Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Kako klizi titula , ovo je smesno i zalosno , mi vracamo stoperima lopte celo drugo poluvreme , nema kvaliteta , sreca pa imamo 5 meceva do kraja kuci i 3 na strani , ako tucemo sve do kraja sampioni smo ali tesko ce biti , bod iz derbija bi bio jako veliki.
    4 4
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ljuba ima novi avatar, i ostaje mu dok Partizan ne pobedi sledeci put Sto ce reci do septembra.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ljuba ima novi avatar, i ostaje mu dok Partizan ne pobedi sledeci put Sto ce reci do septembra.
        Kad smo se ovo dogovorili?
        Nismo ni odredili do kad se fura avatar, jedino ako sam zaboravio

        Comment


        • Nismo se dogovorili, nek bude do srede, dosta ti
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Nismo se dogovorili, nek bude do srede, dosta ti
            Moze...nije posteno ni prema ostalim clanovima foruma da gledaju ovog stvora

            Comment


            • Kako je mocan
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Alivodiću nije ovo prvi evrogol na JNA...

                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Na isti gol, istom golmanu, u slicnom periodu utakmice, samo nesto blize. Zanimljivo

                  Edit: Isti i smarac na Areni.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Na isti gol, istom golmanu, u slicnom periodu utakmice, samo nesto blize. Zanimljivo

                    Edit: Isti i smarac na Areni.
                    Hoćeš reći da je Vučić naredio da Enver ovo ponovi u sličnoj situaciji zbog čuvenog Zvezdinog proleća?
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • NEMA TITULE, NE DA VUCIC!!!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Lepo sam ja rekao još u prošlom kolu da će ovo, za razliku od prethodnih biti pravo "Zvezdino proleće" i da je Sa Pitno Zvezdin Sale Stanojević. Za budućnost Vermeza se ne sekiram, mada i tu će mu biti teško jer broj demagoga u Srbiji iz godine u godinu raste.
                          Last edited by Mladen; 08-04-13, 03:01.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Moram reci da mi je smesno kako zvezdasi likuju ko da su oni pobedili.
                            Naravno razumem razlog ali je opet smesno.
                            NebojsaNS kako te nije blam da za svoj grad kazes da je unutrasnjost? I sem toga nek mi neko objasni sta to uopste znaci?
                            Beograd je spoljasnost? o0

                            Ja sam razvio neku teoriju po kojoj zvezda osvaja titulu ali ko shisha sad to..ionako mi je svejedno.

                            A sto se Vosinih klinaca tice.. ima ih tu jos ,kolko osh, .. Poletanovic Kosovic Ilic Gacinovic Spremo ..
                            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                            Comment


                            • Ja NS volim neuporedivo vise nego BG, autonomas sam. Unutrasnjost nije pezorativno, bar ga ja ne smatram takvim izrazom, prosto odredjuje ostatak Srbije u odnosu na Beograd, ne znam koje je poreklo i ni ne trazim neku logiku. Ja se ne vredjam kad mi neko tako nesto kaze.

                              A normalno je da likujemo, kad se bar teoretski vracamo u borbu za titulu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pa nzm sta da kazem.. u ovom tvom postu ima brdo nelogicnosti pocev od toga da si iz NS a navijas za zvezdu.. al nisi dete,ne vredi te uciti.
                                Elem sto se titule tice reko sam ,ne sekiraj se, slavite titulu pobedom u zadnjem kolu u "tvom" Novom Sadu.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X