Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    To verovatno znaci da je onaj djokicev gol za 1-1 opravdan? Mozda je djokic trebao da utera jos bar 3 komada cisto da pravilno predstavi razliku u kvalitetu
    E tu sam te cekao...ovo samo govori koliko malo znas o fudbalu i na koji nacin ovde ljudima ispiras mozak sa mantrama tvojih idola Pantica, nekad Vujosevica...Uzimas za reper jednu utakmicu, posle emotivnog i fizickog praznjenja u Zvezdinom evropskom poduhvatu...pa i Pariz sinoc odigra 1-1 sa Strazburom...Svakom laiku je jasno, poziciju po poziciju, koliko je kvalitetnija Zvezdina ekipa, pa cak i ona rezervna.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Ne osporavam dominaciju vec govorim kako je doslo do nje. Svi znaju kako su Pancev i Savicevic i zahvaljujuci kome "skrenuli pogresno na autokomandi"....a to je samo jedan u moru primera



      Uprava radi za svoje licne interese i interese onih koji su ih postavili tu i koje oni stalno hvale i zahvaljuju se. Vucela je stari udbas. Rasprodali su sve sto vredi i nisu ulozili nista prema tome stanje u ekipi i strucnom stabu je zato takvo kakvo jeste.
      Navijace je posvadjala i podelila sluzba zbog interesa onih koji su i postavili upravu Partizana i koji kreiraju desavanja u srpskom fudbalu i kojima smeta galama sa ove strane brda. Jedan klub + jedna tribina + jedna stranka = napredna Srbija

      "Zvezda mora biti sampion, a ostali neka se poredjaju kako je Zvezdi volja"

      Eh da je Tadic nas ovako voleo gde bi nam kraj bio
      Znači problem je u vama....nikako u težnji drugih da se uništite. Koliko se sećam frakcije su nastale poodavno i prve podele su počele još 1999. No da ostavimo to na stranu. Posredno tražite od vlasti da vam kompezuje sve ove nedostatke koje ste sami proizveli. Problemi datiraju poodavno i nije fer da ih vezujete za ovu i prošlu sezonu, a pogotovu na suparnike u ligi.

      Taman pomislim sve najbolje o tebi, a ti onda prospeš neke floskule, onako Pantićevske. Elem, ja kad uđem u raspravu, polemiku, razgovor s nekim, ulazim kao ravnopravan sagovornik i nikada ne zloupotrebljavam moderatorska ovlašćenja da bi razgovor usmerio u, meni odgovarajućem, toku. To znači da može, čak i malo preko granica da se bude, neću ništa preduzimati. Međutim, opominjem te na vreme da ne provlačiš ovu tezu "jedan klub+jedna tribina.....pa to upakuješ u napredna Srbija". Mislim da se krećeš kroz minsko polje poprilično nesmotreno, a to može rezultirati poprilično dugačkom vremenskom kaznom. To naravno ne bih voleo, dobar si sagovornik, uporan i nemoj sada da to kvariš, a pivnički puč ovde neće proći.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Dobro, Constantine, ne moraš i ti da se zajebavaš ako ti već smeta kod drugog.

        Čuj frakcije, podeljenost, nesloga, racionalno trošenje, vrhunski prelazni rokovi i slično.

        Mislim, ako već tražiš ozbiljne odgovore, onda čemu ova neozbiljna pitanja.

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Dobro, Constantine, ne moraš i ti da se zajebavaš ako ti već smeta kod drugog.

          Čuj frakcije, podeljenost, nesloga, racionalno trošenje, vrhunski prelazni rokovi i slično.

          Mislim, ako već tražiš ozbiljne odgovore, onda čemu ova neozbiljna pitanja.
          Meni ni malo ne smeta zajebancija, čak je i poželjna i ne smeta mi ni kod koga....samo što sve ima svoje granice.
          Ako ti misliš da su ovo periferne stvari i ne utiču na stabilnost kluba, onda jebi ga, jedan od nas dvoji ne razume funkcionisanje klubova.
          AKo misliš da je neozbiljno pitanje, kakav si krš od tima napravio i očekuješ da s njim osvojiš prvenstvo, onda je neozbiljnost na drugoj strani.
          Na tebi je da me demantuješ i kažeš da je eto npr. vaš tim po pozicijama bolji od našeg i da je potpuno zasluženo da vi budete npr. 1. a mi 7. od trenera do poslednjeg igrača na klupi i igrača koji se bore za klupu. To čiji je preCednik veća bitanga je periferno pitanje ovo je srž. Bojim se da su odgovori na ovih "10 neozbiljnih pitanja" ustvari odgovor zašto je Partizan u borbi za 3. mesto, a ne za titulu.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Odgovor na ta pitanja znaš i sam.

