Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    Pavkov im je bivši, ali isto tako i budući(h) 30% šoldi ..
    To...to
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • KAkav smešan gol Dinama protiv Surdulice
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Da je ovo pravna drzava kao sto nije, ispred Caira bi cekalo jedno 5-6 marica pa bi svi ucesnici "meca" zajedno sa clanovima uprava odvedeni tamo gde im je realno i mesto.

        Constantine, paket ranzman velikih razmera, nema odbrane.
        Ispred Mitica Rupe (da ne upotrebim izraz senkrup) je parkirano jedno 50-ak marica na juznoj strani. `Ocel` biti sta?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Zemun daje svoj 5 gol u Šapcu. Jel dao toliko u prolećnom delu ?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Što je Mitića rupe senkrup Kronose? Nismo mi septička jama,'

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Što je Mitića rupe senkrup Kronose? Nismo mi septička jama,'
              Bolje da ti ne objasnjavam sta je bilo na mestu vaseg stadiona i zasto je ukopan.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post


                Doći ćeš i ti u Beograd
                Obrisao debil

                Comment


                • Kako je Lalat?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kakav raspored do kraja sezone ima Napredak?

                    Comment


                    • https://www.google.com/amp/s/www.tel...postujes-video

                      Svi smo mi braća!!!!!

                      Simo, Lalat, Miloje, ekipa...

                      Mafija-murija, država-hajdučija, kadija-sudija a MI smo REVOLUCIJA!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        https://www.google.com/amp/s/www.tel...postujes-video

                        Svi smo mi braća!!!!!

                        Simo, Lalat, Miloje, ekipa...

                        Mafija-murija, država-hajdučija, kadija-sudija a MI smo REVOLUCIJA!!!!!!!!!
                        Kakva crna revolucija Urose? Pa kad dodje neko treci na vlast Lalat i Miloje ce da pobegnu u Kinu a Simo ce da ljubi dupe nekom grobaru, a zvezdasi ce traziti Calciopoli u srpskom fudbalu. Onda ce ovi iz partizana da vas podsecaju sta ste vi radili za vreme Aleka, pa kad se ta vlast smeni ponovo ce Simo, Lalat i Miloje biti ekipa i ponvo ce se zvezda svetiti partizanu i tako u nedogled.

                        Samo tu ima jedan mali problem, narod je shvatio da je sve ovo sarena laza, stadioni nikad prazniji, a bez publike nema ni fudbala.

                        Ja bi voleo da partizan ne izbori mesto u Evropi za narednu sezonu, malo verovatno, ali nadam se. U tom slucaju bi se ovaj koeficient od 6.375 i 6.000 koji su nasi klubovi ostvarili u poslednje 2 sezone (najvise zahvaljujuci zvezdi i partizanu) pretvorio u 2.500 sto je negde i realno. Prosle sezone su Lucani i vosa zajedno doneli 1.000 bod, a ove sezone su Radnicki i Spartak doneli po 2.500. Na duze staze ovo znaci da bi nasi timovi svoje kvlaifikacije za evropska takmicenja pocinjali u pred-kvalifikacijama, sa klubovima iz San Marina.

                        Komsije ce od narednog leta imati 2 tima u kvalifikacijama za Ligu Sampiona. Meni je krivo kad vidim koliko su oni ispred nas u fudbalu, na klupskom i reprezetativnom nivou. Trenutna slika ujedno pokazuje i koliko su za vreme SFRJ zapravo zvezda i partizan bili povlasceni.

                        Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Velika ppbeda, moglo je i ubedljivije ali zadovoljan sam, sudija trebao crveni da pokaze Urosevicu ali dobro .
                        E sad zamisli sta bi bilo kad bi ti poznavao pravila fbdalske igre koja su veoma prosta. Vec nekoliko godina je na snazi pravilo po kojem se ne pokazuje crveni karton igracu koji je skrivio penal (pa makar bio i poslednji igrac odbrane) ukoliko prekrsaj nije previse grub.

                        Nema veze, bitno je da ti mrzis i lazes pa nek ide zivot.

