utakmici Rtanj-Partizan skoro da niko nije ni pomenuo, a ako je u ono u Nišu bilo za penal, ovo u Boljevcu je bilo za 3 odjednom.

            Onda fama oko toga kako Nišlija (Grujić) sudi Radničkom u Nišu ????? A niko se nije pitao kad kompletna sudijska trojka iz Beograda sudi Radničkom protiv Partizana, ali PArtizanu i Zvezdi je sve dozvoljeno, a takav luksuz provincijskim klubovima je u rangu elementarne nepogode. Da je sreće pa da sve sudije, kao u mlađim kategorijama, budu iz gradova u kojima se igra utakmica. Verujem da bi troškovi putovanja sudijama u tom slučaju bili minimalni, a za pare koje se sada daju sudijama za put, za jednu sezonu, mogla bi da se opremi kompletna škola fudbala u nekoliko timova. Šta će nama u Nišu danas Novak Simović iz Lovćenca (mislim da će se i on danas "proslaviti objektivnim suđenjem") ili evo danas-sutra Mažić iz Vrbasa u Vranje....?

            I konačno, pred svako tzv. večiti derbi zapomaganje navijača Partizana o tome kad im je poslednji put sviran penal u tim derbijima....???? A zašto mora...?

            Slika i prilika našeg fudbala...
            Last edited by Constantin; 29-10-17, 08:14.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Dame i gospodo...Bambi Tosic, moze da omasi penal, ali slobodnjak sa 20 metara sa desne strane nikada.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • SPS, SNS sve je to SNS, jedno te isto. Evo, sad Partizan dao gol u 99 minutu, pa sta ja pricam i sta vise pricati? Jebo im pas mater svima ...
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Partizan se spasao u 97 minutu u Čačku.
                  Čak su i penal promašili.
                  Nezasluženo je Borac izgubio ovaj meč.

                  Comment


                  • Šta je ovo čoveče, pa kako ove igrače Partizana nije sramota da se raduju????!!!!

                    Comment


                    • Kakva sramota u Čačku , niz penala nastavljen pa kad to nije pomoglo slobodni za faul nad igračem Borca, u 97 minutu, dal neki ljudi imaju savest veliko pitanje.

                      Comment


                      • Namestaljka u reziji Bambija Tosica, kako je samo namestio levicu u 97 minutu.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Bio sam ubeđen da je svirao faul za Borac.
                          Polako, namestiće se i oni na zicer.

                          Comment


                          • Ma ajde bre. Da Bog da se ugasili.

                            Comment


                            • Bravo Lalate
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ja pricam da sam sasvim slucajno, jer sam gledao sajt flashscore naleteo na sprdacina ligu, tamo pise 1:1 na mecu u Cacku (pise i da je Radnik dobio mocni Spartak sa 5:1 ), gledam da li je moguce da ce sad biti 1:2 i bi tako.
                                Nisam bas zaludan da gledam mec i nisam video da li je bilo penala ili faulova. Uglavnom, oni sto prate ovo su na ozbiljnim drogama, ili vole da ih drugi ponizavaju, ili su pokvareni i sami.
                                Jedino da svi drzavni funkcioneri (citaj:lopine) izadju iz klubova i FSS, inace nema smisla pratiti.

                                Da se razumemo, ovo se ne odnosi samo na ovo danas, na pomenute klubove i sudije, odnosi se na sve klubove, znaci i na Zvezdu, Radnicki, Vojvodinu, Rad, Spartak i ostala javno komunalna mafijaska smeca.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X