            Ne postoji nesloga na tribini.
            Odlično se zna kome računa svaka tribina i taj sloj krimogenih ljudi polaže i ko njih šalje u misije.
            Pratio sam tvoja pisanja na političkom topiku i znam da si odlično upućen kako ova država funkcioniše. Kako više nemamo problema sa navijačima kad se 2 gej parade organizuju i kako su pod konac kontrolisani kada dolazi albanska ekipa ili prijatelji sa Zapada.

            Taj takozvani navijački sukob osoba sa pozamašnim dosijeima se rešava za minut i 14 sekundi.
            Da ima volje.

            Očigledno da nema i očigledno nekome odgovara takva situacija na stadionu gde se nekada pevalo šta se pevalo.

            Što se tiče tima i igračkog kadra on je uništen posle Markove titule.

            Evo tu me interesuje tvoje viđenje cele situacije oko šamaranja čelnika Partizana u jednom prestoničkim restoranu i odlaska MN u jedan Videoton i Mađarsku da bude trener braći Šćepović u kvalama za LE sve pod izgovorom da ide za više para da bi par nedelja doveli Đuku za duplo više.
            Da li se sećaš jednog trenera koji je pobegao posle osvojene titule i pre kvalifikacija za LŠ?

            Dalje oko tima, da li stvarno misliš da je neko stariji od 6 i mlađi od 76 godina pomislio da FKP može u LŠ sa Kljajićem, Ostojićem, Ćirkovićem, Miletićem, Kosovićem i ostalim i sa prodajama Milenkovića i Lea?

            A što se neracionlog trošenja tiče tek to ne stoji.
            Ništa neracionalnije Partizan nije trošio od lidera, štaviše.

            I još jedno pitanje, koji tim po tebi od ova 3,4 u vrhu ima najbolje a koji najlošije suđenje ove sezone?

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              E tu sam te cekao...ovo samo govori koliko malo znas o fudbalu i na koji nacin ovde ljudima ispiras mozak sa mantrama tvojih idola Pantica, nekad Vujosevica...Uzimas za reper jednu utakmicu, posle emotivnog i fizickog praznjenja u Zvezdinom evropskom poduhvatu...pa i Pariz sinoc odigra 1-1 sa Strazburom...Svakom laiku je jasno, poziciju po poziciju, koliko je kvalitetnija Zvezdina ekipa, pa cak i ona rezervna.
              Zasto je Liverpul onda izgubio od vas ? Zato sto je Milojevic genije ili zato sto su imali katastrofalno los momenat kao eto vi protiv Partizana ? Ako vec pravimo takve paralele i pokusavamo da omalovazimo neciju igru i pripremu utakmice.....
              Pogledaj sta sam pisao na Zvezdinoj temi pre utakmice sa Liverpulom pre nego sto mi kazes da malo znam o fudbalu.....
              A sta cemo sa emotivnim praznjenjem fudbalera Partizana u derbiju 2003-e godine koji su igrali nakon utakmice sa Realom ? To se ne racuna ?
              Taj isti katastrofalni Partizan je pre par meseci zajedno sa vama igrao 1/16 finala LE...ako ste zaboravili.
              Nije bas sve lako posloziti da pristrasnim usima prija svaki moj stav ili stav bilo koga drugog.....koliko god da sam veliki partizanovac ne interesuje me da precutkujem nesto lose o mom klubu i samo da ruzim drugim klub ali vidim da mnogi nemaju snage ili volje da postupe isto. Meni se ova liga nije svidjala ni kad je Partizan igrao Ligu sampiona, a ne svidja mi se ni sad.....nije se svidela ni vecini Partizanovaca za vreme dominacije, a ne svidja se ocigledno sad ni vecini zvezdasa s obzirom na posetu u domacoj ligi... Ko zeli da veruje da ovakva liga koristi nekome na duze staze slobodno neka veruje. Iskustvo mog kluba govori suprotno.....a ako se nasi "strucnjaci" i funkcioneri ikada budu oslanjali na iskustvo, a ne na sistem "sve preko noci" e tada mozda svane nova zora po srpski fudbal. Jednokratna upotreba vecitih je na snazi odavno.....
              Last edited by tamonajugu; 06-12-18, 20:47.