                        PS Constantine, ako mislis da komentar ne treba da bude ovde, molim te preseli ga u adekvatnu temu.
                        Last edited by belgrade_owl; 26-04-19, 00:50.

                        Comment


                        • Milosevic gospodin,daj objasni mi druze kako dodje do tog zakljucka? Ja vecu ljigu od coveka u svetu fudbala nisam video.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            https://www.google.com/amp/s/www.tel...postujes-video

                            Svi smo mi braća!!!!!

                            Simo, Lalat, Miloje, ekipa...

                            Mafija-murija, država-hajdučija, kadija-sudija a MI smo REVOLUCIJA!!!!!!!!!
                            Lepo ljudi da kažu da su hteli da se pobiju što nisu više uplatili na X.

                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Ja sam cuo da je ulagao u neke rudnike. Nisu samo kladionice i kazino kocka, to je ustvari najpostenija kocka, mnogo gore stvari su berza ili biznis u koji se ne razume.
                            On i Mijat gurali pare u rudnike zlata u Brazilu, preveslali ih kao somove.

                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Kakva crna revolucija Urose? Pa kad dodje neko treci na vlast Lalat i Miloje ce da pobegnu u Kinu a Simo ce da ljubi dupe nekom grobaru, a zvezdasi ce traziti Calciopoli u srpskom fudbalu. Onda ce ovi iz partizana da vas podsecaju sta ste vi radili za vreme Aleka, pa kad se ta vlast smeni ponovo ce Simo, Lalat i Miloje biti ekipa i ponvo ce se zvezda svetiti partizanu i tako u nedogled.

                            Samo tu ima jedan mali problem, narod je shvatio da je sve ovo sarena laza, stadioni nikad prazniji, a bez publike nema ni fudbala.

                            Ja bi voleo da partizan ne izbori mesto u Evropi za narednu sezonu, malo verovatno, ali nadam se. U tom slucaju bi se ovaj koeficient od 6.375 i 6.000 koji su nasi klubovi ostvarili u poslednje 2 sezone (najvise zahvaljujuci zvezdi i partizanu) pretvorio u 2.500 sto je negde i realno. Prosle sezone su Lucani i vosa zajedno doneli 1.000 bod, a ove sezone su Radnicki i Spartak doneli po 2.500. Na duze staze ovo znaci da bi nasi timovi svoje kvlaifikacije za evropska takmicenja pocinjali u pred-kvalifikacijama, sa klubovima iz San Marina.

                            Komsije ce od narednog leta imati 2 tima u kvalifikacijama za Ligu Sampiona. Meni je krivo kad vidim koliko su oni ispred nas u fudbalu, na klupskom i reprezetativnom nivou. Trenutna slika ujedno pokazuje i koliko su za vreme SFRJ zapravo zvezda i partizan bili povlasceni.



                            E sad zamisli sta bi bilo kad bi ti poznavao pravila fbdalske igre koja su veoma prosta. Vec nekoliko godina je na snazi pravilo po kojem se ne pokazuje crveni karton igracu koji je skrivio penal (pa makar bio i poslednji igrac odbrane) ukoliko prekrsaj nije previse grub.

                            Nema veze, bitno je da ti mrzis i lazes pa nek ide zivot.

                            PS Constantine, ako mislis da komentar ne treba da bude ovde, molim te preseli ga u adekvatnu temu.
                            Da, kako da ne, eno tamo narod uživa u majstorijama fudbalske igre, ne zna se koji je stadion puniji. Ovde bar narod gleda Zvezdu, što je i prirodno jer svi i navijamo za Zvezdu, tamo niko ne gleda nikoga, pa ni taj Dinamo.

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Kakav raspored do kraja sezone ima Napredak?
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ma to se ja sprdam revolucija. Čuo sam da je Simo Krunić bio na rts za LŠ više komentarisao Kokezu i Zvezdu nego tekmu.

                                Simo, Miloje i Lalat se posvadjali ko više voli Zvezdu

                                Comment

                                Working...
                                X