Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Jeste Zvezda napravila nešto istorijski, ali je ta Zvezda evropski prvak, svetski...e o tome ti pričam. Nisu Zvezda, Partizan i ostali ono dokle vaše sećanje doseže. To su institucije, koje su sada u rukama kriminalaca. Cela liga je u rukama kriminalaca. Da ne dužim, proglasićeš i mene ljubornim na uspeh Zvezde i Partizana.
    Pa pazi nekada je i stara Juga bila opaka država, nekad je baba bila devojka itd.

    Stvar je prosta, u zemlji koja je evo 30 godina u tranziciji i biće bar još toliko, u zemlji gde je prosek plate jedva 400e, e u takvoj zemlji očekivati od fudbalskog kluba koji finansira dobrim delom baš taj narod da bude prvak Evrope i sveta je suludo.

    Šta je bilo je jedna priča, ono što se događa sasvim druga....ako sagledamo realno stvari ovo što su ove polusezone uradili večiti je vrhunska stvar.

    Comment


    • Comment


      • Idealni tim izgleda ovako: Vladimir Stojković (Partizan) - FIlip Stojković (Crvena zvezda), Saša Ivković (Voždovac), Vujadin Savić (Crvena zvezda), Nemanja Vučić (Zemun) - Zoran Tošić (Partizan), Đorđe Ivanović (Spartak), Dušan Jovančić (Vojvodina), Nemanja Radonjić (Crvena zvezda) - Leandre Tavamba (Partizan), Aleksandar Pešić (Crvena zvezda).

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa pazi nekada je i stara Juga bila opaka država, nekad je baba bila devojka itd.

          Stvar je prosta, u zemlji koja je evo 30 godina u tranziciji i biće bar još toliko, u zemlji gde je prosek plate jedva 400e, e u takvoj zemlji očekivati od fudbalskog kluba koji finansira dobrim delom baš taj narod da bude prvak Evrope i sveta je suludo.

          Šta je bilo je jedna priča, ono što se događa sasvim druga....ako sagledamo realno stvari ovo što su ove polusezone uradili večiti je vrhunska stvar.
          Nemam nameru da pojednostavljujem stvari.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Vazura i Mrkela plaćaju po 150.000, preti i oduzimanje bodova
            FSS je kaznio sa po 150.000 dinara generalnog direktora Partizana Miloša Vazuru i sportskog direktora Crvene zvezde Mitra Mrkelu zbog neprimerenih izjava.Čelnici beogradskih večitih rivala izražavali su u javnosti nezadovoljstvo zbog sudijskih odluka u proteklim nedeljama, a Mrkela se između ostalog žalio na tretman koji njegov tim ima kod sudija.

            Kako prenosi portal "Mozzart sport", Partizanu i Zvezdi preti i oduzimanje bodova jer je FSS na inicijativu Dragiše Binića pokrenuo disciplinski postupak protiv naših velikana.

            Kkonačna odluka oko oduzimanja bodova večitim rivalima očekuje se sledeće sedmice. Partizan i Zvezda se sastaju u sredu u Humskoj 1 (18h), u 156. "večitom" derbiju.

            Comment


            • Rutinska pobeda protiv Rada, bravo Lalate.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Pune tribine ludih navijača!

                Comment


                • Šta se to desilo na Jugu?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Mislim da su ih naši izakcijali, upali im na trbinu. Kao protiv Radnika prošle godine. Javljam posle tekme ako mi je ortak akcijao i ako je na slobodi ili živ. Ako je tako mogli su glavu izgubiti ali respekt.

                    Comment


                    • Ne znam ko je ali videh grupu dalabu kako kornjače sprovode. Koja je tu pamet da mi je znati?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Mislim da su ih naši izakcijali, upali im na trbinu. Kao protiv Radnika prošle godine. Javljam posle tekme ako mi je ortak akcijao i ako je na slobodi ili živ. Ako je tako mogli su glavu izgubiti ali respekt.
                        Budale! Eh, to se nekad privodilo u 12. stanicu na "dodatnu obradu"
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pa koja je pamet narkomana, kockara, alkosa.. Jebeš ih svako ima neki svoj trip.

                          Comment


                          • Cuj respekt
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Vrti se kao na traci Kanga naš najbolji igrač Boaće naš najbolji igrač a poslednja dva meseca kanal. Kad dodju zamene brzo ćemo ih zaboraviti sve.

                              Top su to igrači ali Kanga svaku utakmicu šutira bar 5 puta van 16. Nismo mogli da se spojimo i falio je Radonjić. To je jedini igrač u našem timu uz Pešića koji može 1na 1. Kanga i Boaći dobro grade loptu, Boaći licem slab, Kanga nekad i nekad iznenadi.

                              Comment


                              • Ova izjava Ozegovica je nesto najjadnije sto sam skoro cuo...Decko se svim silama trudi da bude najveci Grobar a sve to izgleda kao uzasna gluma...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X