              Comment


              • Pa upravo si dokazao ono sto sam napisao poredjenjem te utakmice iz 2003 godine...nisu nasi klubovi spremni da podnesu borbu na dva fronta, posebno u konkurenciji najboljih evropskih klubova...Ono sto Zvezda ima sad a vi niste imali te godine je sirok roster i dovoljno kvaliteta da domace prvenstvo sem par utakmica, prakticno odigra sa drugopozivcima...

                Sto se Liverpula tice, ima i do tog paklenog ritma u pl, prevelikih ocekivanja u domacem prvenstvu koje jeste prioritet, ima i do toga da LFC ne briljira u LS, ali svakako i do toga da ova ekipa pod Milojevicem jako retko gubi kuci pa i u Evropi (uspelo je Arsenalu prosle sezone uz prilicnu dozu srece)...

                Nikad ja nisam napisao da je ova liga sjajna, da donosi dobro srpskom fudbalu...liga u staroj Jugoslaviji je bila kvalitetna, jedna od najkvalitetnijih u Evropi a ti si i nju pominjao u istom ili slicnom kontekstu sto je prosto receno laz...Ja samo ne zelim da se Panticeve parole o aprthejdu i o tome da Zvezda radi nesto sto niko nikad nije radio, prodje ovde bez ikakve reakcije i da se takve idiotarije predstavljaju kao objektivno razmisljanje...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Sve se to slazem, a sto se tice poslednjeg pasusa pa i Real i Barselona namestaju oduvek po svojoj ligi medjutim njihov kvalitet i imidz lige je takav da sve to lako prodje neopazeno ....slicna stvar je bila i u ex Yu, odlicni fudbaleri, odlican fudbal, liga interesantna za gledaoce i u takvoj ligi obicno ljudi vide sudijske greske, a ne sudijske kradje - los dan protivnika, a ne sklanjalicu.....

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post

                    Očigledno da nema i očigledno nekome odgovara takva situacija na stadionu gde se nekada pevalo šta se pevalo.
                    A sto se pevalo? Da bi Partizan opet bio povlascen kao u periodu kada se uzimao jamb ili sta vec?

                    Vec sam postovao na drugoj temi, krao je i Djuric, imao uzasne prelazne rokove, ne zna se gde su nestale pare i nista od svega toga nije bilo bitno dok god je vecina onih koji se nazivaju navijacima/simpatizerima/stagod Partizana bilo najvaznije da infantilno zezaju one druge. Vrlo je prosto, zasto Djura nije postavljen da unisti ili ometa Partizan, a Vazura jeste?

                    Pogledaj malo prelazne rokove kod drugih klubova u ligi, koliko su oni pravili losije timove iz godine u godinu. Ali ne, klub koji se najvise zaduzuje uvek treba da ima za plate igraca, a klubovi sa mnogo manjim dugovima, pravac 3. liga ili neka fuzija, kao sto su zavrsili bukvalno svi klubovi osim Partizana, Zvezde i Vojvodine. A Vojvodina je propala.

                    Kako bi drzava trebalo da finansira fudbal, kosarku, vaterpolo, odbojku, stagod? Nikako da cujemo neki normalan predlog, nego samo ili "kurva umire, gazi, najveca filijala nam je Zvezda" ili "vlast nas mrzi inace bi bili prvi".

