Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haha moram ti odati priznanje za smisao za humor..dozvoli da ti aplaudiram Nikad i nikad,ali nikad mi nije namjera da branim partizan,ali vi se sve pozivate na to,da budete malo vise tako primjeceni;) a to koliko koliko ste gospodskiji klub,nemam komentar a to sto ste stariji,e sad si poentirao


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • @kimi

      Da, na celu blizanaca su gori kriminalci nego Bata. Oh wait... I starije je uvek bolje. Oh wait...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Naravno da spominjem to jer je zadivljujuce kako se uvek zajednicki branite..citaj malo bolje ..
        Ocigledno da ni ne znas sta znaci rec gospoda (pritom ne mislim na nasu sadasnju upravu) ali nema veze.. da znas sta to znaci verovatno ne bi navijao za fk vucic.
        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

        Comment


        • Kimi,tebe zovu mudri?? Fk Bata -klub sa vjecitom ceznjom i patnjom.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Firma je najpoganija navijacka grupa na ovim prostorima, sektaska organizacija, to ce ti svako ko malo prati navijacki svet reci. Daleko su vremena Djoleta Balasevica i navijaca naslonjenih na kisobran. Takvu Vojvodinu bih obozavao. Ovo sadasnje mogu samo da mrzim.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • A jbt vi ste stv coravi il da ne kazem nesto gore!!!
              Zaista me ne cudi sto navijate za jedine klubove ...
              Ja lepo kazem meni nije najbitnije da Vosa bude najbolja a ti gosn novosadjanin kazes sto starije to bolje? ...
              Ja lepo kazem da ne msm na ovu upravu kad kazem gospoda ti opet potezes Batu...
              Ja nisam Firmas ,jel pise to negde? I mene ne zanimaju navijaci nego klub..fudbal..
              A kad bi obozavao Djoletovu Vosu ,koji je onda razlog sto obozavas Vucicevu Zvijezdu?
              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

              Comment


              • Naravno da je svakome bitno da njegov klub bude najbolji, zato i navijamo. Reci bilo sta drugo je zavaravanje ili sebe ili drugih. Znam da nisi Firmas, i nije se odnosilo na tebe, nego na tu navijacku grupu, a to itekako ima veze sa klubom i fudbalom. To da zanemarimo sadasnju upravu Vojvodine si napisao kasnije, ali po meni je to nemoguce. Glupo je moralisati kada je Vojvodina isto kriminalan klub kao i veciti, kao i Jagodina, kao i Borac, kao i ceo nas fudbal. Mi bar to priznajemo. Ne mozes predstavljati da je iznad svega kada nije.

                A Zvezdu volim bez obzira na Vucica. On, Covic, pa i Dzajic su prolazni, klub ostaje. Kontam da i ti imas takav odnos prema Bati. Nije ovo Vuciceva Zvezda, nego Crvena zvezda. Sta treba ja tebe da pitam kako navijas za Batinu Vojvodinu? Ljubav prema klubu ne bira.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Još kad uđe Napredak Kruševac u ligu, i možda kad se vrati Borac Čačak to bi bilo otprilike to. Najjači su tu, liga ima predispozicije da bude dobra jer su veliki gradovi i centri tu, ali da bi fudbal i klupski i reprezentativni napredovao vječiti će zaista morati napraviti neki ustupak. Moraju u ligi svi biti ravnopravni, ne može se tako igrati, da država, sudije, savez, sponzori pomažu samo dva kluba i da kad njima kasne plate svi plaču nad njihovom sudbinom a ne pitaju da li kasne bjedne plate BSK borči ili ...
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 02-12-12, 11:51.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Pa sad uporediti te dve strvari je stvarno ..da ne kazem..
                    Mi imamo Batu kojeg malo ko voli sem onog sto ima licne koristi od njega..
                    Vi danas imate Vucica juce ste imali nekog drugog kao i pre 50g .. u tome je poenta.
                    Vecito neko stoji iza vas,a ti kakav si covek si i sam opisao kad si reko da je uvek dobro da ima neki lik u klubu koji mulja iza kulisa.. ja tako nesto NIKAD ne bih izjavio ,mene takva Vojvodina nikada ne bi zanimala ,jer bi onda bila ista kao vi blizanci.
                    Vosa nikada nije otimala igrace drugima kao sto ste vi radili (najsveziji pokusaj sa Abuom sad letos) pa pre toga Despotovic Kacar Aleksic Katai itd itd da ne pricamo kako se partizan "pojacavao" u SFRJ vreme.. nije bilo tu cile mile nego dodje cika parizan u bilo koji klub i kaze ..e sinak od danas si vojnik sluzis u BGu i igras za partizan.
                    Ko ne veruje nek pita Pirmajera npr..
                    Naravno i dan danas isto radite.. pitajte Slobodu "koliko" je para dobila za Kasalicu i onog drugog ..mogli bi ovako do sutra al sad ce rucak.
                    To se podrazumeva pod gospodstvo ,ali kao sto rekoh nisam ni ocekivao da cete vi to skontati.
                    Slazem se da su navijaci deo kluba ali navijaci koji navijaju iz ljubavi a ne iz interesa.
                    Moj razlog navijanja za Vojvodinu nije taj da ona bude najbolja ..nego jednostavno je prirodna i logicna stvar za nekog ko se rodio i zivi u NS.
                    Da ,naravno da zelim da igra u LS ali ako to nikada ne dozivim to ne znaci je vise necu voleti.
                    To je ona stvar sto nas cini drugacijim od vas,ona stvar koju vi NIKADA necete skontati.
                    Last edited by kimi; 02-12-12, 11:53.
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Pricas kao da smo u utopiji, a ne u Srbiji (dobro, nadam se ne jos dugo ). Sve bi to bilo lepo, samo sam pretrastao uzrast kada verujem u bajke.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • U to sto ti verujes su upravo bajke.. umna hrana za siroke mase..
                        Koliko ja znam hrana ulazi na usta ne na usi.
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • Kimi,znam da nije prijatno bit navijac vojvodine,i zato pravis neki apstraktni osvrt na neka vremena kako to sve kao ide..sta Sloboda,Kasalica..sta ti govoris?sta ti je to? sta Vucic ,sta neko stoji iznad nas....ko to je stajao iza evo primera radi,iza Zvezde..to je samo blaga naklonost klubu Vucica,ali vjeruj mi,nece se Zvezda najesti tu leba.Nego uvjek je vosi kriv taj neko,uvjek neko ima,otuda ta vjecita patnja.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by kimi View Post
                            U to sto ti verujes su upravo bajke.. umna hrana za siroke mase..
                            Koliko ja znam hrana ulazi na usta ne na usi.
                            Nisam bas najbolje razumeo na sta si mislio. Ako si mislio na fudbal i Zvezdu, onda je to vise nada.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Duka informisi se sam ako si sposoban ,ja nemam vremena za to..posalji FK Slobodi mail pa ih pitaj koliko su para dobili za onu dvojicu..
                              Nebojsa aj ovako..posto nzm koje si godiste i to.. skontaj da imas sina..koji igra za FKV ,i sad se sretnu Vosa i zvezda.. za koga bi ti navijao?
                              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                              Comment


                              • '88 sam. Za sina i Zvezdu, ne vidim sustinu pitanja i ne vidim kako je bitno za raspravu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X