Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Врло могуће да овде нису била чиста посла, али ми се сере искрено од "реалних" навијача Партизана који се сада буне за регуларност, а били презадовољни са оних 6 титула..

    Comment


    • Nabroj kad je Partizan igrao iz prelaza kao vi. Pa vama je to ko dobar dan. Setite se zadnjeg derbija i predhodnici Kanginom golu.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Nabroj kad je Partizan igrao iz prelaza kao vi. Pa vama je to ko dobar dan. Setite se zadnjeg derbija i predhodnici Kanginom golu.
        Cela liga je neregularna, svi namestaju, ukljucujuci I Partizan.
        Zato I kazem, besmisleni pasnjaci Super Lige.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Nabroj kad je Partizan igrao iz prelaza kao vi. Pa vama je to ko dobar dan. Setite se zadnjeg derbija i predhodnici Kanginom golu.
          Је л' се сећаш како сте узели куп против Војводине, или када је голман Алексић из Спартака 2х додао играчима Партизана? Ово ми је пало на памет одма, кад бих почео да тражим..

          Није проблем признати да смо ми неке утакмцие наместили, али сети се ваше доминације за време Толета и Ђурића..

          Comment


          • Kad ste pokradeni u večitom derbiju ko mi onomad? Ajde izvuci mi taj podatak. U Đurino vreme mi smo vas tukli gde smo stigli. Vi na zadnja dva čestito niste šutnuli na gol.

            Dal nam je Tole nameštao i u Evropi. Pa smo za razliku od vas igrali neka natecanja. A vi kad nemate pomoć države u julu već završavate evropsku odiseju.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Kad ste pokradeni u večitom derbiju ko mi onomad? Ajde izvuci mi taj podatak. U Đurino vreme mi smo vas tukli gde smo stigli. Vi na zadnja dva čestito niste šutnuli na gol.

              Dal nam je Tole nameštao i u Evropi. Pa smo za razliku od vas igrali neka natecanja. A vi kad nemate pomoć države u julu već završavate evropsku odiseju.
              Дерби када је нама тренер био Достанић на ЈНА чист пенал над Лазетићем није свиран и један дискутабилан на Кадуу. При резултату 0:0. Касније Петровић даје гол. Дерби за титулу.

              Онај куп на 2:2 после 0:2 на Маракани када Милијаш 3 метра ван офсајда даје гол за 3:2 и свиран му је офсајд. Додуше то је одавно било.

              И ми смо вас прошле године добили 2/3 дербија па сте причали да смо и ту затварали иако смо имали 30+ бодова разлике.
              Last edited by Победа; 08-03-17, 21:36.

              Comment


              • Dečko pojačaj memoriju jer ti je izlapeala, očigledno. Jel nas sudija pogurao i kad vam je Lukač skinuo dva penala?

                Comment


                • Реци шта сам нетачно рекао?

                  Comment


                  • Samo da dodam, da je ono na sta sam mislio, takodje i ono sta je pobeda rekao. Mozda je bilo namesteno, ne znam, nisam bio na klupi Zvezde, ali se u javnosti(ne mislim na forum) svaka Zvezdina pobeda gleda kao namestena. Ako je ubedljivo- sklanjalica ili prijateljska, ako sudija svira penal ili crveni makar bio kao kuca- sudija vas gura opet penal, Glodjovic, Mazic, Kokeza bla bla. Naravno ima katastrofalnih gresaka kao u derbiju, ali ne ulazim u to, to se jasno videlo. Ako se rutinski pobedi sa 1-2 razlike- zvezdas je u upravi, trener, filijala itd. Ako je prelaz- Terza namestio, kako vas nije sramota i jos dosta toga. Cak iako CZV kiksne ide prica 3 za 3, ako je borba za titulu otpisana ili ako nije onda sledi - vidite kako je kad se protivnik ne sklanja. Kad se izgubi u derbiju, idu komentari pokazali smo vam ko je bolji, ovo ne mozete da namestite. Kad pobedimo, SNS uprava, Premijer liga, zna se kome je obecana titula.

                    Ni drugi nisu bili mnogo bolji dok je Partizan uzimao titule, samo su se tada napadali drugi ljudi. Jednostavno rivalstvo u kome po navijacima jedne strane, druga strana nikada ne moze da bude bolja i da pobedi, a da je to regularno. Ima i onih koji posle meca napisu, pricalo se danima po gradu da je prodana utakmica.

                    Samo to hocu da napisem(moje licno misljenje). Ne zelim da se iko uvredi, postujem naravno i misljenja ostalh. Nenormalno bi i bilo da svi isto mislimo. Ne bih da nastavljamo na ovu temu da se ne udje u raspravu i neko se uvredi ili naljuti bez razloga(zbog neke Zvezde,Partizana,Vojvodine- realno nebitnih stvari u kojima treba da se uziva, a ne stalno zamera).

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Cela liga je neregularna, svi namestaju, ukljucujuci I Partizan.
                      Zato I kazem, besmisleni pasnjaci Super Lige.
                      Dvojka u Surdulici je juce bila regularna.

                      Comment


                      • Izvini Maricu, svi sem Radnickog.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment




                        • Oni igraju samo 3 za 3 sa Spartakom, sa ostalima su na krv i noz.

                          Mada i proslosezonski mec sa Cukarickim je bio cista namestaljka.

                          Comment


                          • A što je najgore i ono juče je krajnje sumnjivo. Nekoliko sati pre meča 2,75 na Surdulicu, 1h pre meča 2,35. 10min pre meča 3,75.

                            Comment


                            • Kod mene u kladzi juce dodje covek ujutru, i probamo da stavimo 50.000 na Radnicki Nis(kvota 2.80), medjutim ovi iz centrale ne odobre i uspe uplatiti samo 10.000, posle razmisljam da li da spojim njih i Partizan kvota preko 3 i naravno nisam.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ја sam ispao glup za Radnički i Surdulicu, bratski klubovi, braća Tončev vode, što da se ne pomogne Radničkom kad već jure Evropu. Ko će da ih pomogne ako neće brat. A i pored toga, Niš je bolja ekipa, tako da i nije iznenađenje 2.

                                Kladioničarska bila, lepo da se izigraš na 2.80.

                                Comment

                                Working...
                                X