                    Hajde da cujemo, ali da se ne spominje to "isto i jednima i drugima", a malo i ostalima da kapne da bi mogli odnekle da uzimamo igrace. Jer to veze sa tzv. pravdom na koju se pozivate nema.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by tamonajugu View Post
                      Zasto je Liverpul onda izgubio od vas ? Zato sto je Milojevic genije ili zato sto su imali katastrofalno los momenat kao eto vi protiv Partizana ? Ako vec pravimo takve paralele i pokusavamo da omalovazimo neciju igru i pripremu utakmice.....
                      Pogledaj sta sam pisao na Zvezdinoj temi pre utakmice sa Liverpulom pre nego sto mi kazes da malo znam o fudbalu.....
                      A sta cemo sa emotivnim praznjenjem fudbalera Partizana u derbiju 2003-e godine koji su igrali nakon utakmice sa Realom ? To se ne racuna ?
                      Taj isti katastrofalni Partizan je pre par meseci zajedno sa vama igrao 1/16 finala LE...ako ste zaboravili.
                      Nije bas sve lako posloziti da pristrasnim usima prija svaki moj stav ili stav bilo koga drugog.....koliko god da sam veliki partizanovac ne interesuje me da precutkujem nesto lose o mom klubu i samo da ruzim drugim klub ali vidim da mnogi nemaju snage ili volje da postupe isto. Meni se ova liga nije svidjala ni kad je Partizan igrao Ligu sampiona, a ne svidja mi se ni sad.....nije se svidela ni vecini Partizanovaca za vreme dominacije, a ne svidja se ocigledno sad ni vecini zvezdasa s obzirom na posetu u domacoj ligi... Ko zeli da veruje da ovakva liga koristi nekome na duze staze slobodno neka veruje. Iskustvo mog kluba govori suprotno.....a ako se nasi "strucnjaci" i funkcioneri ikada budu oslanjali na iskustvo, a ne na sistem "sve preko noci" e tada mozda svane nova zora po srpski fudbal. Jednokratna upotreba vecitih je na snazi odavno.....
                      Prvo, nije to isti Partizan, koliko mi se cini otisli su Leonardo, Djurdjevic, Everton i Milenkovic. Ja se slazem sa tobom da lopovska bagra u vasem klubu sakriva pare u svoje kofere i dzepove, ali to je tako bilo oduvek. Evo, reci mi posteno, sta je Djuric bolje radio od Vazure i Vucele, a Djuru niko nije optuzivao da je postavljen da unisti klub.

                      Drugo, naravno da se slazem. Ono sto ja zelim je liga u kojoj na pola meceva u gostima vodeci timovi nece moci da racunaju na sigurnu pobedu. U kojoj, ako imas los dan, mozes da remiziras sa 9. na svom terenu. I narocito liga u kojoj se ne zna odmah ko ce biti prvi, a ko drugi, ko u evropu, a ko u drugu ligu. Ne slazem se sa tvojim utiskom, kad su navijaci Zvezde (prirodno) optuzivali Partizan da namesta meceve sa raznoraznim timovima, rezultat je bio "naravno da namestamo, Zvezda je nasa najveca filijala".

                      Jednostavno, ljudi u Srbiji sport (oni koji prate) ne vide kao hobi, oni ga vide kao neku zamenu za svoje sopstvene zivote, poistovecuju se sa rezultatima klubova i onda dobijes ljude koji ili seire kada im klub namesta u ligi ili osecaju pravednicki gnev kad im klub vise nema najbolju logistiku.

                      Eno na jednoj drugoj temi navijac Partizana napise da ocekuje da Partizan ima bolje strance i veci budzet nego Igokea. Zasto? Naravno da je vazno da li se neko zaduzivao i trosio vise nego sto je mogao, Igokea je trosila manje i ima manji dug, Partizan ima milionske dugove i samo drzavno favorizovanje moze da ima omoguci bolje uslove nego Igokei. Ali to je fer, Radnicki, na primer, neka se gasi, Partizan neka juri evroligu.

                      Ako niste zadovoljni sto je Zvezda povlascena mozete traziti da Zvezda ne dobija toliko (u fudbalu posle LS ne, u kosarci da). I to je sve.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Odgovor na ta pitanja znaš i sam.

                        Ne postoji nesloga na tribini.
                        Odlično se zna kome računa svaka tribina i taj sloj krimogenih ljudi polaže i ko njih šalje u misije.
                        Pratio sam tvoja pisanja na političkom topiku i znam da si odlično upućen kako ova država funkcioniše. Kako više nemamo problema sa navijačima kad se 2 gej parade organizuju i kako su pod konac kontrolisani kada dolazi albanska ekipa ili prijatelji sa Zapada.

                        Taj takozvani navijački sukob osoba sa pozamašnim dosijeima se rešava za minut i 14 sekundi.
                        Da ima volje.

                        Očigledno da nema i očigledno nekome odgovara takva situacija na stadionu gde se nekada pevalo šta se pevalo.

                        Što se tiče tima i igračkog kadra on je uništen posle Markove titule.

                        Evo tu me interesuje tvoje viđenje cele situacije oko šamaranja čelnika Partizana u jednom prestoničkim restoranu i odlaska MN u jedan Videoton i Mađarsku da bude trener braći Šćepović u kvalama za LE sve pod izgovorom da ide za više para da bi par nedelja doveli Đuku za duplo više.
                        Da li se sećaš jednog trenera koji je pobegao posle osvojene titule i pre kvalifikacija za LŠ?

                        Dalje oko tima, da li stvarno misliš da je neko stariji od 6 i mlađi od 76 godina pomislio da FKP može u LŠ sa Kljajićem, Ostojićem, Ćirkovićem, Miletićem, Kosovićem i ostalim i sa prodajama Milenkovića i Lea?

                        A što se neracionlog trošenja tiče tek to ne stoji.
                        Ništa neracionalnije Partizan nije trošio od lidera, štaviše.

                        I još jedno pitanje, koji tim po tebi od ova 3,4 u vrhu ima najbolje a koji najlošije suđenje ove sezone?
                        Bre ne znam, apropo navijača....gde vam odlaze igrači, do koje tribine, posle utakmice da pozdrave navijače ? Što se tiče tog šamaranja i tih urbanih legendi, stvarno ne znam, ipak je Beograd na 250 km od Niša...jedino što sam video ono šamaranje ispred stadiona i unutar njega, ali to je bilo na YT pa sam mogao da vidim. Zbog čega se to desilo ? Slogu navijača sam video, pogotovu na derbiju sa onim Splićanima i Beton hali. Refleksija stanja u klubu ili ne ? Međutim za to postoji posebna tema i neću da je ovde razrađujem. U sklopu je ovoga pa zato i pominjem.

                        SVi ovi tvoji odgovori počinju da sew generišu pogledom u tuđe dvorište, a u svoje ne daš da se priviri. Da ima prava i pravde, pre par sezona i vi i komšije bi zbog neplaćenih poreza državi završili, bar u 3. ligi. Kakvi crni reprogrami i sl. Sećam se pretpošle sezone, kada je Mladost trebala u kvalifikacije za LE, pre toga im je račun bio u blokadi više od dve godine. Vama i Zvezdi je bio račun u blokadi. O Borcu iz Čačaka da ne pričamo.To sad nema veze sa arbitražnom komisijom to je druga priča....ovo je priča o normalnom funkcionisanju kluba kao firme, provrednog društva. Svi zakonsku uslovi za stečaj su bili ispunjeni, ali....naši FK su iznad zakona. Omogućeno im je da funkcionišu mimo zakona. Da plaćaju i isplaćuju "na crno".... Doduše, verujem da bi Danijela svom batici pronašla korektnog stečajnog upravnika.

                        Manje-više sve si razloge naveo koji utiču na takmičarsku sposobnost PFC ali ti, bojim se, tražiš kompezaciju u nefudbalskim stvarima, jer jbg to tako funkcioniše kod nas. Što se tiče odlaska MN u Videoton. Koliko se ja sećam ćelavi je otišao kod Mađara za 800 000 € po sezoni, a Djuka je došao za 400 000 € po sezoni. Dobili ste za duplo manje para trenera sa jačim CV. Kakav je materijal da napravi tim dobio....dobro je i radio. Niste mi odgovorili da li ste dobili smenom Đukića i dovođenjem Bate Mirkovića ?

                        Mislim da je i Zvezda smenila trenera posle osvojene titule, Slavišu Stojanovića....

                        Šta misliš, koliko zaposlenih ima u FK i oko FK Partizan ?

                        Na kraju, kad kažem "tražite kompezaciju" da vam neko trugi popunjava rupe, a vezano je za tvoje pitanje oko suđenja.....godinama su se protežirala dva kluba što se tiče suđenja. Pojavio se neko treći (čitaj Radnički) kome počinje blahonaklono da se sudi i to je odjednom postao pravi bauk. Odjednom se prave "specijali", sumnjičavo se vrti glavom i upire se prstom na Nišlije, kao da je to rezervisano samo za dva kluba u državi. Ako hoćeš i to možemo da analiziramo, ali moramo da uspostavimo kriterijume šta je "pomaganje sudija". Da li krupne i namerne greške sudija (npr. kao penal koji je dosudio Obradović na utakmici Spartak-Radnički za Spartak), dizanje zastavice pomoćnih sudija kada ofsajda nema (Zvezda protiv TSC) igranje dok se postigne gol (Partizan, nekoliko puta).

                        Znam da vas najviše svrbi Radnički...u ovom prvenstvu, polemične su bile neke odluke, oko dosuđivanja penala protiv Napretka i ev. propust Mažića na utakmici sa Partizanom, ruka Pankova....sve ostalo je, što se sudijskih odluka tiče OK.

                        Međutim, evo u poslednjem Specijalu, medijskog maga i sprovodioca Vučelićeve ideologije, Željka Pantića, se do detalja rasčlanjuje i objašnjava krađa Anđelovskog na utakmici protiv Voždovca. Po starom oprobanom receptu, pojavi se članak u Vučelićevim novostima, a odmah nakon toga Željko posipa govnima koliko god može, opravdavajući svoju platu od 3000 evra. I ako u Voždovcu nema niko primedbu na suđenje, i ako su svi sportski portali preneli da je pobeda Radničkog zaslužena...NE...Ivica Tončev je Nikola tesla srpskog fudbala, penzioneri sa Zapadne tribine Čaira su "Besni psi Ivice Tončeva".... navijači (fala Bogu ne svi) Partizana to apsorbuju i rezultat svega je jedan gromoglasni spin o Partizanu koji je žrtva od svog postojanja do današnjih dana. Naravno, Željko Pantić priznaje da nije gledao utakmicu, ali i ne treba da bude prisutan na stadionu da bi znao šta se dešavalo tokom susreta. Bilo je kuknjave kako, ne znam koliko godina, nije sviran penal na derbiju za Partizan...evo već se kuka kako je "samo" jedan penal sviran Partizanu u 19. kola. Kaqo što rekoh, da bi ti sudija svirao penal, trebaš da se nalaziš u protivničkom šesnaestercu...
                        Last edited by Constantin; 07-12-18, 10:25.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Pozivam sve ljubitelje fudbala da od predstojećeg vikenda podrže akciju 90. minuta za spas srpskog fudbala.
                            Sve u cilju teranja ovog zla što sedi u foteljama naših klubova i saveza.
                            Dole Kokeza, dole Vučela, Tončev, Terza, Mišković, dole političkoj i krimogenoj fudbalskoj i privrednoj mafiji.

                            Ideja je da se bojkotuje prvih 90 minuta utakmica kao vid protesta celokupnog stanja u domaćem fudbalu.
                            Bojkot važi kako za domaće tako i za međunarodne utakmice.
                            Jesi cutao 90 minuta za vreme Toleta? A da tad ste bili prvaci nije bilo pitrebe, kad tad niste se digli dzabe sad.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              Zato sto se vazda smenjuju uloge zrtve i nasilnika....trenutno je zrtva FK Partizan i urusava se vestacki na svim nivoima u svim sportovima i to jeste zajednicki poduhvat koji je Zvezda inicirala, a oni koji se nasladjuju time treba uvek da znaju da ce brzo i oni na njegovo mesto..... Partizan ni blizu ovoliko nije krao i otimao kad je bio sest puta sampion u nizu...ovo je neuporedivo veca otimacina i daleko neregularnije prvenstvo nego svih tih sest zajedno sto znaci da nisu svi klubovi isti i da postoje klubovi koji su manje sposobni i oni koji su vise sposobni za vanfudbalske stvari. Zvezda je uvek imala vecu sposobnost u svemu tome i to je istorijska cinjenica jer Partizan kao vojni klub nije mogao imati veci uticaj od policijskog kluba, kluba koji je drzala drzavna sluzba i preko koje se klub uvukao u sve pore vlasti. Nije Zvezda bila najbolji jugoslovenski klub zato sto je bila dovoljno hrabra i odvazna da se suprostavi komunizmu i na ledjima srpstva postane najtrofejniji klub bivse YU vec zato sto je preko sluzbe imala velik uticaj na vanfudbalske stvari kao sto ima i danas i kao sto je imala i za vreme Partizanove dominacije jer da nije imala ne bi ni postojala s obzirom na to koju basnoslovnu sumu novca su dugovali pa su i uprkos tim dugovanjima za tih sest sezona ulozili daleko vise para u transfere od Partizana...
                              Sve u svemu Zvezda otima, Partizan kraducka, a ostali kupe sta ostane....a nekima se vise svidja Zvezdina sposobnost za vanfudbalske stvari pa su prisli njoj da nesto nauce i da se okoriste
                              Zvezda otela tri titule Partizan sedam kraduckao, aha da da. Niste bili tako posteni kad ste biki prvaci 6 u fudbalu 12 u kosarci.

                              Comment


                              • Samo kad je Zekstra bio pravi i ništa manje uvaženi predsednik kluba.

                                Što njega nisu terali Grobari, jbg tad im valjala situacija.

                                No bolje isti da počišste govna u svom dvorištu, više se na tribini i ne zna koliko frakcija imaju. Ah da i to im je ubacila rovca trenutna vlast, jbg urotili se svi da ih unište.....

                                Comment

                                Working...
                                X